Andreew22
07.09.16,16:32
Ahojte. Naskytla sa mi ako študentovi strednej školy (18 r.) taká možnosť - brigádovať vo firme next-level. Pred cca. 2 týždňami som mal pohovor a zobrali ma. Včera bolo školenie, ktoré trvalo okolo 50 minút a tam nám jeden mladý chlapík o tom všetkom rozprával. Dnes som si čítal vlastne rôzne diskusie na weboch, no väčšinou sú len samé negatívne ohlasy. Bolo mi vlastne povedané, že ak zoženiem cca. 15 ľudí za mesiac, tak môj zárobok bude 1000€. Ide o tzv. "pomáhanie ľudom", tak to bolo nazvané. Je mi jasné, že ide o takú spoločnosť, ktorá má svojich finančných poisťovákov, ktorí vlastne chodia za ľudmi so zámerom znížiť im niečo. Teda aby za niečo platili menej, poprípade im ponúknuť nejakú výhodnú poistku. Majú sa mi budúci týždeň ozvať na podpísanie zmluvy a dohodnutie ďalších školení. Ja absolútne neviem čo mám teraz robiť. Nebolo by to zlé si takto zarobiť, ale celé sa mi to nejako nezdá. A ešte niečo, ony predtým boli OVB a teraz sa premenovali na next-level?

Budem rád za vaše postrehy. Moc mi pomôžete.
Kabaka123
07.09.16,15:28
Ahojte. Naskytla sa mi ako študentovi strednej školy (18 r.) taká možnosť - brigádovať vo firme next-level. Pred cca. 2 týždňami som mal pohovor a zobrali ma. Včera bolo školenie, ktoré trvalo okolo 50 minút a tam nám jeden mladý chlapík o tom všetkom rozprával. Dnes som si čítal vlastne rôzne diskusie na weboch, no väčšinou sú len samé negatívne ohlasy. Bolo mi vlastne povedané, že ak zoženiem cca. 15 ľudí za mesiac, tak môj zárobok bude 1000€. Ide o tzv. "pomáhanie ľudom", tak to bolo nazvané. Je mi jasné, že ide o takú spoločnosť, ktorá má svojich finančných poisťovákov, ktorí vlastne chodia za ľudmi so zámerom znížiť im niečo. Teda aby za niečo platili menej, poprípade im ponúknuť nejakú výhodnú poistku. Majú sa mi budúci týždeň ozvať na podpísanie zmluvy a dohodnutie ďalších školení. Ja absolútne neviem čo mám teraz robiť. Nebolo by to zlé si takto zarobiť, ale celé sa mi to nejako nezdá. A ešte niečo, ony predtým boli OVB a teraz sa premenovali na next-level?

Budem rád za vaše postrehy. Moc mi pomôžete.

zase nová firma (vlna, vetva) o*****ov?

pozri

http://tv.hnonline.sk/28f45f12-23e1-4429-b0d9-d065d73fc28e

http://www.porada.sk/t248542-poznate-firmu-next-level-na-sturovej-v-kosiciach.html
veronikasad
07.09.16,15:41
akú zmluvu ideš podpisovať ?
Andreew22
07.09.16,15:43
ako to že akú? :)
veronikasad
07.09.16,15:45
ako to že akú? :)
To ti pri pohovore nepovedali ? Pracovná zmluva to určite nebude ...
Kabaka123
07.09.16,16:49
ako to že akú? :)



ako to že akú? :)
To ti pri pohovore nepovedali ? Pracovná zmluva to určite nebude ...

mandátna zmluva
komisinárska zmluva
zmluva o sprostredkovaní
zmluva o obchodnom zastúpeni
buchač
07.09.16,17:25
Ahojte. Naskytla sa mi ako študentovi strednej školy (18 r.) taká možnosť - brigádovať vo firme next-level.
Včera bolo školenie, ktoré trvalo okolo 50 minút a tam nám jeden mladý chlapík o tom všetkom rozprával.
....poprípade im ponúknuť nejakú výhodnú poistku.

Dlabať na negatívne ohlasy z netu.

Hm...s 18 ročným šrackom by som sa na takúto tému ani nebavil...
Školenie v trvaní 50 minút ? Nuž, to ste stihli prebrať asi len to, kde majú tú "pomoc" podpísať.

Veď pouvažuj trochu, či je to kóšer...chceš robiť blbca zo seba a na niekoho ?
KoxXxo
08.09.16,05:00
jbsnt