Martinajka
08.09.16,13:15
Čo mám zohľadňovať pri výbere exterierových plastových dveri do rodinného domu?....myslím tie tepelnoizolačne parametre - dvere sa otváraju priamo do obytnej miestnosti - žiadna chodba,ale hala - obývacia....Ďakujem Vám za odpovede a poradenie....
misoft
08.09.16,18:36
Malá technická pripomienka: nelogické riešenie - vstup z vonku ihneď do obývacej časti. Aspoň zádverie, nejaké optické rozdelenie medzi obývakom a dverami by malo byť.
Takýto štýl s radosťou používajú v USA (a potom každý vidí, čo porábajú, keď domáci dvere otvorí....
buchač
08.09.16,19:45
Ja by som teda plasťáky na vchodové dvere veru nechcel....a ani si ich veru nedám.
afrikánka
08.09.16,20:55
buchač...ty si myslíš, že keď vymažeš tú prvú stupiditu, že týmto komentom to napravíš? Keď niečo napíšeš, tak si za tým aj stoj a nevymazávaj....mimochodom ani tento druhý sa veľmi nelíši....pýtajúceho nezaujíma, či by si TY chcel, dal, alebo nedal plasťáky...takže zase môžeš zmazať....
alaya1
08.09.16,21:02
Zohladni to, co ocakavas Precitaj si recenzie na vyrobky na nete.
jezo421
09.09.16,07:32
pre afrikanku: To si nepochopila, tu nejde obsah. Ked to da ako komentar, nemozu mu na jeho duchaplnosti davat "neuzitocne" :-)
dmc
09.09.16,08:43
Ja osobne som dával výpln dverí z HPL. Je to druh plastových výplní na živicovej báze s označením HPL (High Pressure Laminates). Tieto výplne sú pevnejšie a stabilnejšie ako plastové výplne. Hrubka 36 mm.

Davaj pozor na výber zámku dverí - pokial tam pojde obycajny zamok - ten je velky vodic tepla
afrikánka
09.09.16,08:45
.......no, preto má viac komentárov, ako odpovedí. Aj "hviezdenie" na Porade má mať určitú úroveň.....aj hranice
Martinajka
13.09.16,10:05
položila som nespravnu otázku?