ansysko
08.09.16,21:02
Keď si chcem upraviť profil presmeruje ma to na facebook, a vypíše to:



Táto stránka webu www.facebook.com nefunguje


Web www.facebook.com vás presmeroval príliš veľakrát.
Skúste vymazať súbory cookie.
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS
misoft
08.09.16,19:18
Tak tie cookies vymaž.
Dá sa to aj v prehliadači - každý má v Nastavenia aj možnosť vymazania "koláčikov" (cookies).
Keďže sa ti ich tam nazbieralo neúrekom, tak musí lietať z koláčika na koláčik a skúšať sa pripojiť na stránku - a to sa môže už považovať aj za DoS útok na FB stránku (priveľa požiadaviek na spojenie so serverom).
ansysko
08.09.16,20:40
vymazal som aj priamo v prehliadači a aj pomocou ccleaner, mňa by skôr zaujímalo, keď si chcem upraviť email, prečo ma to smeruje na facebook
kopretinka
08.09.16,22:01
si prihlásený cez FB?
kopretinka
08.09.16,22:05
tak som skúsila aj ja zmeniť heslo,musí tam byť nejaká chyba,lebo mne vyhodilo hlášku:
""Stránku sa nepodarilo správne presmerovať
Firefox zistil, že server smeruje požiadavku tejto stránky spôsobom, ktorým sa presmerovanie nikdy neukončí.
Tento problém môže nastať pri nepovolení, resp. odmietnutí cookies.""
misoft
09.09.16,13:42
Tak to je potom problém v samotnom jadre stránky. To musí ošetriť Richard. Pokiaľ sa však prihlásite nie cez FB - funguje to bezchybne.
afrikánka
09.09.16,17:15
Tento istý problém som mala i ja, tak 3-4 dni nazad na NTB, dnes som skúsila MT a fungovalo....ale myslím, že to bolo asi chybou stránky....možno napravené, treba skúsiť
kopretinka
09.09.16,21:39
ja nie som prihlásená cez FB
ansysko
09.09.16,22:28
Ani ja niesom prihlásený cez facebook, inak by som to nepísal
Kabaka123
10.09.16,05:59
hmmm... ja nie som prihlásená cez FB, upravila som profil a bez problémov mi ho zmenilo....