amundsen
12.09.16,12:28
Dobry den. Planujem zalozit s.r.o. neplatca DPH. Nasledne si prenajat od ineho subjektu (druzstvo) priestor, v ktorom budem poskytovať služby - cvičenie, joga. Priestor si však musím na vlastné náklady zrekonštruovať - stavebne upravy priestoru, vodoinstalacia, vytvorit WC, sprchu, podlahy, malovky, elektroinstalacie, osvetlenie, kupit dvere (odhad cca 17.000 EUR). Budem platit prenajimatelovi aj mesacne najomne. Ako tych 17 000 zauctujem.....mozem si ich dat do vydavkov ovplyvnujucich moj zaklad dane. Odpisuje sa to nejako ? A je to vobec mozne, kedze zrekonstruujem cudzi priestor ? Ako postupovat pri aj pri uzavreti zmluvy s prenajimatelom, co sa tyka vydavkov na rekonstrukciu.
Dakujem vsetkym velmi pekne za rady.
Soňa K
12.09.16,10:52
Veľa otázok s veľa súvislosťami, napadá mi najlepšia rada - nádi si účtovníka.
amundsen
12.09.16,10:57
Dobry den,
ano planujem si najst uctovnika, ale pre stretnutie ohladom prenajmu by mi velmi pomohli zatial odpovede na otazky, na ktore sa pytam. Velmi pekne dakujem vsetkym za ochotu odpoved.
Sarlotka
12.09.16,12:01
Soňa K
12.09.16,12:53
ďakujem, tak mi už dávno nikto nepovedal.
Sarlotka
12.09.16,15:57
mne sa páci Soňka, dufam aj tebe.. ale kludne to prepisem na Sonicku ;)
Soňa K
13.09.16,07:08
Milé sú obidve možnosti, hlavne s dobrosrdečnosťou za nimi. Pekný deň.
lotina
29.09.16,09:40
Niečo podobné som mal aj ja, do nájomnej zmluvy sme dali článok, v ktorom si nájomca prenajaté priestory zrekonštruuje na svoje náklady . A potom si ich môže dať do výdavkov. A ak tie položky jednotlivo nepresiahnu 1700 eur, môžu ísť priamo do výdavkov, nie na odpisovanie. Ak áno, tak ako HM na odpis. A pri kontrole to dopadlo dobre.