N_O_T
13.09.16,01:08
Dotyčný pridal na svoj facebook profil nove fotky - a to fotky zoznamov mien ľudí. Ide o listinu, na ktorej sú uvedené mená a priezviská istých osôb - v tomto prípade uživateľov, dílerov drog a ľudí závislých na nich ! V podstate je to cele ako pichnúť hrdzavým drôtom do oka - "zoznam feťákov" ktorý uzatvára moje meno..
- Moji priatelia a rodina sú voči nezmyslom podobného charakteru imúnny ! Ale čo moji zákazníci ? Potencial. klienti ? atď atď

-

* ČO JE PODLA VAS NAJLEPŠIE SPRAVIŤ ? POTREBUJEM K TOMU ZAUJAŤ STANOVISKO A PODNIKNÚŤ KROKY S TÝM SPäTÉ
zk24
13.09.16,02:52
Co su fiktivne zoznamy na internete?

Už nič. nadpis už bol doplnený o otázku...
ivka70
13.09.16,05:15
Na tom zozname je vyslovene napisane, ze ide o uživateľov, dílerov drog a ľudí závislých na nich? Ty si na tom zozname nahodou? Preco?
zk24
13.09.16,05:29
A je z toho jasné, že je to tvoje meno? Ja mam len na facebooku asi 20 menovnkýn....
buchač
13.09.16,06:14
Bez vetra sa ani lístok nepohne.

Každé čudo tri dni trvá.

Nik nemá toľko chleba, aby zavrel všetky ústa.

Nezačínaj bitku, ak nie isté, že vyhráš vojnu.

.....
buchač
13.09.16,11:05
V súvislosti s otázkou si dovolím tvrdiť, že moja odpoveď nie je vonkoncom komentár.

Ale ak niekto nevie čítať ? Čo už, čo zanedbala škola (žiak, študent), to ja už neovplyvním.....to po prvé.

Po druhé si taktiež dovolím tvrdiť, že niekto len tak z pasie uverejnil meno,mesto, zviera, vec v tých súvislostiach s drogami.

Po tretie ???....že ja sa vôbec miešam do cudzích záležitostí - "problémov" druhých...no nenaseriem si ja radšej do rúk ?

Po štvrté ?
Kto si nevie sám poradiť v určitých situáciách, tak by mu mali vziať občiansky preukaz a volebné právo...lebo ja tento "problém" za problém veru nepovažujem.
korzoo
13.09.16,11:44
Existuje možnosť nahlásiť fotku
buchač
13.09.16,17:19
....a ????????

A potom čo ???
korzoo
13.09.16,18:19
tak asi len počkať, kým to posúdi nejaký Ind v zákaznickom servise FB. Vobec to nie je scifi, vo viacerich pripadoch mi hlasenie fungovalo, fb na to reagoval celkom rychlo, islo ale o porusenie duchovneho vlastnoctva.
buchač
13.09.16,18:27
korzoo, trochu si ma nepochopil.

Trt do nejakého nahlasovania, to je (povedzme) v poriadku.
Ale ak sa nejaký blbec bude realizovať s tými fotkami aj naďalej, tak čo potom ?
Nie je predsa založiť si X profilov na Booku Fasov a hajde zverejňovať, čo len chce.
korzoo
13.09.16,18:36
asi je to kvoli inej vlnovej dlzke :) padla otazka a poradil som cim som dokazal. bez potreby skumat konspirativne aspekty problemu. a hladania suvislosti medzi bohom a evoluciou :)
buchač
13.09.16,18:39
Hehehehe...niekedy by bolo lepšie skúmať konšpirácie a súvislosti medzi bohom a evolúciou ako sa zapodievať stupídnymi otázkami......a to nevravím o tom konaní = fotenie a filmovanie nahotiniek kadekým....to je už len fasa hlúposť.