Sona1977
13.09.16,12:32
dobrý den, potrebovala by som poradiť, v pondelok som sa "náhodou" dozvedela v t-mobile , že som na čiernej listine u nich keď mi to pozreli a povedali že nechápu z akého dôvodu všetko mám v poriadku ale pre istotu aby som si zavolala vymáhacej spoločnosti. Dlh ktorý vznikol ešte pred 13 rokmi za zmluvu na ktorú sa už vôbec nepametám a na tej mám zmluvnú pokutu a úroky vo výške 1100€, a ked som sa jej pýtala od kedy je tam tá pokuta tak mi zahlásila od roku 2013 a medzi časom to t-mobil presunul k nim, ale mne nedal nikto vedieť ani o pokute a ani o tom že to posúvajú, ked som sa jej pýtala prečo ma nik neinformoval pani mi tvrdila že posielali upomienku poštou, ale neviem kam ked na moju adresu nič nedošlo a pri tom mi chodia od nich faktúra za paušál každý mesiac a internetová faktúra tiež...chcem sa spýtať či nemali povinnosť ma informovať (priznám sa nevedela som o dlhu , ale keby ma kontaktovali skôr tak nemusela sa suma tak vyšplhať) o vystavení zmluvnej pokuty, a že to posúvajú inej spoločnosti.
Ďakujem