lubenka60
13.09.16,19:47
Kupila som 5 kusov mobilných telefonov na svoje meno aj pre svojich kolegov. keď prišiel balik, samozrejme chceli sme si podľa faktury, kusy sparovať. Len fakturu sme nenašli. na moju meilovu žiadosť o zaslaniee kopie, my povedali, že ony ku každemu baliku fakturu dávajú. Napísala som im, že ja ju nepotrebujem k učtovnictvu, ale faktura služila ako aj zaručný list, na fakture boli vyznačené IMEI telefonu. Keď budeme chcieť teleffon reklamovať, nemáme sa čim preukázať, že telefony su od nich. Jedine máme doklad od kuriera. Ako posstupovať?
veronikasad
13.09.16,17:49
Vyžiadaj si opis fa, už som sa stretla aj s tým, ze niektoré firmy za opis účtujú poplatok
Tweety
13.09.16,18:06
Píšeš o strate faktúry. Ale oni ju do balíka nedali, ( čo nebolo, nemohlo sa ani stratiť )kedže v nom nebola. Nesplnili si teda povinnosť. Žiadaj,nech faktúru obratom zašlú.
karakul
13.09.16,18:22
"...Pri kúpe akéhokoľvek tovaru alebo služby je predávajúci povinný vydať spotrebiteľovi doklad o kúpe výrobku alebo o poskytnutí služby. Rovnako má predávajúci povinnosť na žiadosť kupujúceho poskytnúť záruku písomnou formou (záručný list)..."
viď viacej na: https://www.slovensko.sk/sk/zivotne-situacie/zivotna-situacia/_ako-postupovat-v-pripade-rekla/

... len dodávam, že nestačím sa diviť, že na trhu existujú ešte i v dnešnej dobe predajcovia, ktorí nie sú ochotní urobiť takú maličkosť, ako je vydanie faktúry (resp. jeho duplikátu).