Kabaka123
14.09.16,17:44
Máme s priateľom jeden účet, dve karty, on je majiteľ, ja disponent.

Jemu chodia SMS notifikácie o pohyboch na účte.

Nedávno zistiil že niečo mu príde a niečo nie...
Zisili sme, že VUB celoplošne zmenila SMS notifikáciu z 0 eur na 20 eur.

Volali sme na infolinku, kde sme sa dozvedeli, že si to môžme prehodiť na 0 eur a bude to bezplatne. (ak to bude spoplatnenné asi meníme ZNOVU banku!!!)

Ďalej tvrdila, že vraj posielali upozornenie. Hľadala som email, nenašla som.
Prešla som celý cenník VUB a info o SMS notfikácii nad 20 eur som nenašla.

OTÁZKA - kde sa o tom píše?
Našla som len info, že sa menia poplatky za posielanie SMS správ
ale nie samotný limit za SMS notifikáciu

mimotemy
Predtým som bola v SLSP, kde bola notifikácia bezplatná od 0 eur, potom nad 20, mala som zvýhodnený účet, potom som prešla na osobný účet s poplatkom 5 eur. Priateľ mal účet v TB za 7 eur. Za 10 mesiacov to bolo 120 eur.

Tak sme sa rozhodli pre jednu banku a jeden účet, VUB najviac vyhovovala.
(Dnes sme sa dovolali na zákaznícku linku hádam až na 5 raz!!!)

DOPLNENIE
Priateľ teraz prišiel z VUB. Nakoľko mám SMS notifkáciu v balíku, tak ju máme od 0 eur bezplatne
Katy a R
14.09.16,16:05
nemám síce účet vo VUB - ale nechce sa mi veriť, žeby klientov neinformovali o zmenách v cenníku, resp o zmenách v obchodných podmienkach. (správa v IB, resp mail, resp SMS)
ja napr dostávam z mojich bánk info s predstihom :)
- a len tak zbežne som mrkla VUB - tak tohto roku už majú na stránke zavesenú štvrtú verziu obch podmienok ;) (posledná - od októbra) .
našla som odkaz na nonstop bankovníctvo - myslím, že každý si to môže nastaviť v IB aj sám.
sa ti divím, že platíš poplatky - veď nový účet založíš raz-dva - a ani nemusíš päty z domu vytiahnuť. A zvolíš taký - ktorý je tebe výhodný (nie banke) .
Kabaka123
14.09.16,16:08
tak teraz prišiel priateľ z VUB, máme to bezplatne, lebo to máme v baliku, tak je to ok... tak obchodné podmienky som ešte neprešla... prešla som len cenník.... ešte pozriem OP