JAJA11
14.09.16,18:35
Hľadám ľudí, ktorí boli na dovolenke v Albánsku a sú ochotní sa podeliť o svoje skúsenosti s pobytom.
Moja skúsenosť bola dobrá čo sa týka ubytovania, pláže. Avšak strava, aj keď bola chutná, ale jesť 12 dní to isté by asi nahnevalo každého, Jednoznačne odporúčam v Albánsku maximálne polpenziu, AI, ktorý sme mali my je zbytočné platiť.
JAJA11
14.09.16,16:45
Myslela som, že sa dá odpovedať viac slovne, ale nie je to tak... ak by ste boli ochotní, odpovedať tak, ako som to vyplnila ja :-)

áno
Globtour
OAZ
nie, iba ak by zlepšili stravu
AI
nie, opakujúca sa strava
arizona
14.09.16,17:19
JAJA11
14.09.16,19:23
Ďakujem, to sú však staré informácie, Albánci sa odvtedy posunuli ďalej, pláže sú úžasné, veľké a je tam množstvo aj nových hotelov ..... len tú stravu zatiaľ nezvládajú ......
a história? poznačená psychopatickým despotom, ktorý trpel strachom, že ich napadne každý a nechal vybudovať po celom štáte bunkre na záchranu ľudí ..... a sebe dal postaviť pyramídu :-) aby ho mali kde pochovať ......
ja som len chcela nájsť ľudí, ktorí boli v Albánsku s CK GLOBTOUR...... táto cestovka zámerne neuverejňuje zlé hodnotenia hotelov A tak podáva nepravdivé informácie o hoteloch..... bola by som si určite vybrala iný, pričom tento na ich stránkach mal najlepšie hodnotenie, ale podľa toho čo som sa rozprávala s ostatnými, ktorí boli ubytovaní v iných hoteloch, bola strava o niečo lepšia ......
alaya1
15.09.16,04:45
Moja sestra bola, ja nie, vravela, ze je to dovolenka typu Egypt, mali all, boli spokojni aj so stravou. Mali 5* hotel. Ale mimo rezort verla nechodili. nebolo kam.

Uz by do Alb. nesli.
misoft
15.09.16,08:16
Moja sestra bola, ja nie, vravela, ze je to dovolenka typu Egypt, mali all, boli spokojni aj so stravou. Mali 5* hotel. Ale mimo rezort verla nechodili. nebolo kam.

Uz by do Alb. nesli.
Maximálne po križovatku vpravo, potom križovatku vľavo, k pamätníku Envera Hodžu.....:D:D:D https://cs.wikipedia.org/wiki/Enver_Hod%C5%BEa
JAJA11
15.09.16,08:29
Ja by som posielala do Albánska všetkých tých, čo uznávajú kult osobnosti .... aby videli, kam dokáže doviesť jeden človek krajinu ......
ale pozitívum pôsobenia Envera Hodžu je rozšírenie gramotnosti obyvateľstva a Albánsko je asi jediný štát, kde nie je problém, keď sa zosobáši moslim s kresťanom ..... jeho pokus o ateizáciu viedol k tomu, že sa tieto dve náboženstvá k sebe viac priblížili :-)
misoft
15.09.16,08:35
Ja by som posielala do Albánska všetkých tých, čo uznávajú kult osobnosti .... aby videli, kam dokáže doviesť jeden človek krajinu ......
......................................
Hmmmmmmm........ nie zlý nápad..... vhodných kandidátov by sme mali dosť - najmä v Bratislave na Vodnom vrchu.....tam je plno takých, ktorí uznávajú len seba......
buchač
15.09.16,11:14
Moja sestra bola, ja nie, vravela, ze je to dovolenka typu Egypt, mali all, boli spokojni aj so stravou. Mali 5* hotel. Ale mimo rezort verla nechodili. nebolo kam.

Uz by do Alb. nesli.
Maximálne po križovatku vpravo, potom križovatku vľavo, k pamätníku Envera Hodžu.....:D:D:D https://cs.wikipedia.org/wiki/Enver_Hod%C5%BEa

Ale trt.....
Dá sa aj inde...nie iba na pláži sa vyvaľovať alebo chlastať v bare.
Len treba prdel zdvihnúť... https://www.google.sk/search?client=opera&q=alb%C3%A1nsko+pamiatky&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl
JAJA11
15.09.16,14:57
súhlasím, Albánsko je zaujímavé aj históriou, aj tou starou ....
V Dráči nájdete starý amfiteater a mnoho starovekých pamiatok .... z tohto hľadiska som bola spokojná, naozaj bol problém len v strave ......
a pláže a more nemajú chybu, už tam začali stavať hotely aj zahraniční investori, takže časom sa to tam určite zlepší ......