hifenbachie
21.09.16,10:12
môže vlastník kritizovať rozhodnutie zhromaždenia SVB,ak sa ho nezúčastnil?
ivka70
21.09.16,10:15
A preco by nemohol?
Kritizovat moze cokolvek.
Dokonca aj napadnut ho na sude moze.
mackoivan
21.09.16,13:58
však najviac kritizujú tí, ktorí na zhromaždenia nechodia, ale psí hlas do neba nepočuť- tak len nech si pošomrú, keď sa im rozhodovať neráči
ivka70
21.09.16,14:07
Presne tak ,mali pravo sa zucastnit a spolurozhodnut, nevyuzili ho, ich problem. :)
Mária27
21.10.16,19:52
Prečítaj si priložený zákon 182/1993, najmä § 14
https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/1993/182/20160701
sito
21.10.16,22:44
Môže! Po vojne je každý generál.