seraffa
23.09.16,11:24
Vybavila som si uloženie tovaru u manžela v práci v zahraničí s tým, že si pre neho budem chodiť mojím firemným autom. Tovar objednávam od súkromníkov najčastejšie z ebay (takže nejak fakturačná adresa a adresa dodania tam nie je) ja v zahraničí nebývam takže meno na papieroch z ebay je manželove. Môžem si to teda takto dávať normálne do nákladov alebo mám tam dať moje meno ale s domácou adresou? Ale v tom prípade si asi nebudem vedieť vydokladovať cestu. Alebo to stačí len prípadnej kontrole vysvetliť.
Moje účtovné doklady boli doteraz vystavované na moje meno a adresu ale po novom keďže to chcem zmeniť tak hľadám, že ako. Na ebay som si zmenila kontaktnú adresu a adresu doručenia ale nikde mi tento rozdiel nevypisuje a všade mám len adresu doručenia čo je zahraničná bez môjho mena.
ivka70
23.09.16,11:05
A preco si nevybavis inu fakturacnu adresu a inu adresu dorucenia? To kazdy e-shop ponuka.
seraffa
23.09.16,11:16
pretože nakupujem na ebay- to nieje eshop nedá sa to zmeniť je tam len jedna adresa a to je adresa dodania nič viac.
ivka70
23.09.16,11:21
A dorucenie na SK nie je mozne?
Soňa K
23.09.16,11:39
Takže Tvoje účtovné doklady nie sú vystavené na Tvoje meno ? Aspoň nejaké identifikačné údaje - IČO, DIČ máš zadané ?
zk24
23.09.16,13:44
na ebayi si vies nastaviť fakturačnu adresu a viaceroinych dodacích adries.
seraffa
27.09.16,08:15
ku manželovi chodím tak či tak raz za mesiac, takže takto na tom aspoň ušetrím,