KEJKA
23.09.16,21:00
Nedá mi, musím sa pochváliť. Tento chlapec patrí do rodiny a verím, že prerazí.
http://hudba.zoznam.sk/spravy/22-09-2016-mlady-slovak-prekvapil-vyzretym-debutom-rick-poison-a-jeho-svetovy-indie-pop/
buchač
23.09.16,19:24
Soňa K
23.09.16,19:43
Mladý dal do reakcie na kritiku viacej energie, než do muziky. A aby to nepôsobilo ako urazené ego, tak to preštrikoval smajlíkami. Pôsobí neprirodzene, falošne a muzika znie, ako poskladaná zo samplov. To neznamená, že sa nemôže vypracovať. Len to znamená učiť sa a makať na sebe.
kopretinka
23.09.16,20:27
nezaujímavý hlas......tie vysoké tóny mu nejdú,je to nasilu.
Študuje klasický spev.....hmmmm.......ani by som nepovedala.......
Ako napísala Soňa,je to falošné.....
afrikánka
24.09.16,13:59
Je mladý, poprajme mu úspech...nech ho láska k hudbe a snaha o zdokonaľovanie, ale i pokora privedie k naplneniu snov o úspechu. Veľa šťastia, mladý muž!!!
misoft
24.09.16,14:30
KEJKA - poprieť sa nedá, že nejaký talent má, ale aby sa označoval za "new"(RicK) Poison - tak na to ešte nemá.
Prinajmenšom má čo doháňať v speve, v hlasovom prejave (tá jeho angličtina - hrúza - ako keby som počul rozprávať Satinského v Ktosi je za dverami....), choreografia v tom klipe. :(
Pre začiatok je to dosť sľubné, ale pre vyššie "ciele" - musí ešte veľa na sebe popracovať.
Oliwa
24.09.16,19:43
To, že niekto polovicu detstva strávi pred televízorom pozeraním videoklipov, neznamená, že sa naňho nalepí aj talent... Ten vyzerá podľa mňa úplne inak... Nemôžem si pomôcť, prvý dojem: s čelenkou - Peter Nagy, v klobúku - Pete Doherty... a tá prstová choreografia - asi niečo z E.T...
To množstvo štýlov, ktorými sa nechal inšpirovať, je obdivuhodné... až také, že sa v nich stráca... Tak pôsobí na mňa.
A jeho hudba - chlapec sa síce snaží, život má pred sebou, hľadá sa, chce zaujať, ale aby som si raz kúpila jeho CD alebo lístok na koncert - určite nehrozí...
Ja mu proste nič z toho, čo predvádza, neverím. Mňa tými odpozorovanými naskenovanými pohybmi nepresvedčil...
Môžete nesúhlasiť, môžete mínuskovať, ale nemôžete ma presvedčiť zmeniť názor na tento "talent"... ;)
Sorry, váhala som, ale nedalo mi to, keď vidím, že nie som jediná, koho ničím neohúril...

https://www.youtube.com/watch?v=ob5UJS2WwQ8
https://www.youtube.com/watch?v=g3Rf5qDuq7M
https://www.youtube.com/watch?v=ZsNlcr4frs4
buchač
24.09.16,19:56
...aj talent...
Hm...ak by bol v súťaži SMT ?
Čo by si asi vypočul od Slávika (síce ho nemusím, ale hlášky ma teda festovne trefné)...;)
Myslím si, že "talent" by šiel s plačom do zákulisia....ako už nie jeden.
afrikánka
24.09.16,20:05
Priznám sa, ja som chlapca nevidela, nepočula...takže ne-talent neposúdim, ja už iba fandím niekomu, kto chce niečo v živote niečo dokázať, presadiť sa. A myslím i na Madonu...kde sa predrala.
misoft
24.09.16,20:10
Šak by aj dostal "ohodnotenie"
http://branto.ru/Emoji/8/769.png
afrikánka
24.09.16,20:13
Vážené tety a ujovia....nekazte mu elán, v živote ho ešte toho čaká....:mee:
buchač
24.09.16,20:19
Priznám sa, ja som chlapca nevidela, nepočula...takže ne-talent neposúdim, ja už iba fandím niekomu, kto chce niečo v živote niečo dokázať, presadiť sa. A myslím i na Madonu...kde sa predrala.

Hm....a ja Ti včul myslím na Mariku....že ako sa ona "predrala"...;)
Oliwa
24.09.16,20:21
Vážené tety a ujovia....nekazte mu elán, v živote ho ešte toho čaká....:mee:
Veď teta mu to nepovie ;)... niekedy treba naliať čistého vína... :)
korela
24.09.16,20:26
Buď má človek dar od Boha alebo sa vypracuje.
Čo sa týka spevu, tak na slovenskej scéne sú ľudia "vypracovaní". A tvrdo, rokmi, a najmä za účinnej "podpory".
.
Mladík mi celkom imponuje a tiež ho vôbec nepoznám. Ak sa nájde, nájde si ho i publikum. Nie je čo riešiť.
Iné slovenské "hviezdy" sa vypracovali bez talentu, a dokážu si na seba zarobiť. To že nájdu v sebe odvahu sa vyjadrovať ako "osobnosti" k politike, je na pováženie. Treba poznať mieru. Samožeri.
Však na Slovensku po slovensky v kultúre.
misoft
24.09.16,20:26
Priznám sa, ja som chlapca nevidela, nepočula...takže ne-talent neposúdim, ja už iba fandím niekomu, kto chce niečo v živote niečo dokázať, presadiť sa. A myslím i na Madonu...kde sa predrala.

Hm....a ja Ti včul myslím na Mariku....že ako sa ona "predrala"...;)
Hmmm.... a keď si ja spomeniem, ako som sa niekedy v 77-mom s ňou v Blave rozprával pod Manderlou a ľudia čumeli...
korela
24.09.16,20:35
Ako vidím, začína sobotná žúrka dôchodcov. :-)))
misoft
24.09.16,20:36
Neboj, i ty raz budeš.....:D
Mimochodom - mnohí ho nezatracovali, len konštatovali, že potrebuje ešte na sebe robiť....
korela
24.09.16,20:37
Kto sa dožije, každý bude. Ja som sa dožila.
misoft
24.09.16,20:38
No vidíš.... tak vitaj tu na našej žúrke :D:D:D
buchač
24.09.16,20:39
Ako vidím, začína sobotná žúrka dôchodcov. :-)))
Ako vidím, zatiaľ si sa len prihlásila o slovo.
Ale no problém, šak daj nejaké fundované informácie, názor do pľacu.


Kto sa dožije, každý bude. Ja som sa dožila.
Ja beriem dokonca dva dôchodky. :cool:
kukučka
24.09.16,21:10
Ako vidím, začína sobotná žúrka dôchodcov. :-)))
Ako vidím, zatiaľ si sa len prihlásila o slovo.
Ale no problém, šak daj nejaké fundované informácie, názor do pľacu.


Kto sa dožije, každý bude. Ja som sa dožila.
Ja beriem dokonca dva dôchodky. :cool:
Hej, mal si tu aj ako prvý príspevok a potom si ho vygumoval, nielen v tejto téme.
buchač
24.09.16,21:33
Hej, mal si tu aj ako prvý príspevok a potom si ho vygumoval, nielen v tejto téme.

Vitaj, starká, do partie....a niečo k "talentu" nám nepovieš ??? ;)
----------------
Radšej vymažem ja, ako keby sa mal bezdôvodne moderátor realizovať.
afrikánka
24.09.16,21:40
Ako vidím, začína sobotná žúrka dôchodcov. :-)))
Ako vidím, zatiaľ si sa len prihlásila o slovo.
Ale no problém, šak daj nejaké fundované informácie, názor do pľacu.


Kto sa dožije, každý bude. Ja som sa dožila.
Ja beriem dokonca dva dôchodky. :cool:
Hej, mal si tu aj ako prvý príspevok a potom si ho vygumoval, nielen v tejto téme.
Jaaaj, veď on rád vymazáva, prispôsobuje sa situácii, ale najhoršie čo vie spraviť, keď výmazom z človeka spraví "idiota"......Však mám pravdu Jurko?:D
kukučka
24.09.16,22:17
A ešte si popritom sám vytvorí prihrávku na nadávku moderátorovi.
K téme. kúsok som si vypočula, hlas mi nevadil, ani hudba, kukov nemal veľa, keď ho to baví, nech spieva.
Poviem ináč: nepozerám "superstary" /okrem prvého/, talenty a pod. Videla som trošku z tej novej relácie Tvoja tvár. Všetci sa rozplýva nad spievajúcou ryšavkou, pre mňa speváčkou nikdy nebude a vadí mi viac, ako tento chalan.
kopretinka
25.09.16,16:38
[QUOTE="Oliwa"]... a tá prstová choreografia - asi niečo z E.T...

:D:D:D:D:D:D
kopretinka
25.09.16,16:45
Priznám sa, ja som chlapca nevidela, nepočula...takže ne-talent neposúdim, ja už iba fandím niekomu, kto chce niečo v živote niečo dokázať, presadiť sa. A myslím i na Madonu...kde sa predrala.

Hm....a ja Ti včul myslím na Mariku....že ako sa ona "predrala"...;)
Hmmm.... a keď si ja spomeniem, ako som sa niekedy v 77-mom s ňou v Blave rozprával pod Manderlou a ľudia čumeli...

s kým? s Madonou?:eek: