Filip Weisman
28.09.16,16:06
Zdravím, vie mi niekto poradiť?podpísal som zmluvu na paušál a zobral som aj telefón na paušál, no chcem odstúpiť z dôvodu že u iného operátora sú výhodnejšie podmienky a hlavne tie ktoré sú už v balíku a nie ich dokupovať este. Paušál je aktivovaný 24 hodín, ako, dokedy a za akých podmienok môže odstúpiť od zmluvy podpísanej na predajni? Ďaľšie ďakujem

,
Tweety
28.09.16,14:19
Podmienky by mali byť uvedené v zmluve.
avalik
28.09.16,15:12
Citaj zmluvu co si podpisal a vseobecne obchodne podmienky.
ivka70
28.09.16,15:24
Asi od vcera. Dnes ho uz nechce.
avalik
28.09.16,15:45
Mna nemusis opravovat ani doplnat, daj si svoju odpoved - ja nesudim pytajuceho sa, stalo sa, hlada riesenie
buchač
28.09.16,15:55
Prepáč vašnosti !!!
Ale nesúdil som, ale konštatoval.

Dúfam,že ani TY NEBUDEŠ NIKDY OPRAVOVAŤ, MENTOROVAŤ MOJE PRÍSPEVKY A KOMENTÁRE !!!

Komentár som vymazal, aby si mala dušu v kľude.
buchač
28.09.16,16:14
no chcem odstúpiť z dôvodu že u iného operátora sú výhodnejšie podmienky
----------------------------
Myslím si, že tento "dôvod" nie je dôvodom na odstúpenie od zmluvy.
Presnejšie povedané, Ty by si aj chcel (veď jasné), no operátor tento fakt nemusí vziať absolútne v úvahu.


P.S.:
Myslím si, že určité informácie je potrebné skúmať, preverovať, zisťovať pred kúpou a nie až po nej.
kukučka
28.09.16,16:23
Odstúpiť od zmluvy môžeš kedykoľvek, zaplatíš zmluvnú pokutu. Bez nej to nepôjde.
avalik
28.09.16,16:24
komentujem tu, hore je odpoved - rada
Tweety
28.09.16,16:48
Mínuskár to nepostrehol. Mínuskuje lebo inak sa realizovať nevie.
jslancik
28.09.16,17:29
Je to expert...
Filip Weisman
28.09.16,17:40
No podstata je tá že mi poskytli mylne informácie ohladne tarifu, čo som zistil po podpise že to tak nie je. a ďalší operátor je ešte vyhodnejsi no a to ma už dorazilo. dôvod je že ma zavádzali mylnymi informáciami. aj na info linke, aj na predajni keď som už riešil reklamáciu,.
buchač
28.09.16,17:47
Filip Weisman (Dnes 20:40) No podstata je tá že mi poskytli mylne informácie ohladne tarifu, čo som zistil po podpise že to tak nie je. a ďalší operátor je ešte vyhodnejsi no a to ma už dorazilo. dôvod je že ma zavádzali mylnymi informáciami. aj na info linke,
==================
Podstata tkvie asi aj inde a preto dávam kontrolnú otázku :

Ty si sa na základe informácií cez info linku rozhodol ku podpise zmluvy ? Ešte mi povedz, že si uzatvoril zmluvu na diaľku...
alaya1
28.09.16,19:19
Ak by si bol zmluvu " podpisal na dialku " a bola by ti dorucena kurierom, mas niekolko dni, je to uvedene aj v zmluve o odstupeni od zmluvy. Ak si vsak podpisal na predajni, mas moznost zmluvu si riadne a dokladne precitat, takze platia podmienky odstupenia uvedene v zmluve. V telekome je to zmluvna pokuta, mas ju vycislenu v zmluve.

vVhodnejsie je to realizovat "na dialku", je tam ta moznost odstupenia.
misoft
28.09.16,19:32
Keby na diaľku (po letefóne) - tak je možnosť odstúpenia od zmluvy, lebo cez drôty sa písmenká nepretlačia. Ale on na predajnom mieste - lajstrá na stole pred ním položené. Nečítal - škrabopis hodil a až potom čítal....
misoft
28.09.16,19:34
Alebo aby plán splnil......:D