Micenko
28.09.16,17:45
arizona
28.09.16,18:21
Daj si do GOOGLE vyhladavaca nazov jednotlivych tabletov+slovicko "recenzie".
Precitaj si a usud,ktory ti viac vyhovuje.
Micenko
28.09.16,19:10
Recenzie som samozrejme čítal pred tým, než som položil otázku. Neviem sa stále rozhodnúť. Možno sa nájde odborník, ktorý poradí. Ďakujem.
buchač
28.09.16,19:21
Micenko (Dnes 21:10) Neviem sa stále rozhodnúť. Možno sa nájde odborník, ktorý poradí.
===================
Hm...dám také porovnanie.

Ideš do reštiky na obed. Vezmeš jedálny lístok. Preštuduješ a ostali po vyradení ostatných jedál :
1. Vyprážaný bravčový rezeň s prílohou atď.
2. Vyprážané kurča s prílohou atď.

Po krátkej chvíli príde čašník a Ty si máš vybrať.
Spýtaš sa čašníka, čo by Ti doporučil. On dá ten rezeň...
No po donesení vidíš, že je mastný, studený, nechutný...

Toto isté požaduješ od Porady...kto Ti zaručí dobrý výsledok ?
zk24
28.09.16,19:42
Ak kupis online mozes do 14 dni vratit. Kup oba a jeden vrat :) alebo ten, ktoremu si nakloneny. A rozhodni sa. Kup v obchode ktory mas blizko.

Ja by som volila Lenovo Yoga, uz len kvoli vydrzi baterie.... Vydrz baterie je aspon pre mna velmi dolezita.

Ja som aj trochu predpojata voci Samsungom, maju vysoku mieru kazovosti. Ak ale kupis v dobrom obchode, tak s reklamaciou mat problem nebudes. Tie tablety su viac menej parametrami rovnake/podobne.
buchač
28.09.16,19:47
PLATÍ :

Treba mať na pamäti, že vrátiť nemožno tovar, ktorý už bol používaný. Lehota totiž slúži len na prezretie a vyskúšanie tovaru, keďže spôsob nákupu to neumožňuje pred zaplatením.
Nie je teda možné tovar niekoľko dní bežne používať a potom sa rozhodnúť ho vrátiť.

https://www.mojandroid.sk/lehota-na-vratenie-tovaru-kupeneho-cez-internet-14-dni/
zk24
28.09.16,19:53
To bolo samozrejme zo srandy, preto tensmajlik. Kazdopadne v alze nemaju s nicim problem. Vyskusas, a o 2 dni vies ze ti nesedi. Ak si nieco pomenil das factory reset a je to. Samozrejme nesmie mat znamky pouzivania (skrabance atd..). Folie dole nedavam...
buchač
28.09.16,20:04
Ja som aj trochu predpojata voci Samsungom, ...
================
Čo je to Samsung ??? Nejaký nový druh paštéky ???
;) :D :D :D
zk24
28.09.16,20:07
Niekedy ma pasteka dlhsiu trvanlivost...
misoft
28.09.16,20:50
Nie som zástancom ani jednej, ani druhej značky: podľa parametrov (dostupných)
SamoSung má trochu rýchlejší procesor, 8+2Mpix kamery s bleskom (LenOvo jednu "rotujúcu"), batériu s väčšou kapacitou, LenOvo SD karty do 32GB, SamoSung až do 256GB, GPS - Glonas, A-GPS, Beidou (LenOvo má len A-GPS), WiFi pripojenie 802.11 a/b/g/n/ac (LenOvo 802.11 b/g/n).... atď.
Tu sa pozri:
http://www.gsmarena.com/lenovo_tab3_10-7953.php
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_a_10_1_(2016)-8090.php

Lepšie z toho vychádza ten Samo.....:D
arizona
29.09.16,06:50
Tiez mam tablet Lenovo yoga.Prednost pred inymi tabletmi som mu dala prave pre tu vydrz baterie, co bolo pre mna dost dolezite.Na pracu a vsetky dolezite veci mam notebook, kde su prioritou pre mna ine parametre.Ale tablet sluzi iba ako doplnkovy zdroj,ktory potrebujem mat pri sebe kedykolvek v zalohe,preto vydrz baterie je pre mna dolezita. Preto som aj v mojom predoslom prispevku napisala, nech precita recenzie a usudi, ktory mu viac vyhovuje. Lebo nevieme,co od tabletu vyzaduje,ci ma nejake specialne poziadavky a na co ho chce vyuzivat
Micenko
29.09.16,08:32
Aj lenovo má GPS, a nie len A GPS, nie?
afrikánka
29.09.16,10:24
Ak bude moooc hladný, zhltne i ten studený, nechutný...hlavne, že nebude moooc drahý...
misoft
29.09.16,14:33
No práve - má A-GPS - je to síce tzv Assisted GPS, ale je to GPS, lenže má len tento (americké družice GPS).
SamoSung ale môže preberať okrem týchto amerických aj Glonass - ruské družice a BeiDou - čínske družice.

Inak - väčšina smartfónov používa A-GPS - klasické GPS používajú len niektoré tablety a navigácie.
Aký je rozdiel medzi A-GPS a GPS a čo to značí - pozri si Wiki....