zolik2001
30.09.16,07:56
Dobry den

Vsetky temy co som precsiel maju z kazdeho kusok co ja potrebujem.

Priatelka zacala pracovat ako recepcna kde odpracuje 16 dni po 12 hodin (mix denna-nocna) tzn ze mesacne odrobi cca 192 hodin aj viac no zamestnavatel jej vypocitava mzdu iba z fondu pracovneho casu a ostatne hodiny navyse jej nepreplati. Bud si ma vybrat nahradne volno alebo ich nechat prepadnut, ale ak si vyberie nahradne volno tak ina kolegina musi tahat spominanych 190 hodin plus hodiny navyse co ma ona volno a tak sa to kumuluje. Je to v poriadku?

Pocas pracovnej doby ako recepcna je sama a tak samozrejme nemoze mat pol hodiny prestavku na jedlo, to by sa este dalo ale robi vo velkom hoteli kde sa vari no nemoze sa najest skor pokial sa nenajedia hostia a co ostane tak ako prasa potom si moze dat aj ona a ked neostane nic tak nema narok na stravu. Hovorime o 12 hodinovej zmene. A tak vraj nemaju narok ani na ranajky ci veceru. jednoducho jedno jedlo a aj to ked nieco ostane.
Na vyplatnej paske ma svoje 12 hodinove zmeny rozpisane na pracovne dni v danom mesiac krat 8 hodin. Moze to takto zamestnavatel zmenit?

Ked som vcera porovnal dve vyplatne pasky tak na jednej ma odpracovanych 155 hodin aj ked realne odpracovala 192 a na druhej paske ma vedene 170 hodin aj ked odpracovala 206 hodin.

AK vezmeme do uvahy odpracovane hodiny v jeden mesiac a druhy mesiac ma tam rozdiel 15 odpracovanych hodin no na vyplate tych 15 hodin jej robi rozdiel cca 3.6 eur. Tzn ked odpracovala 155 hodin dostala v cistom 459 eur ak odpracovala 170 hodin na vyplate dostala 463 eur. Je to v poriadku ze toto robi zamestnavatel?

Dakujem za vase odpovede
avalik
30.09.16,06:30
Podat podnet na Inspektorat prace ak ma dokazy o skutocnej pracovnej dobe a svedkov, ze strava jej nebola poskytnuta.
Zaroven si hladat novu pracu.