anna628
30.09.16,07:34
Od 1.7. máme zamestnaného zamestnanca cez UPSVaR, s úradom máme podpísanú dohodu, že nám budú preplácať 95 % z celkovej ceny práce, najviac však vo výške 520 €. Takže za júl som spravila mzdu normálne, CCP bola cca 657 € (z toho zamestnancove odvody sú cca 65 €) , takže 95 % z ccp by malo byť 624,15 €. Keďže je tam limit , dostali sme len tých 520 €, čo je pri prepočte 79 % z CCP.
To znamená, že aj odvody, ktoré vraciam zamestnancovi v augustovej výplate nebudú celých 65 €, ktoré skutočne odviedol, ale len 79% z nich (51,35 €) ?
Ingrid Ondruskova
30.09.16,09:51
Rada by som sa spýtať, akú hrubú mzdu máte so zamestnancom podpísanú?? Celkom nerozumiem: CCP je podľa Vás 486,-plat brutto x /krát/ 1,352 koeficient pre odvody... ??? Ďakujem chcela by som to pochopiť, lebo uvažujeme nad niečím podobným...a ešte doplňujúca otázka: úrad práce prepláca tých 520,-EUR načas??? a ešte nerozumiem: " odvody ktoré VRACIAM zamestnancovi....."
mondes
30.09.16,10:58
A prečo mu chcete vracať odvody? Cez aký projekt zamestnávate? Predpokladám, že ide o "Cesta z kruhu nezamestnanosti".

Vy zamestnáte človeka z ÚP, vybavíte si naňho tú dotáciu. Po mesiaci mu urobíte mzdu, povedzme tých 486 eur a následne požiadate na predpísaných tlačivách ÚP o refundáciu miezd. ÚP Vám preplatí 95%, teda max. 520 eur a hotovo. Nič netreba zamestnancovi vracať.
anna628
30.09.16,11:29
Dobrý deň, ďakujem za odpoveď, presne o tento projekt ide. Takže zamestnancovi netreba vracať nič?? Úprimne poviem, to som si našla na nete, že treba mu vrátiť tie odvody, kedže nám ich úrad preplatil. A môžem sa opýtať,máte s tým skúsenosti?Máte to overené? Môžem sa teda držať vašej rady?
anna628
30.09.16,11:33
Nemám momentálne zmluvu pri sebe,takže presnú HM si nepamätám. Dolaďovali sme ju podľa dohody z UPSVar. a tých 520 € nám prvý krát prišlo za júlovú mzdu 21.9. Záleží to vždy od toho, kedy zanesiete žiadosť na úrad, lebo majú na vybavenie 30 dní.
Ingrid Ondruskova
30.09.16,11:51
Ďakujem za odpoveď.....
mondes
30.09.16,12:08
Áno, presne takýto projekt máme aj my. :) A cca. 3 roky robím žiadosť podľa § 60, kde je to obdobné, teda taktiež ide o preplácanie odvodov a za celý čas sme zamestnancovi nevrátili nič. Môžem vedieť, kde ste to čítali?

Veď keď ideme na to logicky. Vy zamestnáte zamestnanca z ÚP. Dáte mu mzdu, on je spokojný. A vy tým, že ste ho zobralli z ÚP a ponížili ste nezamestnanosť, tak máte možnosť si vybaviť dotáciu na preplatenie časti jeho mzdy. Ak teda tú možnosť máte, tak ju využijete a vybavíte si potrebné doklady. Je to Vaša práca naviac, ale kvôli dotácii sa to oplatí. Nie?
anna628
30.09.16,12:18
Našla som to vo veľa príspevkoch aj tu na porade..tento je asi starší, ale boli medzi nimi aj novšie..
http://www.porada.sk/archive/index.php/t-130701.html
Tak to ste ma teda ptešili, lebo ja som spravila mzdu bez vrátenia tých odvodov a bála som sa že to budem musieť opravovať
anna628
30.09.16,12:22
http://www.porada.sk/archive/index.php/t-180172.html
A tu je také čosi spomenuté tiež..
mondes
30.09.16,12:24
No, práve som toto pozerala. Ale ak ste pozorne čitali, tak by Vám malo byť jasné, že tam sa jedná o § 50 a teda ide o príspevok, ktorý prepláca odvody na zdravotné a sociálne poistenie zamestnávateľovi, tak aj zamestnancom. V tomto prípade je možné, že je potrebné tie odvody zamestnancovi vrátiť. Ale my máme príspevok podľa § 54 a ten je na podporu vytvárania pracovných miest. To je o inom. Takže nemusíte nič vracať. Dúfam, že to chápem správne. Snáď sa ešte niekto vyjadrí.
anna628
30.09.16,13:36
JOj no ty by bolo naozaj super, ešte raz vám veľmi pekne ďakujem za váš čas :-)