matka35
03.10.16,09:03
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať. Ideme uzatvoriť pracovnú zmluvu so zamestnancom, ktorý u nás pracoval pred 4 mesiacmi a jeho vtedajší pracovný pomer bol uzatvorený na dobu neurčitú.
Moja otázka je, či s ním môžem dohodnúť aj pracovný pomer na dobu určitú. V zákonníku práce sa píše:


c) výkonu prác, pri ktorých je potrebné podstatne zvýšiť počet zamestnancov na prechodný čas nepresahujúci osem mesiacov v kalendárnom roku či výkonu prác, ktorú sú závislé od striedania ročných období, každý rok sa opakujú a nepresahujú osem mesiacov v kalendárnom roku (sezónne práce),

Podotýkam, že tu nejde o prechodný čas a ja osobne by som uzatvorila PP na dobu neurčitú bez skúšobnej doby.
Ale nie som si istá.
Prosím poraďte mi.
Ďakujem pekne
ivka70
03.10.16,07:06
Akym sposobom skoncil predchadzajuci PP?
ivka70
03.10.16,07:07
Podla vsetkeho nejde o opatovne dohodnuty PP (kedze povodny nebol na dobu urcitu), je teda mozne uzavriet klasicky PP ci uz na dobu urcitu alebo na dobu neurcitu aj so skusobnou dobou.

§ 48
Pracovný pomer na určitú dobu
....
(3) Opätovne dohodnutý pracovný pomer na určitú dobu je pracovný pomer, ktorý má vzniknúť pred uplynutím šiestich mesiacov po skončení predchádzajúceho pracovného pomeru na určitú dobu medzi tými istými účastníkmi.
...
matka35
03.10.16,07:33
Ďakujem pekne, to znamená, že pokiaľ predtým nie je uzatvorený na dobu určitú tak nejde o opätovne dohodnutý? Veď u nás pracoval pred 4 mesiacmi. A skúšobná doba tam tiež môže byť?
Môžete mi prosím ešte toto objasniť. Asi to nejako zle chápem....:-(
Ďakujem pekne
matka35
03.10.16,07:47
výpoveďou zo strany zamestnanca 2-mes. výpovedná lehota
ivka70
03.10.16,08:09
Ano, presne tak, neslo o PP na dobu urcitu, nasledujuci PP nie je opatovne uzavrety PP. Cize moze byt akykolvek - na akom sa v zmluve dohodnu zamestnavatel a zamestnanec.
Moze byt aj skusobna doba, ta totiz nesmie byt len pri opatovne uzavretom PP.
matka35
03.10.16,08:17
Veľmi pekne ďakujem. :-) Veľmi ste mi pomohli.
Prajem pekný dník