Micuke
03.10.16,15:44
Zamestnankyňa je rozvedená, 2 vyživované deti, čistá mzda je 646,66 €. Každý mesiac a j tento má naše interné zrážky, na ktoré máme spísanú dohodu o zrážkych - teraz za benzín.kartu - 116,59 a za súkromné hovorné v mobile nad limit 17,51 €. Prišla dohoda o zrážkach zo mzdy medzi ňou a spol.SMSCredit, bez uvedenia presnej splátky, ale až do max.výšky ako pri výkone rozhodnutia. Mne vyšla max.zrážka 152,57 €, no už za interné zrážky treba zraziť 134,10. Môžem SMScreditu poslať len ten zvyšok, teda 18,47?
ivka70
03.10.16,16:21
A je dohoda o zrazkach s SMSCredit vobec platna podla noveho zakona, ked tam nie je ani suma?
Micuke
03.10.16,19:39
myslim, ze to maju osetrene, je podpisana osobitna dohoda o zrazkach zo mzdy, len myslela som to, ze neurcili mesacnu vysku zrazky, len dlznu sumu plus nehorazne uroky atd. s tzm, aby sa robili max.zrazky ako pri vyk.rozhodnutia. Tie nase interne zrazky maju nejaku porovnatelnu silu co sa tyka dorucenia a rovnocennosti?
ivka70
04.10.16,09:44
Ja by som si to overila, menil sa zakon, ak je to starsia dohoda o zrazkach, nemusi byt platna a potom nemozes na jej zaklade zrazat nic.
Jana Motyčková
04.10.16,10:42
Tu je ten problém, že dohody so zamestnávateľom treba rozlišovať na také, ktorou sa zabezpečuje pohľadávka zamestnávateľa a iné. Na tie prvé sa vzťahuje tretinový systém, na tie druhé nie. Podľa mňa ak tá dohoda so zamestnávateľom je typu, že zamestnanec bude niečo dostávať a bude to uhrádzať zrážkou, nevzťahuje sa na to tretinový systém. Ak je to dohoda, že zamestnávateľ mu niečo poskytol a na tú pohľadávku sa uzatvorí následne dohoda, máte to tretinový systém. Toto mi pripadá ako prvý typ dohody, v takom prípade táto nepodlieha tretinovému režimu a teda vypočítate tretinovú zrážku pre SMSkredit a následne zrážku pre zamestnávateľa.
Micuke
04.10.16,11:17
Ak by som to brala ako prvý typ dohody, vznikne mi dokonca pohľadávka cca 200,- €. Tie interné zrážky sú konkrétne: za používanie auta aj na súkromné účely podľa súkr.kilometrov/na to je uzatvorená dohoda o používaní MV/vrátane zrážky zo mzdy/ a druhá je za hovorné v mobile nad limit /súčasne naša firma je mobilný operátor, čiže dlhuje priamo nám/. Nemohli by predsa tie zrážky patriť do tzv.tretinových? A ak nie, čo s tými pohľadávkami?
Jana Motyčková
04.10.16,11:42
Ten rozdiel v ponímaní tých dohôd je minimálny, tiež som hľadala kedysi na nete, kedy presne je to dohoda na zabezpečenie pohľadávky a kedy nie, našla som len to, ako som písala vyššie. Tá zrážka na ktorú sa nevzťahuje tretinový systém sa môže zrážať až do nuly. Viac k tomu povedať neviem, na to by muselo byť nejaké rozhodnutie Najvyššieho súdu a to som nenašla. Všetko ostatné sú len názory bez právnej záväznosti.
Micuke
04.10.16,11:47
Chápem, ďakujem!