maikibmw
04.10.16,13:35
Dobry den,
kupili sme si poschodovy domcek s pristreskom - pokracovanie strechy,
a chcel by som ho uzavriet do formy garaze. priklad 3 pohlady, ako to je a ako by to malo vyzerat. (na 02 je cervenou zaciarkana plocha ktora realne je uz vyplnena. Budem tam robit aj "podkrovie" nakolko je strecha priznana zvnutra.

chcem sa opytat, ci styl ktorym som si rozkreslil konstrukciu z tramov je v poriadku.
zem je dlazba ktora pokracuje ku brane do dvora. tu menit nechcem

zateplovat sa bude zvonka

dakujem za rady, z dreva som este nestaval, tak sa chcem poradit ohladom konstrukcie

dakujem za kazdu radu

Michal
Chobot
04.10.16,13:30
Teoreticky to môžeš spraviť. Ale potrebuješ na to projekt a vybaviť si stavebné povolenie. Takže všetky podrobnosti ohľadne konštrukcie budeš mať v projekte.

Len nechápem, na aký základ to chceš postaviť. Na dlažbu to nemôžeš postaviť. Budeš musieť vybudovať nejaké základy, najlepšie z betónu, na to hydroizoláciu a potom môžeš vytiahnuť tie steny z dreva.
chandler
05.10.16,11:33
ak chces z pristresku spravit dom, tak na to potrebujes normalny projekt. ale nepises dovod preco ides stavat autu vlastny domcek - mozno to vieme vyriesit aj inac :)
misoft
05.10.16,14:00
Šak autíčko = člen rodiny, nie? :D
chandler
07.10.16,13:36
tak to je jediny rozumny dovod - pre clena rodiny nech neni na zime.
lebo ked si spocitas kolko vyjde ta stavba a potom kurenie tak sa to neoplati. volakedy to malo zmysel, ked boli auta drahe a stavby lacne :)