Alzbeta99
05.10.16,12:01
Moja zla skúsenost s týmto stolarom. Zobral zalohu za kuchynu a odvtedy nekomunikuje. Davame trestné oznámenie za podvod. Dávajte si na neho pozor. Určite ho nikomu neodporúčam.
Efret
20.12.16,18:57
Dobry den zial mam tu istu skusenost dokonca ten isty mesiac ako vy.chcel by som vas kontaktovat a vymenit si skusenosti a dalsi postup.ak vam to neprekaza rad by som vam zavolal.Kazdopadne ak nesuhlasite budem rad ked mi aspon odpoviete na tuto spravu.
Dakujem
lyzzy
25.12.16,17:34
Zdravim.....my sme dopadli tak isto.Este v maji sme si u neho objednali okna.....uz je nas pripad na sude.
Efret
26.12.16,09:21
Dobry ked sa mozem opytat ako ste postupovali?
Bolo to klasifikovane ako podvod?
lyzzy
26.12.16,17:34
Ak to bola otazka na mna tak nie.......trestne oznamenie na policii by bolo aj tak zamietnute.....podala som rovno navrh na sud na vydanie platobneho rozkazu.....nakolko nam odmieta vratit zalohu
Ew18
08.01.17,11:57
Zdravim Vas, aj my sme boli oklamani tymto stolarom. Rada by som sa s Vami spojila. Tiez sme davali vyzvu a odstupenie od zmluvy. Ale nic.
Ew18
08.01.17,11:57
Podarilo sa niekomu z Vas s nim komunikovat, mne nedviha vobec telefon.
lyzzy
10.01.17,08:55
Nie....Nedvíha asi nikomu.Zrusil si aj facebookový profil....Aj firemný aj svoj osobný...Pekne sa nás tu zbiera....
k13
10.01.17,11:35
Dobry den, nam robil kuchynu 5 mesiacov, stale nejake vyhovorky preco neprisiel, samozrejem sme si koli nemu brali dovolenku. Popripade neohlasene stal pred dverami a museli sme si brat na rychlo pol dna dovolenku. Nekomunikoval, nebral telefon....Skoro po kazde si pytal peniaze na ruku dokonca raz sme mu museli dat 20 € na benzin lebo sa nemal ako dostat domov...teda aspon to tvrdil. Po predposlednom stretnuti ( teda sme si mysleli, ze je predposledne ale bolo posledne) sme mu celu sumu poslali na ucet, co bola obrovska chyba nakolko nemame dokoncenu kuchynu a peniaze uz ma. Od vtedy su 4 mesice prec a on neberie telefon ani nereaguje na sms. Nikdy sme sa s takymto pristupom nestretli. Ak by niekomu pomohlo mame na neho dve mob. cisla.: 0940 586 503 a 0940 931 720, Tak tiez mame jeho sukromnu adresu: Kollarova 20, Kolarovo.
lyzzy
10.01.17,12:57
Trošku vás poopravim.....Na Kolarovej 20 tento pán nebýva......Na Kolarovej 20 sidli firma pre ktorú pracoval ako živnostník.....Pán Voros býva na Školskej 19 v Kolárove.Ja som si ho trošku preklepla a mám o ňom dosť informácií..... Každopádne každý jeden z vás robte kroky proti nemu....Ja som ho už dala na súd....
kika.z
22.01.17,09:45
Dobry den,zivnost nie je pisana na neho,ale na jeho manzelku Kristinu Vorosovu,treba obhanat aj ju,toto je jej tel.c.0911538403,0918744749. Na pana Vorosa su desiatky trestnych oznameni, avsak nikto si nic nepomoze,sud sa bude tahat 100 rokov a platobny rozkaz moze sud vydat,ale kedze tento asocial nic nema,nic mu nomozu zobrat.Treba sadnut do auta,ist k nemu domov na navstevu a neodist dokial peniaze nevrati.Pan Voros je jeden asocialny podvodnik,ktory si vymysla nekonecne pribehy preco nemohol prist.A ludia neverte jeho slovku skutocne pridem,lebo jedine skutocne je asi to,ze ste o svoje peniaze SKUTOCNE prisli.
Ing. Ľubomír Janoška
22.01.17,09:52
Dobry den,zivnost nie je pisana na neho,ale na jeho manzelku Kristinu Vorosovu,treba obhanat aj ju,toto je jej tel.c.0911538403,0918744749. Na pana Vorosa su desiatky trestnych oznameni, avsak nikto si nic nepomoze,sud sa bude tahat 100 rokov a platobny rozkaz moze sud vydat,ale kedze tento asocial nic nema,nic mu nomozu zobrat.Treba sadnut do auta,ist k nemu domov na navstevu a neodist dokial peniaze nevrati.Pan Voros je jeden asocialny podvodnik,ktory si vymysla nekonecne pribehy preco nemohol prist.A ludia neverte jeho slovku skutocne pridem,lebo jedine skutocne je asi to,ze ste o svoje peniaze SKUTOCNE prisli.
Nič mu nemôžu zobrať? Formátovaciu pílu, cirkulárku, zrovnávačku/hoblovačku, auto? Byt?
lyzzy
22.01.17,21:29
Podľa mňa ta jeho žena v tom ide s ním.....tá ženská má na krku obrovský pruser a ohrozuje tým aj svoje deti.....momentálne sú vydané dva platobné rozkazy na túto jej firmu....môj je už podaný ale ešte nie je právoplatne vydaný.....a keďže to nie je s.r.o. cka ale obyčajná živnosť podľa zákona ak sa nemýlim ručí majiteľ svojim majetkom....takže keď ten dom je ich tak aj tým....pán Voros prišiel na aute takže niekomu to auto patrí.....podľa mojich zistení prusery tohto pána siahajú.do výšky niekoľkých 10 000 eur....takže ide o veľa a ta žena buď ide v tom s ním alebo neviem
lyzzy
23.01.17,13:14
Mimochodom pan Voros si toto tu vsetko pravidelne cita.......a to tel.cislo 0918 744 749 je cislo na uctovnicku firmy......zevraj.
Zuzanka19
20.08.17,22:04
Dobrý večer,už aj ja "patrím" k vam vsetkym,tiez ma pan Voros okradol na zalohe 500€...Chcem sa opytat,ci sa niekomu podarilo od neho dostat spat peniaze.Dakujem
lubica2403
05.09.17,07:40
Podvodník ... ale doplatí na svoje podvody !!!!!!!
Nech si to tu len prečíta !!!