janster
06.10.16,09:48
ziaci majú telesnú výchovu ako 6. vyučovaciu hodinu.... avšak aby sa nekrižovali so žiakmi druheho stupna ktorí skoro všetci končia 6. hodinou... chodia na obed pred telesnou a potom rovno na hodinu..... ako cvičiť hneď po najedeni sa, neviem nepride mi to vhodne.... ešte sa asi nikto na hodine nepovracal..... je tento postup školy v poriadku... dakujem za nazory
Leila2006
06.10.16,08:05
určite to nie je v poriadku, cvičiť s plným žalúdkom môže byť až život ohrozujúce. Po obede, čo chápeme ako výdatnejšie jedlo, by sa nemalo cvičiť minimálne hodinu, niektoré cviky dokonca min.2-3 hodiny. Ak to škola nie je ochotná akceptovať, skúste sa obrátiť na hygienu, príp. detského lekára v obvode školy. Podobnú situáciu sme riešili pred pár rokmi v škole mojej dcéry, rozvrh sa už nedal zmeniť, boli si toho vedomí našťastie aj učitelia, že to nie je dobré, učiteľka tomu potom telesnú prispôsobila, že nerobili nejaké namáhavé cvičenia.
ivka70
06.10.16,08:07
Ja by som sa spytala skoly, ci v tento jeden den nemozu ich obed posunut az po hodine telesnej.
janster
06.10.16,08:36
dakujem za odpoved, dnes je zrpš uvidime ako sa k tomu postavi škola.....
janster
06.10.16,08:38
dakujem za odpoved, dnes mame zrpš uvidime čo na to triedna či škola.....