Ola Olca
08.10.16,16:39
Dobry den.Na 100%ma byvali policajt napichol na mt.Vie kde som,vie o com pisem... Co proti tomu mozem robit?V mt nemam ziadnu aplikaciu, ani hesla nepozna. No vzdy vie kde som,len nevie s kym. A mam napichnutu sim kartu,takze ani zmena mt a ani zmena sim karty mi nepomoze. Do min.som tam,kde som bola !!!!Potrebujem nejaky program . Riesenie. Ten kto tu pise odpovede, urcite vie o čom píšem . Vopred velmi pekne dakujem . A PONATE PROGRAM XENA ???? Ak to nieku nieco hovori, mozem sa aj po....at ...!
jslancik
08.10.16,14:41
Chceš riešenie na istotu? Zahodiť telefón aj so SIM kartou samozrejme. Predtým samozrejme skopírovať kontakty. Kúpiť novy tel aj kartu. Nedať z ruky.
avalik
08.10.16,15:04
Na 100 ℅ viem ze ma sleduje google aj operator ... a ze sa udaje uchovavaju nejaky cas a ze mozem byt tiez kedykolvek napichnuta - preto do telefonu hovorim len take veci, ktore si aj tretia strana moze vypocut - obcas ich aj pozdravim. Niekedy je dobre sa pohybovat aj bez telefonu.

Ale teraz vazne, vymen telefon, vybav si novu SIM ... ak ti dotycna osoba zasahuje do sukromia aj inym sposobom, podaj trestne oznamenie na neznameho pachatela
buchač
08.10.16,15:19
Pravdepodobne používa tento program.

https://buddy-locator.com/sk/

Ak máš podozrenie,prípadne aj nejaké dôkazy, tak sa sťažuj.

http://www.minv.sk/?oznamenie-o-protipravnom-konani-prislusnika-pz

Inak platí už uvedené...ale ak bude dotyčný chcieť, nezabrániš.
Ola Olca
08.10.16,15:30
nic nepouziva. moj mt je cisty ako lalija !!!!
jslancik
08.10.16,15:32
možno používa cerberus napr..
jslancik
08.10.16,15:33
tie aplikácie sa dajú ukryť tak, aby ich majiteľ telefónu nenašiel, to dá rozum. neviem, či by vôbec pomohol factory reset.
Ola Olca
08.10.16,15:53
telefon ma 3 aplikacie a nic viac.Cely mt je prekontrolovany a nic v nom nie je . Nic skryte
Ola Olca
08.10.16,15:54
je policajt,kupim novy mt a kartu a za minutu zas bude vsetko vediet !!!!!!!!!! POCHOPTE TO!!!
jslancik
08.10.16,15:57
tak potom nájdi najbližší dosť vysoký most a skoč z neho. a dúfaj, že ťa ten policajt nenájde dosť rýchlo.
nepreháňaš to trochu? ako by sa dopátral tvojho nového telefónu? a tvojej novej sim? až také jednoduché to nie je.
avalik
08.10.16,15:58
na nas kricat nemusis, ... hore pises, ze byvaly policajt, teraz pises, ze je policajt ... a ako sa prejavuje, ze ti odpocuva telefon? Nenamyslas si to nahodou? Nema info z inych zdrojov?
karakul
08.10.16,16:01
... zabudla si napísať maličkosť - prečo ťa sleduje...
ak si vytypovaný objekt sledovania, moc si nepomôžeš, čiastočné riešenie je zbaviť sa mt
ak ťa sleduje opovrhnutý amant, bývalý manžel alebo nejaký úchyl, tak ti už poradili - sťažuj sa
buchač
08.10.16,16:01
Hm..
No dobre, je to policajt.
Ale aký policajt, na akom poste ? Nejaký dopravák alebo čo zač.

LEBO toto, čo spomínaš, že si po kúpe nového mobilu (SIMky) okamžite znova atakovaná, tak to by muselo ísť o trochu vyššie zviera.
Lebo určité info by mu musel poskytnúť aj operátor...a to je už iný level. Na také infošky je potrebný súhlas prokurátora.

Alebo má patričné styky u operátora...
pavol54
08.10.16,16:46
Ako vieš že vie, ak vieš že vie tak máš výhodu nič sa ti nemôže stať, ak sa ti niečo stane tak ťa zachráni, a sledovať možno všetkých len nie každého. Musela by si byť vyvolená, Ak neposielaš režimové údaje tak nech ťa to netrápi, Ale dosť možné že ťa sleduje aj CIA
misoft
08.10.16,16:57
Ola Olca: Paranoja?
Pochop aj ty konečne - ani najmodernejšie zariadenie našej polície NIE JE schopné do JEDNEJ minúty ti napichnúť nový mobil a novú SIMku!

Miesto vypisovania takýchto "bludov" - choď radšej na nejaké odborné vyšetrenie.
Možno nájdu "štenicu" nie v telefóne a v SIMke, ale rovno v tebe!
korela
08.10.16,17:44
ty si si dnes založila dve otázky na túto tému? tam si síce hodnosť neuviedla, ale si určite uviedla viac ako tu
taiko
08.10.16,18:55
1. Skus zavolat svojmu operatorovi, ci su na Tvojom mobilnom telefone/SIM aktivovane nejake lokalizacne sluzby.
2. Nemas nahodou iPhone ? Ak ano, bol aktivovany tebou ?
taiko
08.10.16,18:55
V akom vztahu si, alebo si bola k onemu policajtovi ?
Soňa K
08.10.16,19:02
Ola, konečne priznaj, že si nová identita Usamu bin Ladina.
Ola Olca
08.10.16,19:29
IC NEMAM AKTIVOVANE
Ola Olca
08.10.16,19:31
PROGRAMOM AXA
Ola Olca
08.10.16,19:37
DRUH A DRUZKA. jE TO VYSOKO POST.POLICAJT A SUDCA A PROKURATURKA SU AKO JKEHO RODINA.
jslancik
08.10.16,19:46
prečo sa ich veličenstvo má zaujímať o človeka ako si ty?
lujza.j
08.10.16,20:16
pre každého je vysoko postavený fízel niečo iné....aspoň hod. general?!
misoft
08.10.16,21:08
AXA je poisťovňa. A píšem ti znova - žiadny policajný orgán, žiadna tajná služna NIE JE schopná do jednej minúty zistiť polohu z NOVÉHO telefónu a z NOVEJ SIMky.
Na to potrebujú IMEI telefónu - odkiaľ by ho mali? Potrebovali by tvoje tel. číslo - odkiaľ by ho mali? Kartu musíš najskôr aktivovať - telefónne číslo dovtedy nie je aktívne. IMEI vedia akurát operátori a predajcovia. Chceš hádam naznačiť, že majú napichnuté VŠETKY predajne mobilov? Že majú nypichnutých všetkých telefónnych operátorov?
Prestaň sledovať CSI a iné USA krimi a DAJ SA VYŠETRIŤ!
sosak
08.10.16,21:11
Ku všetkému čo tu bolo popísané ti poradím aby si sa sťažovala na príslušnom mieste: http://www.minv.sk/?sekcia-kontroly-a-inspekcnej-sluzby-mv-sr
Prešetria tvoje podozrenia.
kopretinka
09.10.16,06:42
ak si kúpi simku a zaktivujú jej ju,policajt len naťuká meno do počítača a má jej tel.číslo.Potom pošle sms,v ktorej je nejaké svinstvo,to sa nainštaluje a môže ju sledovať.To som si nevymyslela,Také smsky existujú.
Možno by pomohlo mať mobil bez OS,nejaký starý šunt..tie staré nemajú všelijaké možné aj nemožné aplikácie.......čo včera vyzeralo ako zo sci-fi filmu,je dnes skutočnosť....
Soňa K
09.10.16,10:00
Neinformuješ o svojom živote na tvárovej knihe ? Niektorí tam píšu o každom kýchnutí. Alebo máš ustálené zvyky, o ktorých vie ? Skús chodiť bez mobilu.
dmc
09.10.16,10:10
netreba prehanat..... som policajt.... pracujem ako IT technik a ver ze to nieje ani nahodou tak jednoduche dat sledovat telefon a tel.cislo.....tak sa preber a ukludni sa. Kup si dobijaciu simku na kamosku....a novy tel........a este raz....ukludni sa
afrikánka
09.10.16,10:11
Soňa K.....že toto nikoho nenapadlo?!?! Najlepšia rada....akú mohla dostať....len či zvládne chodiť bez mobilu, rada by som jej vyjadrenie....Ola Olca, čo ty na takúto super radu???
dmc
09.10.16,10:15
ziadne SMS sa nepouzivaju...... veda postupila dalej :)
Soňa K
09.10.16,10:25
Ola nenašla na tomto portáli takú odozvu, akú očakávala, tak teraz píše inde.
afrikánka
09.10.16,10:29
Je aj taká možnosť...že to rieši s bývalým....policajtom
korela
09.10.16,10:40
Riešením na istotu má byť zbavenie sa MT?
V prípade ak si kúpi tel. na svoje meno, nie je nič ľahšie, ako sa dostať k jej t.č. Ako k ostatnému, návod napísala kopretinka.
Ak má pocit, že je sledovaná, netreba ju preto posielať po vyšetreniach. Ženy sa v takýchto prípadoch málokedy mýlia.
Sledovaná môže byť aj fyzicky, na čo sa pri dnešnej technike pomaly zabúda.
Ola Olca, v prípade, že by rozchodu predchádzalo domáce násilie, obráť sa na patričné o.z., dokázali umravniť aj iné "zvieratá". Právna pomoc je k dispo. Niekedy sa inak proste nedá.
afrikánka
09.10.16,11:18
Aj nižšie hodnosti vedia narobiť "šarapaty" občanovi....nemusí to byť zrovna aspoň generál......fúha.........či rovno minister ?!
misoft
09.10.16,17:52
Veď som to písal - tu nie je USA a CSI.....:D
Mne to pripadá, ako keď vodič lamentuje: Stále ma sledujú, stále ma sledujú.... keď sa pozriem do spätného zrkadla, stále je za mnou nejaké auto - na 100% ma sledujú.....:D:D
dmc
09.10.16,19:22
pri kupe telefonu bez viazanosti (bez pausalu) od teba pytaju OP ???
korela
09.10.16,19:25
Asi že ste z profesie...a asi aj práve preto, že sme tu. Dnes sa k t.čís. aj iným základným info môže človek dostať aj cez najnižší stupeň, bez známostí, pokiaľ natrafí na normálneho nezdeformovaného človeka. Vždy ide o chararakter a dôvod informácie. Takže pre človeka s vyššou hodnosťou by to nemal byť problém.
Stále nerozumiem tomu, prečo sa jej odporúča vyšetrenie. Ona sama vie najlepšie, s kým žila, tak možno na 2%. :-))) Ale aj tie v jej prípade stačia, aby mala obavy. Porada tu nie na to, aby sa posudzoval jej stav duše, ale sa jej ako-tak poradilo.
expeeert
10.10.16,07:18
Dnes už áno, pri prvých Sim-kách na dobíjanie kreditu to tak nebolo, dala sa kúpiť anonymne.
expeeert
10.10.16,07:23
1. Kúp si mobil a sim-ku registrovyný na niekoho iného (ak nájdeš nejakého ochotníka...)
2. Kúp si mobil aj simku v zahraničí.
3. Nepúšťaj telefón z ruky - nepožičiavaj nikomu.
kopretinka
10.10.16,09:09
dmc (Včera 21:22) pri kupe telefonu bez viazanosti (bez pausalu) od teba pytaju OP ???
a ty TOTO nevieš?? :eek: anonymné karty sú len v kriminálkach....
afrikánka
10.10.16,09:39
dmc...nemusí vedieť. Ak si zakúpil SIM-ku v dobe dávnominulej, keď bola možnosť anonymity a má ju dodnes.....tak sa oprávnene čuduje. Zrejme nepostrehol protikriminálne opatrenia.....a dnes môže všeličo vystrájať....ako vidíš v kriminálkach.
dmc
10.10.16,11:03
ja nehovorim o karte...ale o telefone...(bez programu- bez karty) Ja osobne si nekupujem telefon v ackii s pausalom.... ja si kupujem samostatny telfon za plnu cenu - napriklad NAY, Mall..a podobne.........a od operatora iba kartu s dobijacim kreditom....a prechadzam (fluktuujem) od operatora k operatorovi podla akcii :)
kopretinka
10.10.16,11:25
a to ti tú kartu na dobíjanie aktivujú bez OP??
Ola Olca
11.10.16,08:23
Druh a družka . Hodnost som naschvál neuvadzala . Nech ostane v anonym ....
Kabaka123
11.10.16,08:40
misoft
11.10.16,13:46
A pritom ten XENA software nemá nič spoločné so sledovaním mobilov.
Možno myslela hentoto:
http://cdn.hitfix.com/photos/6111898/Xena.png, alebo niečo v tomto duchu
http://upload.emefka.sk/posts/44/39/44439.jpg
misoft
11.10.16,15:05
mimotemy
Kabaka123
11.10.16,16:28
:):):)
Kabaka123
11.10.16,16:31
korela
14.10.16,19:42
Ja vidím prepichnutý, zle ho napichli.
romana147
15.10.16,13:39
Operátor ťa sleduje vždy = inak by si nemala signál
Operátor ťa sleduje vždy z dvoch buniek - ako vo filmoch z vojny :
kde sa smerové antény na mape pretnú, tam je telefon (teda myslím že SIMka)
Niektorí majú právomoci / kamarátov aby SIMku sledovali
ale ak vymeníš mt / SIM / a nevytáraš nové číslo = nikto ťa sledovať nebude
avalik
15.10.16,14:01
romana147, mne to je jasne :), preto pisem vyssie, ze do telefonu dam len to co moze pocut aj tretia strana ;)

ale nie je pravda, ze "nikto ta sledovat nebude" ... spravne ma byt "dotycny ta sledovat cez tento mt/sim nebude, kym nezisti zmenu"
misoft
15.10.16,19:02
Ako sa na kôl napuchuje? Vlad Tepeš by to predviedol..... A toto je len slabý odvar.
bettylou
16.10.16,04:15
skús začas písať hovadiny :D, ale že totálne, a prípadne choď na zaujímavé miesta, trebárs taký pánsky striptíz, nech si to "užije" aj ten, čo ťa sleduje