Pali M
08.10.16,17:58
Som s manželkou, vlastníkom rodinného domu. Súčasne som jediným vlastníkom s.r.o. Ak chcem prenajať dom, alebo jeho časť vlastnej s.r.o, čo všetko musím absolvovať? Myslím z pohľadu, aby bolo všetko OK v zmysle zákonov a prípadnej kontroly DÚ.
Musím zmeniť spôsob užívania domu, alebo napr. izby z tohto domu? Ak áno, tak kde? Na OcÚ?
Je stanovená výška nájomného, alebo je to čisto dohodou? Ako prenajímateľ musíme byť na DÚ zaregistrovaní a mať pridelené DIČ obaja s manželkou?
Išlo by o prenájom na kancelárske účely, prípadne garážovanie auta patriacemu s.r.o.
avalik
08.10.16,16:27
Hore je vyhladavac, zodpovedane bolo vo viacerych temach, prestuduj a vylepsi otazku k pripadnym nejasnostiam.
Pali M
09.10.16,15:37
Díky. Ale prelúskal som témy asi do roku 2011. Veľa konkrétností som nenašiel. Možno som len zle hľadal....
Consultix
09.10.16,17:38
Nemyslim si, ze je to rozumne riesenie. Vo vseobecnosti vznika na jednej strane danovy vydavok so znizenim zakladu dane pri sadzbe 22 % a nasledne tento vydavok sa objavi na druhej strane ako zdanitelny prijem so sadzbou 19 %. Pravdou je, ze prenajimatel si moze uplatnit nezdanitelnu cast, alebo pausal, ale stale v tom nevidim zmyslel s prihliadnutim na nutnost:
- transferoveho ocenovania
- vzniku dalsieho subjektu (registracia FO na DU + ucto, danove priznanie)
- administrativnych ukonov na zmenu sposobu vyuzitia (zmena na nebytove priestory)
Pali M
09.10.16,18:53
ďakujem. Čo sa týka % daní, resp. vhodnosti (rozumnosti) to som už zvažoval a som si vedomý niektorých "zádrhelov". Ako FO som už teraz evidovaný na DÚ, mám pridelené DIČ, daňové priznanie tiež podávam...to problém nie je.
Do rozhodnutia potrebujem hlavne vedieť, aké sú konkrétne administratívne úkony spojené zo zmenou vyuzitia. Čo to obnáša, kde a čo by to asi stálo (čas, peniaze)?