frantisek frantisek
09.10.16,21:00
Dobrý deň,chcem sa spýtať ked niesom verejný činiteľ,či ma len tak môže niekto natáčať na verejnosti ked vyjadrujem svoj nesúhlas.
afrikánka
09.10.16,19:28
A kedy si, ako neverejný činiteľ bol natáčaný....pri verejnom vystúpení, kde si prejavil nejaký nesúhlas, alebo si nesúhlasil, keď ťa niekto natáčal na verejnosti...objasni okolnosti natáčania
buchač
09.10.16,19:36
Zjednodušene povedané.

Neexistuje žiadny zákon, ktorý by to zakazoval.
Zákon je už iný v prípade, že na aký účel sa záznam použije.
Pojednáva o tom § 11 až § 13 Občiansky zákonník.

Konkrétnosti natáčania produkujú konkrétnosti aj prípadnej nezákonnosti.
frantisek frantisek
09.10.16,19:45
konkrétne po riadnom ukončení obecného zastupitelstva a to telefonom ,takže som nikde nevýstupoval
afrikánka
09.10.16,19:51
O nič nejde.....dotyčný mobilový kameraman mohol natáčať niečo povedľa teba.....alebo nad tebou....alebo...
buchač
09.10.16,20:13
frantisek frantisek (Dnes 22:45) konkrétne po riadnom ukončení obecného zastupitelstva a to telefonom ,takže som nikde nevýstupoval
===============
...a vadí ?
...a niekde urval ?...na You Trúbu, alebo na Knihu fasov ?
...a urazilo Ťa to ?
...a teraz čo ?
...a teraz sa chceš sťažovať, žalovať, vymáhať love ?
...a myslíš si, že sme Jú Es Új ?
...a nedáš si radšej Diazepan alebo Xanax ?...alebo aj-aj ?
afrikánka
09.10.16,20:22
buchač...konečne už viem, ktoré VŠ.....JúDRMúDR KIBIC
frantisek frantisek
10.10.16,08:03
Dakujem za vašu vyčerpávajúcu odpoved,ale myslel som že mi niekto tu normalne poradí.
afrikánka
10.10.16,09:00
Akože neporadil??? "NEEXISTUJE žiadny zákon, ktorý by to zakazoval.......", to platí ako odpoveď na tvoju otázku, s uvedením okolností za ktorých sa "natáčanie" udialo. To, že sa tebe táto odpoveď "akosí" normálne nehodí do scenára zbytočných konfliktov.....my už nenesieme zodpovednosť.
frantisek frantisek
10.10.16,12:39
Vam sa ospravedlňujem asi to nebolo smerované na Vás a za Vašu odpoved dakujem,potreboval som len vedieť či existuje alebo neexistuje niečo ako zákon .Ešte raz Vám afrikánka dakujem za vašu odpoved.
afrikánka
10.10.16,12:49
Joj...vyskytol sa omyl, mne poďakovanie nepatrí.....patrí pre "buchač". Jeho odpoveď sa nachádza ako jediná-pod týmito komentármi....ja som iba v komentári pripomenula časť jeho relevantnej odpovede, takže poďakovanie patrí "buchačovi".....odporúčam všimnúť si rozdiel medzi odpoveďou a komentárom.
frantisek frantisek
10.10.16,14:47
Ďakujem za odpoved