viktorok
11.10.16,10:48
Dobry den.Prosim Vas mam jeden taky problem .Som domovým dovernikom a moja predchodkyna s ktorou ludia neboli spokojny ju proste odvolali a ja som dostal ich doveru,Od vtedy v ociach mojej predchodkyne som najvecsia spina aj mojou mazelkou.Patrime pod bytove druzstvo kde moja manzelka niekedy robila.Teraz som bol predvolalny na bytove druzsstvo pred kontrolnu komisiu kde sa riesil dpois staznost na ,moju osobu,kde som zodpovedla na vsetky otazky,Kde ma jedna zaskocila,,kde som bol obvinený aj s mazelkou ze okradame ludi o ich peniaze.Co samozrejme nie je pravda mam ciste svedomie. možem na tu osobu podat tretsne oznamenie za ohovaranie a krive obvinenie??Dakujem s pozdravom Viktor
buchač
11.10.16,09:07
Ak Ti môžem poradiť, tak kašli na to.
Nemáš toľko chleba, aby si dotyčnej osobe pysky zapchal.
Chobot
11.10.16,09:12
MYslím, že to preháňaš. Jednoducho niekto napísal sťažnosť a bytové družstvo sa tou sťažnosťou zaoberalo a preto si ťa zavolali, aby si sa k sťažnosti vyjadril. To, že mal niekto podozrenie, že ich okrádaš, nie je krivé obvinenie. Krivým obvinením by to bolo, keby na teba podali trestné oznámenie, že si ich okradol.

Takto si situáciu vysvetlil, obvinenia si vyvrátl a život ide ďalej. Keby všetci, voči ktorým bola vznesená sťažnosť, podávali trestné oznámenia, tak by sme sa všetci súdili so všetkými.