momka271
11.10.16,11:19
zdravím, neviete mi poradit, aká je najmensia odstupova vzdialenost medzi stavbou zastavky autobusu a hranicou susednej nehnutelnosti?
arizona
11.10.16,10:20
buchač
11.10.16,10:40
No možno pomôže, jeden nikdy nevie.
Na druhej strane nevieš, prečo sa jeden realizuje negatívne.
Nevravím už aj o tom, že príslušné úrady povedzme premiestnia tú zástavku. No čo ak je terajší stav taký, že síce jednému (majiteľovi susednej nehnuteľnosti) nevyhovuje, no ostatným v obci teda veru aj hej.
Čo keď sa zástavka premiestni niekde na začiatok (koniec) obce, tak predsa všetci, čo sú odkázaní na autobus, budú sa musieť unúvať na zástavku. A tá bude oveľa ďalej, ako je doteraz.
To bude potom náležitého "komentovania" v obci...na prepravcu, na obec a v neposlednej miere aj na iniciatívneho, ktorý dal podnet.

Autobusy predsa nemajú nejak príliš častý interval, tak sa to dá zniesť...
arizona
11.10.16,17:52
buchy, ti si nemal asi nikdy zastavku pred domom, vsak? Ja ano...nic prijemne.Po case obec z vlastnej iniciativy premiestnila asi o 200m dalej.Bolo mi uplne jedno, ci niekto frfle, ze musi zopar krokov navyse urobit :-P
buchač
11.10.16,18:00
Nie nemal a ani nebudem mať. U nás (chalupa) sú dve. No sú umiestnené tak, že nikoho neobťažujú.

Ale zato mám vedľa obchod, každé ráno je pred ním buchot, bežanie motorov na voľnobeh, zhromažďovanie pilčíkov na odvoz do lesa...
Nemám šancu sa niekam sťažovať. :)

Ale šak ja len tak dumem...ja predsa nepôjdem vybavovať za niekoho iného jeho problémy...či ? ;)