JarkaL
29.06.06,08:39
Touto cestou by som sa chcela poďakovať p. Mihálovi za neoceniteľnú pomoc, ktorú nám poskytol pri RZZP. Za vatikánsku menu nám venoval svoje vedomosti, skúsenosti a voľný čas, čo dnes nie je samozrejmosťou. Som si istá, že nepíšem len za seba, ale aj za ostatných členov PORADY. ĎAKUJEM!
miriza
29.06.06,06:49
Presne takú istú myšlienku som mala ale až na zajtra poobede, keď to ročné zúčtovanie zdravotného poistenia všetci odovzdáme. Takže ďakujeme.
Zdeni
29.06.06,07:16
Presne takú istú myšlienku som mala ale až na zajtra poobede, keď to ročné zúčtovanie zdravotného poistenia všetci odovzdáme. Takže ďakujeme.
Myslím, že nie je potrebné čakať až do zajtra, lebo podľa mňa mu poďakovanie patrí od celkom prvého poradenia až po to celkom posledné, keď po celý čas trpezlivo odpovedal na naše otázky, niekedy aj 100x opakujúce sa a nikdy nás neodbil odpoveďou : to tu už bolo, prečítaj si poriadne Poradu /aspoň ja som to nepostrehla/, ale vždy odpovedal. Taktiež poďakovanie patrí za trpezlivosť na seminároch, keď sme mu ani cez prestávku nedovolili vydýchnuť a zhŕkli sme sa okolo neho a zavalili ho otázkami a on odpovedal a odpovedal. Takže, veľká vďaka. Ďalej si myslím, že je namieste, aby sme poďakovali všetkým Poraďákom, ktorý radili ako na RZZP, venovali svoj čas, vedomosti a pomáhali ako sa dá. Možno niekto so mnou nesúhlasí, ale mne táto Porada moc pomohla pri problémoch s RZZP a preto toto vyznanie. VĎAKA VŠETKÝM:)
endrju
29.06.06,08:10
Chcel by som zvýrazniť túto myšlienku:

Ďalej si myslím, že je namieste, aby sme poďakovali všetkým Poraďákom, ktorý radili ako na RZZP, venovali svoj čas, vedomosti a pomáhali ako sa dá. :)
bepo
29.06.06,08:57
Ja si myslím že najväčšia vďaka patrí ministrovi Zajacovi a patrilo by sa to aj náležite oceniť,každý ako môže v rámci svojich možností