sgm
13.10.16,10:08
Dostali sme od O2 faktúru za nákup MT, pričom časť bola uhradená ich voucherom, ktorý som ani nevidela.. Ako postupovať pri účtovaní takto uhradenej fa?
Danielam
13.10.16,16:34
Máš faktúru za nákup MT, ku ktorej je dodací list a ňom su odpočítane pôžičky a doplatok faktúry je doklad od kuriera? Píšem čo mám ja. 1.faktúra za mobil, 2.zmluvy o pôžičkach, 3. dôležitý dodací list, z ktorého sa dozvieš viac, 4.potom mám doklad od kuriera na časť platby a ďalšie sa dozvieš z mesačnej faktúry za služby. Voucher ani nikdy neuvidíš lebo prečítaj si to v zmluveže im došiel ako kod smskou :) srandisiti sú v tom O2 :)
Danielam
13.10.16,16:40
1. faktúru som zaevidovala do záväzkov, zaučtovala na na drobný majetok, uhradila som ju pôžičkami, a zbytok som uhradila dokladom od kuriera. Následne ti bude chodiť mesačná faktúra kde uvidíš splátky pôžičiek a vlastne v tej faktúre urobia nejakú obr zľavu aby si vlastne akože nesplácala naozaj tu pôžičku len papierovo (tak mi to vysvetlil ich obchodný zástupca)....a tiež neviem či ten voucher zaučtovať do výnosov ked ty si ho vlastne ani nedostala....je to celé na hlavu