kacenka6689
15.10.16,00:19
Ahojte, ak máte skusenost, alebo viete, prosim, pomozte. Tu su fakty a moje otazky:
1. Som na rodičovskej dovolenke (RD), ktorá trvá do 06/2018
2. Mám TPP u zamestnavatela
3. Od januara 2017 by som u toho isteho zamestnavatela mala byt aj na dohodu pocas celeho roka.
4. V roku 2017 planujeme ku koncu roka ist na dalsiu matersku s druhym babom
5. Pytala som sa na infolinke socialnej poistovne, z coho mi budu vypocitavat tu druhu matersku, či z brigady alebo z predchadzajucich prijmov pred prvou materskou.
6. Odpovedali mi že z toho stareho prijmu a ze dokonca sa mi moze prilepsit aj touto brigadou.
7. No ked studujem zakon o socialnom poisteni, vyplyva mi z neho, ze sa mi to bude vypocitavat LEN z tej brigady, co samozrejme nechcem.

Velmi pekne dakujem za rady.

Dakujem!!!
Katy a R
15.10.16,10:06
Myslím, že si dostala správnu odpove´d.
Ty vlastne by si mohla mať nárok na dávku z dvoch poistení - samozrejme, ak budú splnené podmienky v obidvoch poisteniach?
Jeden vzťah je PP a druhý vzťah je dohoda. K nároku z PP pozri (okrem iných §) aj § 57 odst 4
kacenka6689
15.10.16,13:02
dakujem velmi pekne idem na to
veronikasad
15.10.16,13:06
ak bude dohoda trvat 270 kal.dní vznikne ti nárok na materské aj z dohody
kacenka6689
15.10.16,14:55
dakujem za odpoved, uz sa v tom asi prestanem rypat a budem doverovat ludom, ktori tomu rozumeju viac
brčko
16.10.16,12:14
Súhlas s tým, čo napísali a odpovedali zo soc.poistovne (ak sa nič v zákone nezmení) Lebo ak si uplatníš nárok na materské z pp, tak to nemôžu rátať z dohody, ak prac.pomer trvá dlhodobo. Lebo z každého nem.poistenia sa nárok posudzuje samostatne, tj. pri PP sa neberie do úvahy dohoda, aj ked je v predch. kalend. roku. Len ak PP teda presnejšie platenie nem.poistenia daného nem.poistenia netrvá od jeho začiatku aspon 90dní, tak sa berú do úvahy aj iné nem.poistenia zamestnanca, ale to nie je tvoj prípad.
Nárok z dohody záleží, či
1. ti bude trvať dohoda v den nástupu na MD (lebo nástupom na md ti "vznikne" =ukončí sa prerušenie nem.poistenia zamestnanca, tj. prestane plynúť ochranná lehota, ak by dohoda skončila skôr ako v den nástupu na MD. Ale teda pozor!!!! neviem domyslieť veci okolo vymeriavacieho základu v den nástupu na md z dohody a nároku na materské z dohody za daný kalend. mesiac (to mi teraz napadlo), by nebol asi nárok na vyplatenie?, lebo nepoznám taký prípad a s kombináciou dohoda + MD nemám skúsenosť. Myslím z dohody sa nenahlasuje nástup na md.
2. ak by aj netrvala dohoda v den nástupu na md ale by skončila den pred nástupom na MD, tak nárok by mal vzniknúť, ak porodíš skôr ako 6týž. pred skončením dohody - vid § 50 Zákon o soc.poistení.
--- asi je to nie jasne napísané, no sama s tým nemám skúsenosť, tak som zvedavá na vaše komenátre k tomu - dúfam budú nejaké :)
-
Katy a R
19.10.16,11:20
gabika - ja by som to pre istotu nekomplikovala - ale zariadila to tak, aby bol nástup na MD počas trvania toho poistenia z dohody. ... lebo fakt ... ???
brčko
19.10.16,12:02
Dík za reakciu. Najprv som si myslela, že to je istejšie, no potom mi napadlo, že pri dohode sa predpokladám nenahlasuje nástup na MD a ak pracuje na dohodu napr. do 10.9., od 11.9. už nepracuje na dohodu ale prihlásenie v soc.poistovni=samotná dohoda trvá a za september dosiahne príjem z dohody (za celý mesiac, lebo sa to nerozlišuje dni pred požiadaním o materské a po nej), neovplyvní to nárok na materské z dohody za september? To mi nie je jasné.
ide o § 30 ods. b) Zákona o sociálnom poistení
"Zamestnanec má nárok na nem.dávku, ak nemá príjem, ktorý sa považuje za vymeriavací základ podla § 138 ods1, okrem príjmu, ktorý sa poskytuje z iného dôvodu, než za vykonanú prácu, za obdobie trvania dôvodu na poskytnutie nem. dávky uvedeného v § 48 ods. 1." - lebo oni nemajú info, či ona robila 11-30.9, poistenie trvá, príjem za sept. dosiahla, MD sa nenahlasuje. To ma zaráža, či sa to nebude brať ako príjem za celý mesiac a nie ako príjem za obd. 1-10. 9.- snád píšem zrozumitelne, o čo mi ide. :)
Katy a R
19.10.16,12:09
myslíš že v septembri nastúpi na MD ? ... v tom prípade je to aj tak jedno - lebo RO je do konca predch mesiaca, september sa nepočíta (len teda do počtu dní, ak by chýbali) - jáj teraz vidím, že máš na mysli dosahovanie príjmu! ... pokiaľ viem, tak SP si overuje pri dohodách - že či počas poberania dávky chodí do roboty. Normálne zavolajú učtovníčke - že či v to a tom termíne pracuje. Neviem, či aj dochádzku nejako preverujú - určite môžu, ak by chceli.
brčko
09.11.16,18:14
dík za info, to som nepočula, lebo s tým nerobím.