Dodkoo
15.10.16,20:45
Kto by našiel v tomto logiku? Nechápem kto to mohol vymyslieť.
Ak mi prídu peniaze na účet platené poštovým poukazom, tak o pár dní donesie poštárka obálku s oskenovaným a vytlačeným šekom. Akože túto základnú službu musia poskytovať zadarmo. List po pozretí potom aj tak vyhodím.

Ak by som nechcel aby tlačili list nech šetria papierom a nenosila poštárka ale poslali info o platbe na mail tak chcú za to 0,15 € za každý šek.

Veď predsa vytlačenie papiera a doručenie sú väčšie náklady ako poslať mail. Práveže by som tomu kto zvolí neposielať listy ale mail, priplatil za šek pár centov, za to, že zníži náklady pošty :)
Bežné firmy sú radšej keď môžu faktúru poslať na mail ako posielať papierovú a tu je to opačne.
zk24
15.10.16,19:08
Lenze vytlacit a doniest zvladne 1 postarka pocas svojej zmeny za 2,328 na hodinu. Na to aby zvladli oskenovat a poslat mail, budu musiet zapriahnut 4 pracovnikov a veducu, kazdeho na 1,5h :D :D Vies co to je oskenovat? Nieco ako ked pani v poistovni vola ITckarovi, ze potrebuje preindexovat excel lebo sa jej suma nevosla do stlpca a hadze jej "#########"
Dodkoo
15.10.16,19:22
No práveže oni tlačia už oskenované šeky.
Do mailu posielajú len textový súbor z rozpisom súm a platiteľov za jednotlivé šeky, bez obrázkov šeku.