awooojky
17.10.16,20:54
Dobry den.idem si po radu.Manzel pracuje ma minimalnu mzdu mame dve deti do 6 rokov.ja som doma nezamestnana.nemozem ist do prace kvoli chorobnosti mladsieho syna.predlzeny RP neschvalili.vraj mame narok na prispevok na byvanie.ale na urade povedali ze nemame narok na nic.neviem ci sa tam vratit a pytat sa znova alebo je to pravda a nemame narok na nic.Mame byt na uver.vedeli by ste poradit.dakujem
ajka432
17.10.16,19:34
Aby ste mali narok na prispevok na byvanie, musite splnat podmienky na prispevok v hmotnej nudzi.
awooojky
17.10.16,19:39
a tie by sme splnali kedy.viete mi poradit?
avalik
17.10.16,20:31
avalik
19.10.16,15:51
ved citaj linky v mojej odpovedi
Oliwa
19.10.16,16:06
Zájsť na matriku a zmeniť si priezvisko na Lakatoš, Bihary, Stojka... a potom kvôli vizáži komunikovať s úradmi zásadne písomne - na linajkovom papieri vytrhnutom zo školského zošita, s pravopisnými chybami a zodpovedajúcou štylizáciou... ale tak, aby úradníci pochopili, čo Vám majú priznať... a 20. sa postaviť k okienku na pošte... žiadne číslo účtu ani nič podobné... byt na úver zameniť za nájomný byt...
mimotemy
Dnes ráno som zachytila v rádiu správu a v duchu ľutovala tých 120 obyvateľov, ktorých museli včera večer v Žiline evakuovať kvôli požiaru... Som myslela, že asi horel nejaký panelák či čo...
Až pokiaľ som sa popoludní nedočítala, že išlo o 11 :eek: nájomníkov , pričom jeden z nich mal dlh na nájomnom 79 000 €...
11 nájomníkov = 120 obyvateľov to je aký rad - aritmetický, geometrický, či jednoducho - nekonečný...?
http://nasazilina.sme.sk/c/20360629/jedenast-rodin-byvalo-v-dome-na-cierno-pri-nocnom-poziari-prisli-o-strechu.html