janaj733
20.10.16,20:17
uzatvarala som zmluvy v NRF ( naucme sa rozumiet financiam) samozrejme mam osobne cislo mala som este jednu nad sebou taku hlavnu ktora to podpisovala ide o to ze som bola dlho necinna a cca vyse 3 roky som nic neuzatvorila az teraz manzelovi a ide o to ze ked som sa opytala na proviziu tak mi bolo povedane ze nemam narok ze som dlho nic neuzavrela a proviziu nedostanem teraz chcem uzavriet dcere poistku tak chcem vediet ci nahodou neviete ako to je ci mam alebo nemam narok na proviziu dakujem
Katy a R
20.10.16,19:00
Najlepšie by bolo - keby si si prečítala zmluvu (o sprostredkovaní, alebo inak pomenovanú???), ktorú si s tou firmou uzatvorila. tam určite nájdeš aj spôsob a podmienky odmeňovania.
Martuk
20.10.16,19:11
3 roky si nič nerobila, nič neuzatvorila a teraz, ako píšeš si uzatvorila zmluvu manželovi. Ako vieš či si tú manželovu zmluvu uzavrela legálne (tým myslím to, že či si vôbec ešte v NBS registrovaná, ak nie, tak máš teda riadny prúser, ktorý môže skončiť natvrdo basou). Krom toho, kontaktovala si ty, alebo kontaktovala teba táto maklérska firma, že čo ďalej, keďže si 3 roky neuzatvorila žiadne poistenie a tým pádom pre nich nie si zaujímavá? Ako napísala Katy a R, v prvom rade si prečítaj zmluvu uzatvorenú s predmetnou firmou a po druhé, uzavierať produkt po tak dlhej nečinnosti, keď nemáš šajnu o možných zmenách je teda riadna odvaha, ktorá môže skončiť zle.
janaj733
20.10.16,19:38
takto ja konkretne som ju neuzatvorila ale osoba ktora s tym robi ju spravila vzdy ich uzatvarala ona len ked som ja nasla niekoho na poistenie ja som proviziu dostala len teraz som dlhu dobu nic neriesila nieje to moje zivobite bola som na seminari ktory som si zaplatila a dostala som osobne cislo a na to cislo som dostavala proviziu ked som niekoho nasla na poistenie
Martuk
20.10.16,19:42
tak potom si bola len tiperka, tak to treba povedať hneď. Na druhej strane to nič nemení na odpovedi Katy a R: Prečítaj si zmluvu s touto maklérskou firmou, (kde mimochodom je asi celá rodina vo vedení, našiel som na ich stránke 3 súrodencov, ktorí sú riaditeľmi tej istej siete. WTF??) a dozvieš sa viac.
janaj733
20.10.16,20:21
no tak zatial dakujem