xSPIDERx
22.10.16,20:42
Ide o stroj Makita GA9020 230mm (2200W) Ide o typ bez soft startu.
Dá sa do brúsky namontovať nejaká súčiastka alebo treba kúpiť napr.regulátor otáčok? 2200W by mala mať brúska konštantne po rozbehnutí, ale pri rozbehu má ževraj príkon aj 2-3 násobne väčší, čo umňa zapríčiní vyhodenie ističov a s brúskou nemôžem doma robiť. Aký regulátor by bolo treba kúpiť? kamarát má do 2500W ale nechcel mi ho dať vyskúšať, ževraj by ho mohlo odpáliť. Najlepšie riešenie by premna bolo keby sa dá pod kryt nejaká súčiastka nainštalovať, počul som aj take riešenie, ma niekto skúsenosti? Vďaka za každú radu.
canbo
23.10.16,08:02
Najjednoduchšie u predajcu značky zistiť ,kde sa servis-uje.A v servise či sa pre daný typ dá doplniť "rozbehová" súčiastka.
Ináč iba predať a kúpiť správne.
xSPIDERx
27.11.16,11:08
Tak pre info pre ostatnych co maju podobny problem. pytal som sa v servise makita, bolo by treba 2 suciastky. 1 dokupit (obmedzovac rozbehu = cca 10€) a druhu vymeniť (iny typ vypínača=cca 20€). Plus robota, tak dokopy okolo 40€ by to vyslo. Takze som ju radsej predal kedze bola umna nepouzitelna.
misoft
22.04.17,19:38
Pokiaľ by si všetko čítal, zistil by si, že je to už vyriešené. Reaguješ neskoro....