Anesla
26.10.16,11:37
Dobrý deň, chcel by som sa poradiť, som lekár, s mojím zamestnávateľom- nemocnicou som pri uzatvorení prac.pomeru podpísal dohodu o zvýšení kvalifikácie špecializačnou prípravou, v ktorej stojí, že ak zamestnanec ukončí prac. pomer pred zvýšením kvalifikácie, je povinný uhradiť náklady spojene so zvyšením kvalifik. -tie sú: náhrada mzdy za pracovné voľno vrátane odvodov, ..
Počas mojej práce som bol dohodou o dočasnom pridelení zamestnanca na výkon práce k inému zamestnávateľovi predelený na prácu v inej nemocnici, kedže moja domovská nem. nemala lôžkové odd., kde by som mohol nadobudnúť prax v danej špecializácii. Je toto obdobie pracovné voľno? Môžu požadovať vrátenie mzdy po ukonč. PP?
misoft
26.10.16,14:11
Môj názor: Dočasné preradenie na iné pracovisko, k inému zamestnávateľovi so súhlasom/na príkaz pôvodného zamestnávateľa sa za pracovné voľno nepovažuje.
http://www.zakonypreludi.sk/zz/2001-311#f2651618
§55 ods.1,
V podstate - stále si bol zamestnancom u pôvodného zamestnávateľa, ktorý ťa dohodou preradil na inú prácu/iné pracovisko.
Takže - ak si aj vtedy si zvyšoval kvalifikáciu - preradením na iné pracovisko/ k inému zamestnávateľovi so súhlasom/na príkaz svojho zamestnávateľa si neukončil pracovný pomer z tvojej strany.
Takže - podľa mňa - nie si povinný nič nahradzovať.