vera15
26.10.16,14:25
chcem sa spýtať či je tu niekto ochotný, kto mi telefonicky pomôže so mzdou a jedným výkazom. Mám zamestnankyňu na OCR a do ZP mi nechce načítať začiatok a koniec ocrky. Dakujem
Dav
27.10.16,03:44
1.Personalistika - Dochádzka....(zadať dátumy)
2. Registrácia - Zmena platiteľa -Pre osobu- (nastaviť sa na ZC) - Generovanie zmeny. Výstupy-Poistné -Zdravotné -Export

Poznámka : nastaviť sa na obdobie, kedy bola na OČR.
vera15
27.10.16,05:44
ok dakujem.. prvý krát začínam robiť výplaty preto som si ešte neni istá niektorými vecami. A výkaz mám poslať po ukončení OČR ( od 17.10. - 25.10.2016) alebo až v novembri za mesiac október. Je tam nejaká lehota na podanie výkazu ?
avalik
27.10.16,05:54
Lehoty mas uvedene v prislusnom zakone, info mas aj na stranke prislusnej institucie.
petacuckova
21.02.18,09:40
Dobrý deň. Mohla by som poprosiť pár informácií k ročnému zúčtovaniu od niekoho kto robí v programe MRP ?
Ja mám mzdový program datalock W, ale poprosila ma jedna pani, ktorej zo dňa na deň odišla mzdová, či jej pomôžem urobiť ročné zúčtovanie. V programe datalock W je potrebné pred každým vykonaním ročného najprv spracovať potvrdenie o príjme, aby to potiahlo v ďalšom mesiaci zase do hlásenia.
Aký je postup prosím vás v programe MRP ? Viete mi v skratke napísať, ako postupovať ?
ivka70
21.02.18,09:45
zadaj si otazku samostatne, cez komentrare sa otazky nezadavaju ....