elen7416
27.10.16,08:54
som zamestnaná ako záskok počas materskej inej zamestnankyne, ktorá je ešte stále na materskej, ale v zmluve nemám žiadny presný dátum. Už som na materskej aj ja a tá mi budúci mesiac bude končiť. Majiteľ mi odkázal, že keď mi začne rodičovský, tak sa mám ohlásiť a spíšeme dohodu o ukončení. Ak by som s tým súhlasila, musím niekde zmeny nahlasovať ( úrad práce alebo socialka) alebo mám nárok na nejaké odstupné? Ak by som nesúhlasila, môže mi pod nejakým dôvodom výpoveď aj tak dať.
ivka70
27.10.16,07:10
Kedze tvoja zmluva je na zastupovanie, skonci automaticky navratom zastupovanej osoby do prace. To moze byt pocas MD, pocas RD.
Nevidim ziadny dovod, aby ste nieco navyse podpisovali po skonceni MD.
Ked sa zastupovana osoba vrati do prace, zamestnavatel tvoj PP ukonci, preplati ti dovolenku a posle zodpovedajuce doklady postou.
Ty len mesiac pred MD pisomne oznamis zamestnavatelovi nastup na RD.
ziadnu dohodu o skonceni PP nemusis podpisat.
elen7416
27.10.16,11:56
veď práve asi to vyplatenie dovolenky tu hrá rolu. Kolegyňa chce ísť aj na druhú materskú, takže to môžu byť ďalšie tri roky. ja by som v priebehu tejto materskej chcela ešte tiež jedno babo. A to by sa tým pádom dovolenky nazbieralo veľa za tú dobu. Ale keď ja budem súhlasiť s dohodou, tak ak mám správne informácie, ak opäť otehotniem, už materskú nedostanem iba rodičovský a všetci vieme, že aj na tých pár mesiacov materská dosť pomôže.
ivka70
27.10.16,12:01
Presne tak. Ta dovolenka ti neprepadne, preplatit ju bude musiet neskor, aj po druhej MD, RD. Nemas dovod si takto ukoncit PP dobrovolne.
elen7416
28.10.16,07:27
Ďakujem, už to nejak s majiteľom doriešim, ja nepotrebujem preplatiť tu ich dovolenku, chcem len v prípade ďalšieho bábätka materskú, nepotrebujem nikomu komplikovať život.:) Ešte raz Ďakujem za info.