taiko
28.10.16,10:27
http://www.porada.sk/t287756-p29-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-xiii.html sme skončili a pokračujeme tuto.

Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ
Darina1234
28.10.16,08:47
som nas....ta, bo mam mat volny vikend a kolegyna, ze musim prist za nu do prace, takze krasne 12 tky az do stredy
bettylou
28.10.16,08:51
bjuty smis
uchehchtávam sa, aj ked dostanem mínusku...a začnú mi to moralku kázať anonymne cez tajomné mínus........
jak včera buchačovi za to, že si dovolil povedať svoj názor....nikoho neurýžal, nebol agresívny ale doň všetci...teda pardon,všetky )

Tak kukaj teraz:
Zo slovníka prevzatých slov:

CHRYZANTÉMA - strašne smradľavá burina, ktorá sa tlačí na hroby ako žid do neba
:D;)
terezamaria
28.10.16,10:39
som nas....ta, bo mam mat volny vikend a kolegyna, ze musim prist za nu do prace, takze krasne 12 tky az do stredy
Darinka musíš? Vieš čo sa len musí....aj Ti ich vráti? Či to dostaneš zaplatené?:)
Darina1234
28.10.16,10:50
este neviem, ale radsej vratit, bo 12 tky je tazko pre mna uz
taiko
28.10.16,11:41
som nas....ta, bo mam mat volny vikend a kolegyna, ze musim prist za nu do prace, takze krasne 12 tky az do stredy
ako musis, ked mas volny weekend ?
taiko
28.10.16,11:43
bjuty smis
uchehchtávam sa, aj ked dostanem mínusku...a začnú mi to moralku kázať anonymne cez tajomné mínus........
jak včera buchačovi za to, že si dovolil povedať svoj názor....nikoho neurýžal, nebol agresívny ale doň všetci...teda pardon,všetky )

Tak kukaj teraz:
Zo slovníka prevzatých slov:

CHRYZANTÉMA - strašne smradľavá burina, ktorá sa tlačí na hroby ako žid do neba
:D;)
eeej ale je niekto jesitny ;), to fakt bolo potrebne to sem prilepit zo starej temy? Neodsudzujem, len sa pytam ;)
lujza.j
28.10.16,11:49
Tai..tu na sk....aj ked mas mat.....nemas garantovany volny wejkend:(
kopretinka
28.10.16,14:21
SLSP si zo mňa regulérne robí prdel.Minule mi volali,že majú pre mňa ponuku.....(som prednedávnom od nich odišla,lebo som mala skoro 10% úrok a kadejaké podmienky k tomu....preniesla som si úver inam za 6,9% bez kadejakých podmienok )
tak zo srandy teda,nech mi to pošlú.....a dnes v pošte,že schválili sme vám sumu XX (iba polovica toho,čo by som chcela) a že 8,9% na 96 mesiacov!!?? :eek:
JAKOŽE SA S KOŇOM ZRAZILI??? šak keď mi budú volať,tak im norrmálne poviem toto,že či sú oni vôbec normálni....
buchač
28.10.16,15:14
SLSP si zo mňa regulérne robí prdel.Minule mi volali,že majú pre mňa ponuku.....(som prednedávnom od nich odišla,lebo som mala skoro 10% úrok a kadejaké podmienky k tomu....preniesla som si úver inam za 6,9% bez kadejakých podmienok )
tak zo srandy teda,nech mi to pošlú.....a dnes v pošte,že schválili sme vám sumu XX (iba polovica toho,čo by som chcela) a že 8,9% na 96 mesiacov!!?? :eek:
JAKOŽE SA S KOŇOM ZRAZILI??? šak keď mi budú volať,tak im norrmálne poviem toto,že či sú oni vôbec normálni....
Minule som použil cez net kalkulačku predbežného úveru v SLSP. Na druhý deň mi volala nejaká pani z Blavy (aspoň display tak ukázal). Trochu sme si pokecali, šak bola vcelku príjemná, žiadna otrava...aj príjemný hlas znel do ucha.;)
Záver bol ale asi taký, že bola oboznámená s mojim všeobecným názorom - neuzatváram v žiadnom prípade zmluvu na diaľku.
Mám svoju "osobnú" bankárku, za ktorou chodím v prípade nejakej konzultácie. Poznám aj šéfku pobočky.
NIE, nechválim seba, že mám akéto kontakty (určite nie som jediný).
No chválim ich za perfektný prístup a ústretovosť. Ide o to, že pri pracovnom stole sa dá všeličo urobiť, niekedy doslova čarovať s údajmi tak, aby bol zákazník spokojný...banke je to v podstate jedno, tá si vždy príde na svoje.
afrikánka
28.10.16,15:27
Ja zase nemám v banke žiadne známosti......celkom stačí, že som VIP klient:D:D:D
misoft
28.10.16,16:17
U mňa doma ...... oslava preveliká...... fazuľka má dve dvojky .... vek... a akurát na deň vzniku I.čs.republiky......:D:D:D
afrikánka
28.10.16,16:21
U mňa doma ...... oslava preveliká...... fazuľka má dve dvojky .... vek... a akurát na deň vzniku I.čs.republiky......:D:D:D
Že všetko dobré........a ďakujem, ja nepijem:D:D:D
misoft
28.10.16,16:24
Šak ani ja.... (ale predsa len pijem - vodu... inak by zo mňa bola múmia sušená....:D)
buchač
28.10.16,16:24
Ja zase nemám v banke žiadne známosti......celkom stačí, že som VIP klient:D:D:D
VIP ??? V Prievidzi ???
https://www.youtube.com/watch?v=kWRGC-AkBqo
afrikánka
28.10.16,16:34
Pche.....Deutsche Bank, Wien:D:D:D to iné cafe ako KE
pavol54
28.10.16,16:47
U mňa doma ...... oslava preveliká...... fazuľka má dve dvojky .... vek... a akurát na deň vzniku I.čs.republiky......:D:D:D
keď narastie bude mať aj trojky:) pre odľahčenie Rozhovor na pumpe neviem ako to začalo ale reakcia pumpárky ".. keď som chodila na strednú mala som jednotky a dvojky" Klient "No vidíte asi ste sa málo učili keď máte teraz trojky"
A ešte jedna spomienka na detstvo, 25 február učiteľka sa pýta v škole aký je dnes veľký sviatok, ja som sa postavil a povedal "moja mama má dnes narodeniny" pochopiteľne reakcie spolužiakov a učiteľka ich utrela už ani neviem ako
korela
28.10.16,18:15
Keby ste mali v blízkosti nainštalovené sirény, nikdy by si si asi nepomýlil čo znamená 25.2.
korela
28.10.16,18:24
Odchádzala som okolo obeda počas víkendu z kontroly od pôrodníka, rodinka pekne spolu, keď sa o chvíľu nad nami ozvala siréna. Zvyšok si môžete domyslieť. Domov sme prišli, ale večer sa ohlásilo, o tri hodiny bolo trochu predčasne na svete. Podnes sa s tým neviem zmieriť.
buchač
28.10.16,18:25
Pche.....Deutsche Bank, Wien:D:D:D to iné cafe ako KE
Wien je určite iné kafe ako KE...

Ale iná káva je aj Deutsche Bank.
WV auto na houbes...a vyzerá to tak, že ani dotyčná banka nie je nejak veľmô čistá.
http://www.pravda.sk/trendove-temy/deutsche-bank/
korela
28.10.16,18:26
Dnešná návšteva pražskej nemocnice, mladá lekárka ...."To musíte takto zrobiť." :-)))
afrikánka
28.10.16,18:28
Pche.....Deutsche Bank, Wien:D:D:D to iné cafe ako KE
Wien je určite iné kafe ako KE...

Ale iná káva je aj Deutsche Bank.
WV auto na houbes...a vyzerá to tak, že ani dotyčná banka nie je nejak veľmô čistá.
http://www.pravda.sk/trendove-temy/deutsche-bank/
Ja som pokojná.....kontá aj inde :D:D:D A bájty ti nechýbajú, keď toľko gúgliš???
buchač
28.10.16,18:33
Ja som pokojná.....kontá aj inde :D:D:D
Šak hej...úplatky, čo dostáva celá rodina, musíte niekde zašiť.
afrikánka
28.10.16,18:37
Ja som pokojná.....kontá aj inde :D:D:D
Šak hej...úplatky, čo dostáva celá rodina, musíte niekde zašiť.
Teraz si ma dostal...:mad: fakt si dobrý detektív:cool: to je iná pátračka, ako na Pokeci:D:D:D
buchač
28.10.16,18:38
Teraz si ma dostal...:mad: fakt si dobrý detektív:cool: to je iná pátračka, ako na Pokeci:D:D:D
Náááájväčšia diééééra je Priééééévidza........
afrikánka
28.10.16,18:45
Teraz si ma dostal...:mad: fakt si dobrý detektív:cool: to je iná pátračka, ako na Pokeci:D:D:D
Náááájväčšia diééééra je Priééééévidza........
Totálne mylné mesto....:eek: neďaleko Trenčína....malé, malebné mestečko, ale pre teba ako východniara západné Slovensko je ťažko zvládnuteľné:cool:
vulxy
28.10.16,19:09
zaujimave umenie...ale mna by skor zaujimalo ako toto niekoho napadne,rano vstane a povie si ododnes budem trenovat s pierkom,drievkami

https://youtu.be/-KVPA-9hofw
kukučka
28.10.16,19:40
Ja som pokojná.....kontá aj inde :D:D:D
Šak hej...úplatky, čo dostáva celá rodina, musíte niekde zašiť.
Teraz si ma dostal...:mad: fakt si dobrý detektív:cool: to je iná pátračka, ako na Pokeci:D:D:D

tam sú rodokmene?
alaya1
28.10.16,19:46
Pane na nebi. ved v SLSP ma kazdy klient svojho pracovnika, ktory "dba" o jeho ucet, sleduje ho, ponuka produkty atd. aj studenti :) . Ved z kazdej uskutocnenej transakcie ma proviziu, tak sa snazi. To je terno :) :)
kopretinka
28.10.16,19:47
neďaleko Trenčína....malé, malebné mestečko,
žeby teplice?
afrikánka
28.10.16,19:55
neďaleko Trenčína....malé, malebné mestečko,
žeby teplice?
Ktoré? Turčianske :rolleyes: ???
kopretinka
28.10.16,19:59
neďaleko Trenčína....malé, malebné mestečko,
žeby teplice?
Ktoré? Turčianske :rolleyes: ???
Turčianske pri Trenčíne? :eek::eek: od kedy?
afrikánka
28.10.16,20:01
Od dnešného dňa.....23:01 stredoeurópskeho času:D:D:D
kopretinka
28.10.16,20:07
zemepis nebol môj obľúbený....ale mesto nepremenuješ tak ľahko.
sito
28.10.16,20:24
bjuty smis
uchehchtávam sa, aj ked dostanem mínusku...a začnú mi to moralku kázať anonymne cez tajomné mínus........
jak včera buchačovi za to, že si dovolil povedať svoj názor....nikoho neurýžal, nebol agresívny ale doň všetci...teda pardon,všetky )

Tak kukaj teraz:
Zo slovníka prevzatých slov:

CHRYZANTÉMA - strašne smradľavá burina, ktorá sa tlačí na hroby ako žid do neba
:D;)

Boh nemôže za bohových, či? Ani za chryzanténu, ani za rebrík. Sú všade. Aj vzoro, že?
bettylou
29.10.16,04:36
bjuty smis
uchehchtávam sa, aj ked dostanem mínusku...a začnú mi to moralku kázať anonymne cez tajomné mínus........
jak včera buchačovi za to, že si dovolil povedať svoj názor....nikoho neurýžal, nebol agresívny ale doň všetci...teda pardon,všetky )

Tak kukaj teraz:
Zo slovníka prevzatých slov:

CHRYZANTÉMA - strašne smradľavá burina, ktorá sa tlačí na hroby ako žid do neba
:D;)
eeej ale je niekto jesitny ;), to fakt bolo potrebne to sem prilepit zo starej temy? Neodsudzujem, len sa pytam ;)

ale za pokus to stálo, nie?, šak zmaž, oki dokie:D
bettylou
29.10.16,04:57
zaujímavé ako sa písali správy v novinách kedysi, okopíroval na svoj blog

http://serbak.blog.sme.sk/c/437028/bizarne-pribehy-zo-storocnych-novin-23-29-10-1916.html?ref=viacrubrika
buchač
29.10.16,05:21
Pane na nebi. ved v SLSP ma kazdy klient svojho pracovnika, ktory "dba" o jeho ucet, sleduje ho, ponuka produkty atd. aj studenti :) . Ved z kazdej uskutocnenej transakcie ma proviziu, tak sa snazi. To je terno :) :)
Alláhu akbar. Ak toto myslíš vážne, tak už neviem, čo si mám myslieť...

...a áno, pre mňa sú tie dve "bankárky" fakt terno...(rozpisovať nemá význam a ani nejak nemienim).
afrikánka
29.10.16,05:35
Pane na nebi. ved v SLSP ma kazdy klient svojho pracovnika, ktory "dba" o jeho ucet, sleduje ho, ponuka produkty atd. aj studenti :) . Ved z kazdej uskutocnenej transakcie ma proviziu, tak sa snazi. To je terno :) :)
Alláhu akbar. Ak toto myslíš vážne, tak už neviem, čo si mám myslieť...

...a áno, pre mňa sú tie dve "bankárky" fakt terno...(rozpisovať nemá význam a ani nejak nemienim).
A že sú tie tvoje bankarky mladé a ich hlasok príjemne znie v tvojom usku? Keď starého kocura lapaju, sladko mu mnaukaju:D:D:D
taiko
29.10.16,05:44
U mňa doma ...... oslava preveliká...... fazuľka má dve dvojky .... vek... a akurát na deň vzniku I.čs.republiky......:D:D:D
keď narastie bude mať aj trojky:) pre odľahčenie Rozhovor na pumpe neviem ako to začalo ale reakcia pumpárky ".. keď som chodila na strednú mala som jednotky a dvojky" Klient "No vidíte asi ste sa málo učili keď máte teraz trojky"
A ešte jedna spomienka na detstvo, 25 február učiteľka sa pýta v škole aký je dnes veľký sviatok, ja som sa postavil a povedal "moja mama má dnes narodeniny" pochopiteľne reakcie spolužiakov a učiteľka ich utrela už ani neviem ako
To asi mi pripomenul kamosa, co zabil, ked sme v restike boli. " Ja by som si prosim dal tie kuracie prsia, ale aspon 4-ky, prosim" :D:D
taiko
29.10.16,05:48
bjuty smis
uchehchtávam sa, aj ked dostanem mínusku...a začnú mi to moralku kázať anonymne cez tajomné mínus........
jak včera buchačovi za to, že si dovolil povedať svoj názor....nikoho neurýžal, nebol agresívny ale doň všetci...teda pardon,všetky )

Tak kukaj teraz:
Zo slovníka prevzatých slov:

CHRYZANTÉMA - strašne smradľavá burina, ktorá sa tlačí na hroby ako žid do neba
:D;)
eeej ale je niekto jesitny ;), to fakt bolo potrebne to sem prilepit zo starej temy? Neodsudzujem, len sa pytam ;)

ale za pokus to stálo, nie?, šak zmaž, oki dokie:D
ale maj rozum, ze zmazat :) Sak sa zase tak vela nestalo
pavol54
29.10.16,07:14
Pane na nebi. ved v SLSP ma kazdy klient svojho pracovnika, ktory "dba" o jeho ucet, sleduje ho, ponuka produkty atd. aj studenti :) . Ved z kazdej uskutocnenej transakcie ma proviziu, tak sa snazi. To je terno :) :)
tých pár neznalcov čo tam ešte ostalo môže byť s exkluzívnou obsluhou však to nie je zadarmo
Mária27
29.10.16,09:16
20 věcí, co mají Slováci lepší než myKdyž jsme ještě byli bratia, měli jsme na všech těch krásných věcech alespoň poloviční podíl. A teď máme kulový. Slováci se mají skvěle a pazúchy maj plný trumfů. Akorát ten hokej rozhodně hrají hůř. Teď čtěte, pak uvidíte.
http://cilichili.cz/blog/20-veci-co-maji-slovaci-lepsi-nez/
misoft
29.10.16,10:24
:D:D:D


Hymna Taky jste vždycky čekali na tu dynamičtější a veselejší část společné hymny? No tak jim teď zůstala. A my máme jen tu písničku, co napsal slepej chlap a je plná otázek.

Borovička Zatímco my máme akorát hnusnou Pražskou vodku, nebo dobrou slivovici, která je z Moravy, Slováci mají Borovičku.

Pohoda Tenhle festival strčí do kapsy všechny ty Rock for People, Sázavafesty, dokonce i ostravské Colours. A ty jsou u nás nejlepší stejně nejspíš jenom proto, že jsou Slovensku nejblíž.

Maďaři Mají to na koho svést. Co? Všechno!



http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11568.gif
pavol54
29.10.16,13:42
Pane na nebi. ved v SLSP ma kazdy klient svojho pracovnika, ktory "dba" o jeho ucet, sleduje ho, ponuka produkty atd. aj studenti :) . Ved z kazdej uskutocnenej transakcie ma proviziu, tak sa snazi. To je terno :) :)
tých pár neznalcov čo tam ešte ostalo môže byť s exkluzívnou obsluhou však to nie je zadarmo
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
afrikánka
29.10.16,14:06
A neboli to náhodou tie "terno" bankárky:mad: :D :D :D :D :D :D :D
misoft
29.10.16,14:12
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
Tak toto by chcelo video.....ale v podstate - dobre si urobil......
pavol54
29.10.16,14:37
A neboli to náhodou tie "terno" bankárky:mad: :D :D :D :D :D :D :D
uni
pavol54
29.10.16,14:43
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
Tak toto by chcelo video.....ale v podstate - dobre si urobil......
keby to bolo plánované tak to tak neurobím, ale to bolo akosi spontánne, lebo moji zamestnanci si už nedovolia robiť bordel, robil som rovnako, asi zlozvyk z vojny tie špaky a iné drobnosti som netoleroval
korela
29.10.16,14:45
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
Tak toto by chcelo video.....ale v podstate - dobre si urobil......
Obdobnú situáciu zažili moji v Slovenskom raji, mali prestávku niekde dolu na plytčine, pri nich skupina turistov spoza našich južných hraníc. Tie dve mladé fajčiace ženy neboli pointou, ale ich skutok. Keď pustila jedna z nich opalok na zem, syn sa zdvihol, podišiel a počkal, kým ho mladá zdvihne a odloží v svojej batožinke. Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.
Niekedy sa človeku fakt zastavuje mozog nad niektorými ľuďmi.
korela
29.10.16,14:47
A takýto poznáte?

"Pôvodne zdieľal(a) Jiří Maxon – 29 komentárov
NEUVĚŘITELNÝ ZÁKON ZE SLOVENSKA. OBSLOUŽÍTE VE SVÉM PODNIKU SANKCIOVANOU OSOBU? ZAPLATÍTE POKUTU 132 TISÍC EUR!
.................................................. .....
Predstavte si, že máte malú reštauráciu. Predáte bryndzové halušky hosťovi, on ich doje, zaplatí a v zápätí nabehne NAKA (Národná kriminálna agentúra) a dá vám pokutu 50 tisíc až 132 800 eur. Tak toto sa vám oddnes môže stať.

Napriek mojej kritike dnes prijala vládna väčšina zákon o uplatňovaní medzinárodných sankcií na území Slovenskej republiky. Každý občan je povinný sledovať zoznam osôb, ktoré sú na nejakom medzinárodnom sankčnom zozname. Ak im totiž poskytne akúkoľvek službu, bude mu udelená spomínaná pokuta.

Pýtal som sa ministra hospodárstva, ako má slovenský občan zistiť, či jeho zahraničný alebo domáci hosť nie je na zozname? Má si od každého človeka pýtať občianku alebo pas a ísť sa vždy pozrieť na zoznam medzinárodne sankcionovaných osôb?

Minister mi povedal, že takto to od nás EÚ chce. Tak to teda odhlasovali, píše na svém profilu slovenský politik Milan Krajniak.

https://www.facebook.com/poslednykriziak/videos/693059237527533/"
buchač
29.10.16,15:01
A takýto poznáte?
https://www.facebook.com/poslednykriziak/videos/693059237527533/"
K odkazu mi vybehlo nasledujúce :

"Ľutujeme, tento obsah momentálne nie je k dispozícii
Odkaz zrejme už nie je platný alebo nemáte povolenie stránku zobraziť."


P.S.:
Po úprave mi stránku menovaného otvorilo.
Čo si potom má jeden myslieť ?
Ja si svoje síce myslím....ale to je vedľajšie.
alaya1
29.10.16,16:49
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
Tak toto by chcelo video.....ale v podstate - dobre si urobil......
Obdobnú situáciu zažili moji v Slovenskom raji, mali prestávku niekde dolu na plytčine, pri nich skupina turistov spoza našich južných hraníc. Tie dve mladé fajčiace ženy neboli pointou, ale ich skutok. Keď pustila jedna z nich opalok na zem, syn sa zdvihol, podišiel a počkal, kým ho mladá zdvihne a odloží v svojej batožinke. Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.
Niekedy sa človeku fakt zastavuje mozog nad niektorými ľuďmi.



Zrovna zeby Taliani boli ukazkou poriadkumilovnosti :). Co potom taky Svajciar :) :)
misoft
29.10.16,16:57
Obdobnú situáciu zažili moji v Slovenskom raji, mali prestávku niekde dolu na plytčine, pri nich skupina turistov spoza našich južných hraníc. Tie dve mladé fajčiace ženy neboli pointou, ale ich skutok. Keď pustila jedna z nich opalok na zem, syn sa zdvihol, podišiel a počkal, kým ho mladá zdvihne a odloží v svojej batožinke. Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.
Niekedy sa človeku fakt zastavuje mozog nad niektorými ľuďmi.



Zrovna zeby Taliani boli ukazkou poriadkumilovnosti :). Co potom taky Svajciar :) :)
Tak pre srandu králikov....skúste toto urobiť napr. v Singapúre, v Hongkongu.... NEDOPLATÍTE sa! Alebo prípadne budete mať 30 dní zabezpečenú stravu na 3x denne.
Tweety
29.10.16,17:23
kukučka
29.10.16,18:35
citujem časť o Talianoch

Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.


a reakcia?



Zrovna zeby Taliani boli ukazkou poriadkumilovnosti :). Co potom taky Svajciar :) :)

:) mimotemy
afrikánka
29.10.16,18:41
Aj mne sa dakedy stane, že zle prečítam, nepochopím a reagujem ;)
kukučka
29.10.16,18:50
Niekedy nezaškodí počítať do desať, alebo nasadiť okuliare. :D
kopretinka
29.10.16,19:29
páve som zdedila devätnásť miliónov osemsto päťdesiat tisíc britských libier!!!!!!!!!!
ale právnik neny svyna,velkoryso mi prenechá 40%,on si chudáčik nechá tých zvyšných 60%
jakožeeee....onééé........:eek::rolleyes::roll eyes::D:D:D:D:D:D

A posledná veta:
mi láskavo poslať svoj kompletné informácie, vaše plná mená a adresy, váš súkromný telefónne a faxové čísla a mobilný telefón, takže právnik začne spracovávať potrebné papiere, ktorý by uľahčil uvoľňovanie finančných prostriedkov do vy

a kuwa,jako vedia,že ja som ten príbuzný,keď teraz pýtajú moje meno a adresu
:D
alaya1
29.10.16,20:10
Niekedy nezaškodí počítať do desať, alebo nasadiť okuliare. :D

Veru kukucka,. mala by si tuto radu sama dodrziavat. Alebo citat s nadhladom, lebo zjavne Talianom hodene spaky nevadia. Vid teritorium Taliansko, preto boli z prostredia, kde sa spaky vyhadzuju nadseni.
Ze misoft to pochopil aj adekvatne reagoval.

Kazdy vecer tu mas potrebu niekoho spucovat. Skus doma. OK ? :)
afrikánka
29.10.16,20:55
Prečo sa tu občas niekto s niekým dohaduje:eek:? Ale dobre sa to číta:D:D:D! Hneď je veselšie:):):)
korela
30.10.16,00:23
Dnes budem hore do rána, tak aby niekoho netrápili zbytočné domnienky.
.
Ako vidím, tak sa mi medzitým stihlo predhodiť zmenou autorkinho pôvodného príspevku červené súkno. :-)
Nad takýto príspevok sa človek môže iba zľahka povzniesť.

Moje dieťa si pozvalo Talianov zo severu. Iba toľko k Talianom z príspevku, ktorým sa Národný park veľmi páčil a na základe neho sem prichádzajú aj s ďalšími priateľmi.
.
Na mape Talianska, vrátane Sicílie, už nie je pomaly miesto pre zapichnutie špendlíka na označenie miesta, ktoré by v Taliansku ešte mohlo navštíviť. A to nie súkromne ani pracovne. Toľko ku skutočne zažitým reáliám tejto krajiny.
korela
30.10.16,00:28
Trochu pochválim našu krajinu, nech nie je iba hanená.
http://www.tvnoviny.sk/zaujimavosti/1801931_v-rebricku-najcistejsich-hotelov-v-europe-vyhralo-slovensko
.
12. 08 2015 13:43 | BERN/TASR
V rebríčku najčistejších hotelov v Európe vyhralo Slovensko
Hotely na Slovensku a v Bulharsku sú podľa hostí čistejšie ako vo Švajčiarsku.

Čistota slovenských hotelov.

Hotely na Slovensku a v Bulharsku sú podľa hostí čistejšie ako vo Švajčiarsku považovanom za vzor čistoty a poriadku. Vyplýva to z medzinárodného rebríčka čistoty rezervačného portálu hotel.de, o ktorom informovala agentúra SDA a Švajčiarsko v ňom skončilo na treťom mieste.

Prvé Slovensko získalo 8,75 bodu na desaťstupňovej škále, druhé Bulharsko 8,70 bodu a tretie Švajčiarsko 8,66 bodu. Do prvej desiatky rebríčka najčistejších hotelov sa ešte dostali Poľsko, Rakúsko, Chorvátsko, Nemecko, Portugalsko, Česká republika a Rumunsko.

Naopak, v skupine krajín s najmenej čistými hotelmi sú Dánsko, Nórsko, Švédsko, Veľká Británia, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Grécko, Turecko a na poslednom mieste Maďarsko.

Rebríček bol zostavený na základe hodnotenia dvoch miliónov hotelových hostí. Všetky európske hotely dostali výrazne viac ako sedem bodov, uviedol portál hotel.de.
korela
30.10.16,01:02
Kukučka tu možno občas pucuje, ja som si to síce nevšimla, ale určite neašpiruje na poraďáckeho čističa ako niekto.
Musí byť pre člena ťažké, ak pokladá Poradu za bojisko.
korela
30.10.16,03:24
Nech si každý pri ňom prežije svoje emócie sám.:)
https://www.youtube.com/watch?v=lr2WxlgP7-I
pavol54
30.10.16,04:45
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
Tak toto by chcelo video.....ale v podstate - dobre si urobil......
Obdobnú situáciu zažili moji v Slovenskom raji, mali prestávku niekde dolu na plytčine, pri nich skupina turistov spoza našich južných hraníc. Tie dve mladé fajčiace ženy neboli pointou, ale ich skutok. Keď pustila jedna z nich opalok na zem, syn sa zdvihol, podišiel a počkal, kým ho mladá zdvihne a odloží v svojej batožinke. Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.
Niekedy sa človeku fakt zastavuje mozog nad niektorými ľuďmi.



Zrovna zeby Taliani boli ukazkou poriadkumilovnosti :). Co potom taky Svajciar :) :)
no veď práve ich k poriadku donútil - po lopate
buchač
30.10.16,05:36
Moje dieťa ....
...
Na mape Talianska, vrátane Sicílie, už nie je pomaly miesto pre zapichnutie špendlíka na označenie miesta, ktoré by v Taliansku ešte mohlo navštíviť. A to nie súkromne ani pracovne. Toľko ku skutočne zažitým reáliám tejto krajiny.
By ma aj zaujímalo, ako je na tom dotyčné dieťa s tým špendlíkom ohľadom Slovenska ???

P.S.:
Zvýraznený text je vskutku zaujímavý, takpovediac na zamyslenie sa.
kopretinka
30.10.16,07:14
.Na mape Talianska, vrátane Sicílie, už nie je pomaly miesto pre zapichnutie špendlíka na označenie miesta, ktoré by v Taliansku ešte mohlo navštíviť. A to nie súkromne ani pracovne..
a aký iný spôsob ešte je? :confused:
misoft
30.10.16,08:27
páve som zdedila devätnásť miliónov osemsto päťdesiat tisíc britských libier!!!!!!!!!!
ale právnik neny svyna,velkoryso mi prenechá 40%,on si chudáčik nechá tých zvyšných 60%
jakožeeee....onééé........:eek::rolleyes::roll eyes::D:D:D:D:D:D

A posledná veta:
mi láskavo poslať svoj kompletné informácie, vaše plná mená a adresy, váš súkromný telefónne a faxové čísla a mobilný telefón, takže právnik začne spracovávať potrebné papiere, ktorý by uľahčil uvoľňovanie finančných prostriedkov do vy

a kuwa,jako vedia,že ja som ten príbuzný,keď teraz pýtajú moje meno a adresu
:D
Kukuč.... nevedia, nevedia.... ale keď im to všetko pošleš, už budú vedieť.....:D - ako ťa fest ošklbať o tie "milióny", ktoré tu zarábaš a máš na účte. Ale prečo tie oné - svyne jenny - furt len prachy chcú a dlhy ponechajú?
alaya1
30.10.16,08:50
Kukučka tu možno občas pucuje, ja som si to síce nevšimla, ale určite neašpiruje na poraďáckeho čističa ako niekto.
Musí byť pre člena ťažké, ak pokladá Poradu za bojisko.

Nech pucuje doma a nie rozosieva tu negativne energie k uplne beznemu, neutocnemu konstatovaniu. Naco bol jej prispevok dobry ak nie k patricnej odpovedi.
alaya1
30.10.16,08:51
Absolvovala som dnes rano cintorin. Nerozumiem ludom, ktorych pomniky vyzeraju skor ako svadobne stoly, nie pomnik na cintorine.
misoft
30.10.16,09:01
Nech si každý pri ňom prežije svoje emócie sám.:)
https://www.youtube.com/watch?v=lr2WxlgP7-I
Decko zlaté, ale je to riadne FAKE. Stačí poriadne sledovať, ktoré klávesy náhodne udrie a zistíte, že ten hudobný doprovod je tam dodatočne dorobený - jeho údery do kláves nezodpovedajú vylúdeným tónom.
lujza.j
30.10.16,09:10
Absolvovala som dnes rano cintorin. Nerozumiem ludom, ktorych pomniky vyzeraju skor ako svadobne stoly, nie pomnik na cintorine.
Ani ja...este ked v tv...pocujem....ake su tohto rocne dušičkove trendy:eek:pomoc....dobre im to prasi na tie gebule....
Tento sviatok...je o svetielku....o spomienke......
....aj ked spominam furt....
alaya1
30.10.16,09:23
pavol54
30.10.16,09:49
Absolvovala som dnes rano cintorin. Nerozumiem ludom, ktorych pomniky vyzeraju skor ako svadobne stoly, nie pomnik na cintorine.
a, čo povedia ľudia ?
b, potlačenie výčitiek svedomia ( chýbajúce slovo za života, treba nahradiť honosnými "darmi" po smrti)
kukučka
30.10.16,10:07
Nech pucuje doma a nie rozosieva tu negativne energie k uplne beznemu, neutocnemu konstatovaniu. Naco bol jej prispevok dobry ak nie k patricnej odpovedi.

Oh, ty negatívna rozsievačka dobrej energie, pobavila si ma. :D :D :D Reagovala si na korelu, aj to nelogicky, to je všetko.
kukučka
30.10.16,10:14
Dnes 10:44 misoft: Očujte - lidičkové..... neviete, kde sa na kocúrovi nastavuje zimný čas? :D:D:D
https://www.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q
misoft
30.10.16,11:41
Že ty si u mňa špehovala. :D Presne ako u mňa... ovšem tú bejzbolku nepoužíva....:D:D:D
misoft
30.10.16,11:42
pred tymto neutecies, je mi tych ludi luto.
http://www.cas.sk/clanok/468203/taliansko-zasiahlo-dalsie-silne-zemetrasenie-epicentrum-malo-asi-sto-kilometrov-od-rima/?utm_campaign=Echobox&utm_medium=Social&utm_source=Facebook#link_time=1477813913
Nuž - riadny harmatanec tam majú.....
Ale! Žeby karma (svyna jenna)? A just na tých dole?
kopretinka
30.10.16,11:46
Že ty si u mňa špehovala. :D Presne ako u mňa... ovšem tú bejzbolku nepoužíva....:D:D:D
tak mu neukazuj to video,lebo zajtra budeš mať monokel :D:---
misoft
30.10.16,11:48
No ešte to by mi chýbalo..... monokel od kocúra.....
buchač
30.10.16,11:50
Absolvovala som dnes rano cintorin. Nerozumiem ludom, ktorych pomniky vyzeraju skor ako svadobne stoly, nie pomnik na cintorine.

Ako Ti to ?
Niekde sa na pohrebe vyhrávajú smútočné tóny a niekde pekne z vesela.
Niekde sa na kare plače a niekde sa tancuje.

P.S.:
..a čo ? Neponúkli Ťa tortou ? ;) :D :D :D
afrikánka
30.10.16,12:18
Absolvovala som dnes rano cintorin. Nerozumiem ludom, ktorych pomniky vyzeraju skor ako svadobne stoly, nie pomnik na cintorine.

Ako Ti to ?
Niekde sa na pohrebe vyhrávajú smútočné tóny a niekde pekne z vesela.
Niekde sa na kare plače a niekde sa tancuje.

P.S.:
..a čo ? Neponúkli Ťa tortou ? ;) :D :D :D
Neviem, ako bude na mojom....:eek:a či vôbec bude :rolleyes:. Ale podaktore tipujem na moooc veselé:D:D:D
pavol54
30.10.16,13:52
Absolvovala som dnes rano cintorin. Nerozumiem ludom, ktorych pomniky vyzeraju skor ako svadobne stoly, nie pomnik na cintorine.

Ako Ti to ?
Niekde sa na pohrebe vyhrávajú smútočné tóny a niekde pekne z vesela.
Niekde sa na kare plače a niekde sa tancuje.

P.S.:
..a čo ? Neponúkli Ťa tortou ? ;) :D :D :D
Neviem, ako bude na mojom....:eek:a či vôbec bude :rolleyes:. Ale podaktore tipujem na moooc veselé:D:D:D
Ja si dokonca dovolím tvrdiť, že niektorí v mojom prípade by neľutovali síl aby išli môj hrob opľuť, takže spáliť a popol pre istotu rosypať. Inak v týchto dňoch som postrehol správu že nejaká austrálska firma vyvinula metódu ako z popola vedia vyrobiť kvetináč a rastlina ho pritom spotrebováva. No ďakujem pekne ešte aj po smrti makať. :)
misoft
30.10.16,15:05
Pche.... popol rozsypať..... ajajaj.... klerici sú proti! Nie sú radi, že si pozostalí berú popol nebožtíka domov, ba navyše, že ho rozsypú niekde ....
Včera, alebo pred včerom to v telke dávali... začul som len na pol ucha (toho, čo ešte počuje :D).
misoft
30.10.16,15:08
misoft
30.10.16,15:11
Nepotešilo - CETA je podpísaná
https://www.noviny.sk/zahranicie/169082-predstavitelia-eu-a-kanady-podpisali-zmluvu-ceta
TTIP neprešlo - amerykánci to skúsili cez Kanadu.
Všade píšu pozitíva, ale už nepíšu, ako sa bude rozhodovať v prípade nejakých sporov - a tam sú určené rozhodcovské súdy, ale nie z EÚ, ale z USA a CND.
lujza.j
30.10.16,15:14
Pche.... popol rozsypať..... ajajaj.... klerici sú proti! Nie sú radi, že si pozostalí berú popol nebožtíka domov, ba navyše, že ho rozsypú niekde ....
Včera, alebo pred včerom to v telke dávali... začul som len na pol ucha (toho, čo ešte počuje :D).
Esteze som neznahoh:Daby mi niekto diktoval kde budem po.....ja som decku povedala....ze chcem ostat doma...:)v gauci,v skrini....
kopretinka
30.10.16,15:16
Nepotešilo - CETA je podpísaná
https://www.noviny.sk/zahranicie/169082-predstavitelia-eu-a-kanady-podpisali-zmluvu-ceta
TTIP neprešlo - amerykánci to skúsili cez Kanadu.
Všade píšu pozitíva, ale už nepíšu, ako sa bude rozhodovať v prípade nejakých sporov - a tam sú určené rozhodcovské súdy, ale nie z EÚ, ale z USA a CND.
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: :mad:
kopretinka
30.10.16,15:17
Pche.... popol rozsypať..... ajajaj.... klerici sú proti! Nie sú radi, že si pozostalí berú popol nebožtíka domov, ba navyše, že ho rozsypú niekde ....
Včera, alebo pred včerom to v telke dávali... začul som len na pol ucha (toho, čo ešte počuje :D).
Esteze som neznahoh:Daby mi niekto diktoval kde budem po.....ja som decku povedala....ze chcem ostat doma...:)v gauci,v skrini....
s moľami :rolleyes::D:D
buchač
30.10.16,15:19
Pche.... popol rozsypať..... ajajaj.... klerici sú proti! Nie sú radi, že si pozostalí berú popol nebožtíka domov, ba navyše, že ho rozsypú niekde ....
Včera, alebo pred včerom to v telke dávali... začul som len na pol ucha (toho, čo ešte počuje :D).
Esteze som neznahoh:Daby mi niekto diktoval kde budem po.....ja som decku povedala....ze chcem ostat doma...:)v gauci,v skrini....
s moľami :rolleyes::D:D
.....eeeeee.....

Radšej do presýpacích hodín...aspoň po smrti bude Lui dačo robiť. ;)
afrikánka
30.10.16,15:32
Pche.... popol rozsypať..... ajajaj.... klerici sú proti! Nie sú radi, že si pozostalí berú popol nebožtíka domov, ba navyše, že ho rozsypú niekde ....
Včera, alebo pred včerom to v telke dávali... začul som len na pol ucha (toho, čo ešte počuje :D).
Aj ja som počula....podľa cirkvi popol z nebožtíka nepatrí pozostalým, ale Bohu, lebo sme všetci jeho dietkami:eek::eek::eek:. Tak som premýšľala....ak by sa popol nebožtíka dal spracovať na kameň-kryštál (metóda spracovania už i v ČR) treba to odovzdať cirkvi:confused::cool:???
lujza.j
30.10.16,15:38
Buchi poviem decku...uvidim aky ksicht hodi.....ale ak nebudem na jemno budem sa zasekavat:D:eek:
afrikánka
30.10.16,15:43
Buchi poviem decku...uvidim aky ksicht hodi.....ale ak nebudem na jemno budem sa zasekavat:D:eek:
Šak nech ťa preoseje, sitkom na múku, aby si nemeškala:D
kukučka
30.10.16,16:04
Prach si a na prach sa obrátiš. Lui a ty chceš byť perpetuum mobile?
pavol54
30.10.16,16:14
Nepotešilo - CETA je podpísaná
https://www.noviny.sk/zahranicie/169082-predstavitelia-eu-a-kanady-podpisali-zmluvu-ceta
TTIP neprešlo - amerykánci to skúsili cez Kanadu.
Všade píšu pozitíva, ale už nepíšu, ako sa bude rozhodovať v prípade nejakých sporov - a tam sú určené rozhodcovské súdy, ale nie z EÚ, ale z USA a CND.
No neviem či budú mať z nej Detvanci radosť, myslím že tam chcel niekto niečo ťažiť a práve z Kanady a teraz budú odporcovia zlomení výkonnou a súdnou mocou komentárom "My ani nechceme ťažbu ale podpísané zmluvy to viete CETA" ale radšej by som sa mýlil
lujza.j
30.10.16,16:15
Prach si a na prach sa obrátiš. Lui a ty chceš byť perpetuum mobile?
Kuki...si maknem po....vies kolkym ludom lezim v zaludku....ze uz som na dóchodku:D:D...
buchač
30.10.16,16:27
Nepotešilo - CETA je podpísaná
https://www.noviny.sk/zahranicie/169082-predstavitelia-eu-a-kanady-podpisali-zmluvu-ceta
TTIP neprešlo - amerykánci to skúsili cez Kanadu.
Všade píšu pozitíva, ale už nepíšu, ako sa bude rozhodovať v prípade nejakých sporov - a tam sú určené rozhodcovské súdy, ale nie z EÚ, ale z USA a CND.
No neviem či budú mať z nej Detvanci radosť, myslím že tam chcel niekto niečo ťažiť a práve z Kanady a teraz budú odporcovia zlomení výkonnou a súdnou mocou komentárom "My ani nechceme ťažbu ale podpísané zmluvy to viete CETA" ale radšej by som sa mýlil
Keby len Detvanci...
Niekde za Prešovom sa nachádza ropa...pri Košiciach urán....
Ak to buzíci amíci (sú to kuwy) dotiahnu do konečného štádia, tak sa môžu obyvatelia z blízkeho okolia na čo tešiť...
pavol54
30.10.16,16:38
Nepotešilo - CETA je podpísaná
https://www.noviny.sk/zahranicie/169082-predstavitelia-eu-a-kanady-podpisali-zmluvu-ceta
TTIP neprešlo - amerykánci to skúsili cez Kanadu.
Všade píšu pozitíva, ale už nepíšu, ako sa bude rozhodovať v prípade nejakých sporov - a tam sú určené rozhodcovské súdy, ale nie z EÚ, ale z USA a CND.
No neviem či budú mať z nej Detvanci radosť, myslím že tam chcel niekto niečo ťažiť a práve z Kanady a teraz budú odporcovia zlomení výkonnou a súdnou mocou komentárom "My ani nechceme ťažbu ale podpísané zmluvy to viete CETA" ale radšej by som sa mýlil
Keby len Detvanci...
Niekde za Prešovom sa nachádza ropa...pri Košiciach urán....
Ak to buzíci amíci (sú to kuwy) dotiahnu do konečného štádia, tak sa môžu obyvatelia z blízkeho okolia na čo tešiť...
však ich policajti zrovnajú (občanov) pretože to budú bieli tak pani ombudsmanová dá dole okuliare a zavrie oči
korela
30.10.16,16:39
Ale pri Temelíne si museli nechať zájsť chuť. Prečo nie aj tu?
misoft
30.10.16,17:17
Ale pri Temelíne si museli nechať zájsť chuť. Prečo nie aj tu?
Lebo ešte lajstrá podškrabnuté neboli....
misoft
30.10.16,17:18
Aj ja som počula....podľa cirkvi popol z nebožtíka nepatrí pozostalým, ale Bohu, lebo sme všetci jeho dietkami:eek::eek::eek:. Tak som premýšľala....ak by sa popol nebožtíka dal spracovať na kameň-kryštál (metóda spracovania už i v ČR) treba to odovzdať cirkvi:confused::cool:???
No a to si ako predstavuješ? Ha? Veď z popola (veľa uhlíka) ti vyrobia diamant - takže popol v akejkoľvek forme cirkvi patrí - a teda i ten kamienčok bude ich. A budú zase bohatnúť, ako kedysi....
misoft
30.10.16,17:24
Nááááááá, ťi bujo (hovor, ako čítaš :D)........ aha ho...... Poliaci nás tu infikujú.....
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/409473-salmonela-z-polskych-vajec-vycina-v-eu/
Vajcia, kurčatá, mäso, ryby, soľ..... a vark, ako im rastie ekonomika. Bodaj by nie, keď sú už pomaly horší ako Čin-čan-čungovia...
taiko
30.10.16,17:50
Obdobnú situáciu zažili moji v Slovenskom raji, mali prestávku niekde dolu na plytčine, pri nich skupina turistov spoza našich južných hraníc. Tie dve mladé fajčiace ženy neboli pointou, ale ich skutok. Keď pustila jedna z nich opalok na zem, syn sa zdvihol, podišiel a počkal, kým ho mladá zdvihne a odloží v svojej batožinke. Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.
Niekedy sa človeku fakt zastavuje mozog nad niektorými ľuďmi.



Zrovna zeby Taliani boli ukazkou poriadkumilovnosti :). Co potom taky Svajciar :) :)
Tak pre srandu králikov....skúste toto urobiť napr. v Singapúre, v Hongkongu.... NEDOPLATÍTE sa! Alebo prípadne budete mať 30 dní zabezpečenú stravu na 3x denne.
V Hongkongu som nebol, ale v Singapure to az take vazne nie je. Odpadky a spaky neboli nijak vynimocne. A v "rekreacnej oblasti" to vyzeralo ako na Sirave po lete. :)
taiko
30.10.16,18:28
Nepotešilo - CETA je podpísaná
https://www.noviny.sk/zahranicie/169082-predstavitelia-eu-a-kanady-podpisali-zmluvu-ceta
TTIP neprešlo - amerykánci to skúsili cez Kanadu.
Všade píšu pozitíva, ale už nepíšu, ako sa bude rozhodovať v prípade nejakých sporov - a tam sú určené rozhodcovské súdy, ale nie z EÚ, ale z USA a CND.
trosku sa mylis. Tribunal je v zlozeni 5 liudi z CA, 5 z EU a 5 z tretich krajin. Len sa neviem dopatrat, kto tu skupinu z tretich krajin navrhuje.
misoft
30.10.16,18:51
tai.... nechaj sa "prekvapiť".... jedno je mať to na papieri a druhé držať sa toho papiera....
Uvidí sa možno o pár rokov....keď sem amerykánci začnú pchať cez CNS GMO produkty. Mimochodom - vedia páni v bielych golieroch (politici) o tom, že medzi USA a CND je dohoda o voľnom pohybe tovaru? Že amerykánci dodajú svoj produkt do CND a tá to potom pošle ako svoje? Asi to "prehliadli".....
A Žiga splietal niečo o tom, že ak si na "výlete" niečo kúpiš v CND, nebudeš platiť clo a pod. Trt makový..... skúsiš si v CND kúpiť auto - zaplatíš iné poplatky.
A ten "tribunál" - 5 členov z "tretích" krajín - pravdepodobne z tých, kde bude veľký vplyv USA a CND.....
taiko
30.10.16,19:05
tai.... nechaj sa "prekvapiť".... jedno je mať to na papieri a druhé držať sa toho papiera....
Uvidí sa možno o pár rokov....keď sem amerykánci začnú pchať cez CNS GMO produkty. Mimochodom - vedia páni v bielych golieroch (politici) o tom, že medzi USA a CND je dohoda o voľnom pohybe tovaru? Že amerykánci dodajú svoj produkt do CND a tá to potom pošle ako svoje? Asi to "prehliadli".....
A Žiga splietal niečo o tom, že ak si na "výlete" niečo kúpiš v CND, nebudeš platiť clo a pod. Trt makový..... skúsiš si v CND kúpiť auto - zaplatíš iné poplatky.
A ten "tribunál" - 5 členov z "tretích" krajín - pravdepodobne z tých, kde bude veľký vplyv USA a CND.....
nenechaj sa pomylit ( bez uvodzoviek ), tiez sa mi ta dohoda nepaci. Len je ziaduce objektivne diskutovat. ;) a o fakty sa opierat.
korela
30.10.16,19:26
Ale pri Temelíne si museli nechať zájsť chuť. Prečo nie aj tu?
Lebo ešte lajstrá podškrabnuté neboli....
Neviem, ako to vidia ostatní, ale trochu nechápem, prečo píšeš to isté iba inými slovami. Ale poďme k budúcnosti. Prečo máme obavy ako to u nás dopadne? Slovensko sa bude hrnúť do uzatvárania zmlúv ako zmyslov zbavené? Nestačil jeden obyčajný plot ako ukážka prístupu ku zmluve?
pavol54
30.10.16,19:57
tai.... nechaj sa "prekvapiť".... jedno je mať to na papieri a druhé držať sa toho papiera....
Uvidí sa možno o pár rokov....keď sem amerykánci začnú pchať cez CNS GMO produkty. Mimochodom - vedia páni v bielych golieroch (politici) o tom, že medzi USA a CND je dohoda o voľnom pohybe tovaru? Že amerykánci dodajú svoj produkt do CND a tá to potom pošle ako svoje? Asi to "prehliadli".....
A Žiga splietal niečo o tom, že ak si na "výlete" niečo kúpiš v CND, nebudeš platiť clo a pod. Trt makový..... skúsiš si v CND kúpiť auto - zaplatíš iné poplatky.
A ten "tribunál" - 5 členov z "tretích" krajín - pravdepodobne z tých, kde bude veľký vplyv USA a CND.....
bude kreovaný z OSN výboru pre ochranu ľudských práv, ktorému predsedá saudská arábia:)
pavol54
30.10.16,20:04
tai.... nechaj sa "prekvapiť".... jedno je mať to na papieri a druhé držať sa toho papiera....
Uvidí sa možno o pár rokov....keď sem amerykánci začnú pchať cez CNS GMO produkty. Mimochodom - vedia páni v bielych golieroch (politici) o tom, že medzi USA a CND je dohoda o voľnom pohybe tovaru? Že amerykánci dodajú svoj produkt do CND a tá to potom pošle ako svoje? Asi to "prehliadli".....
A Žiga splietal niečo o tom, že ak si na "výlete" niečo kúpiš v CND, nebudeš platiť clo a pod. Trt makový..... skúsiš si v CND kúpiť auto - zaplatíš iné poplatky.
A ten "tribunál" - 5 členov z "tretích" krajín - pravdepodobne z tých, kde bude veľký vplyv USA a CND.....
nenechaj sa pomylit ( bez uvodzoviek ), tiez sa mi ta dohoda nepaci. Len je ziaduce objektivne diskutovat. ;) a o fakty sa opierat.
Pozri sa pár stránok dopredu ako ma tu niektorí utreli a opečiatkovali neužitočnými a neviem či aj príspevok nebol zbalený vraj"mudrujem" Po sobáši je ťažko sa pýtať ženícha či sa mu to manželstvo hodí. a čo sa týka tých aut, auto si síce doviezť môžeš ale len ako exponát(nezodpovedá nejakým sprostým EHK), tak isto aj elektrické spotrebiče(iná norma)
misoft
30.10.16,21:10
nenechaj sa pomylit ( bez uvodzoviek ), tiez sa mi ta dohoda nepaci. Len je ziaduce objektivne diskutovat. ;) a o fakty sa opierat.
Čas to ukáže.... kde soudruzi z EÚ chybu udělali.....
kukučka
30.10.16,23:00
taiko
31.10.16,05:50
nenechaj sa pomylit ( bez uvodzoviek ), tiez sa mi ta dohoda nepaci. Len je ziaduce objektivne diskutovat. ;) a o fakty sa opierat.
Čas to ukáže.... kde soudruzi z EÚ chybu udělali.....
Soudruzi z EU neudelali chybu nikde, iba plnia volu svojich volicov.
Žabinka
31.10.16,06:00
potešilo slnieško..
misoft
31.10.16,06:00
Fakt - vôľu voličov.... a niekedy oligarchov, biznismanov, korporácii....
Ale uvidíme.. teda mne je to už putna, ale naši potomkovia a potomkovia potomkov... tí buď A) budú mať z toho prospech, alebo B) budú mať z toho "prospech"....
taiko
31.10.16,06:08
Fakt potesilo

https://youtu.be/XXAceK6Mpr0

az taka hrdost ma prepadla :)
taiko
31.10.16,06:09
Fakt - vôľu voličov.... a niekedy oligarchov, biznismanov, korporácii....
Ale uvidíme.. teda mne je to už putna, ale naši potomkovia a potomkovia potomkov... tí buď A) budú mať z toho prospech, alebo B) budú mať z toho "prospech"....
nezabudaj, ze tych do Brussels niekto dostal. Tak ako niekto doviedol k moci Fica. Nemozno sa stale na inych vyhovarat
misoft
31.10.16,06:10
Fakt - vôľu voličov.... a niekedy oligarchov, biznismanov, korporácii....
Ale uvidíme.. teda mne je to už putna, ale naši potomkovia a potomkovia potomkov... tí buď A) budú mať z toho prospech, alebo B) budú mať z toho "prospech"....
nezabudaj, ze tych do Brussels niekto dostal. Tak ako niekto doviedol k moci Fica. Nemozno sa stale na inych vyhovarat
A to je tá tragédia.....
misoft
31.10.16,06:11
Fakt potesilo

https://youtu.be/XXAceK6Mpr0

az taka hrdost ma prepadla :)
Hmmm.... a čím ťa ohrozovala? :D:D

Ale v podstate: Sagan - Cibuľka - Chochlíková - teraz už vo svete vedia, čo je a kde je Slovensko.

A k tomu ešte: KIA, VW, Jaguar-Land Rover, Peugeot-Citroen
taiko
31.10.16,06:15
Fakt - vôľu voličov.... a niekedy oligarchov, biznismanov, korporácii....
Ale uvidíme.. teda mne je to už putna, ale naši potomkovia a potomkovia potomkov... tí buď A) budú mať z toho prospech, alebo B) budú mať z toho "prospech"....
nezabudaj, ze tych do Brussels niekto dostal. Tak ako niekto doviedol k moci Fica. Nemozno sa stale na inych vyhovarat
A to je tá tragédia.....
Hej, ale zapricinena mnou a Tebou a nie oligarchami a Ficami
misoft
31.10.16,06:18
Človek si niekedy nemá z čoho vyberať a keď si vyberie, tak ten vybraný urobí opak toho, čo "sľuboval"....
buchač
31.10.16,06:22
Fakt potesilo
az taka hrdost ma prepadla :)
Hmmm.... a čím ťa ohrozovala? :D:D

Ale v podstate: Sagan - Cibuľka - Chochlíková - teraz už vo svete vedia, čo je a kde je Slovensko.

Kto je ten svet ?
Ešte stále si na oficiálnych podujatiach mýlia Slovensko so Slovinskom...

Ale v podstate ???
Všetkých troch mám totálne v prdely....
Cibulková NIKDY poriadne nehrala za Slovensko...NIKDY ! Furt to nejak odfajčila.
Cibulková HRAJE pre seba, vidˇ :

" Šampiónka vo dvojhre si môže zarobiť až 2 360 000 USD (podľa bilancie v základnej skupine)...."
http://sportky.zoznam.sk/c/153656/v-suboji-najlepsich-su-v-hre-rozpravkove-peniaze-cibulkova-moze-narazit-na-tieto-superky#ixzz4Oe2zV400

Sagan ?
Ten chudák, čo sa nevie ani poriadne vyjadriť, už lezie pomaly z každej riti...
Posledná reklama Telekomu ???...chce se mi zvracet, vašnosti...


P.S.:
Hrdosť ???
Pche...nasrať na takú hrdosť...
lujza.j
31.10.16,06:48
Sk je to posledne naco myslia...ak vobec.....cibulkovu mam v inej kolonke....mozno by uplne nebola keby som sa s nou nestretla.....
Na OH naco.....pre inych cest....
Sagan...skoda,ze nema sebareflexiu co sa tyka reklam...lebo pomoc.....
taiko
31.10.16,06:55
Sk je to posledne naco myslia...ak vobec.....cibulkovu mam v inej kolonke....mozno by uplne nebola keby som sa s nou nestretla.....
Na OH naco.....pre inych cest....
Sagan...skoda,ze nema sebareflexiu co sa tyka reklam...lebo pomoc.....
Nejde velmi o to co si myslia oni, ale odkial pochadzaju a aku asociaciu si urobia ludia vo svete, ked kukaju na vlajku, ktoru drzia v ruke ;)
A ide este o to, ze ludia na SK dokazali vychovat v sporte, napriek podmienkam osobnosti, ktore Slovensko zviditelnuju.

Ci si dokonca myslela, ze by sme sa za nich mali hanbit ? ;):)
lujza.j
31.10.16,07:12
Hanbit nie....
Tu pre decko na sport musis mat v prvom rade prachy....talent a chtíč decka nestaci:( aj ked vela krat si rodic cez decko plni svoj nesplneny sportovy sen....
Sport je jeden velky bizňis.....alebo jedna velka reklama....niekedy uz mak pocit...ze keby mohli nafukli by dresy....aby sa viac reklamy mescilo....
To,ze nesla na OH....ma vzdy napadne...ked hlasia...ze nieco vyhrala.....a vyhrala hned nieco kratko nato ako boli OH a ona mala zapalenu pätičku...
buchač
31.10.16,08:57
Hanbit nie....
Tu pre decko na sport musis mat v prvom rade prachy....talent a chtíč decka nestaci:( aj ked vela krat si rodic cez decko plni svoj nesplneny sportovy sen....
Sport je jeden velky bizňis.....alebo jedna velka reklama....niekedy uz mak pocit...ze keby mohli nafukli by dresy....aby sa viac reklamy mescilo....
To,ze nesla na OH....ma vzdy napadne...ked hlasia...ze nieco vyhrala.....a vyhrala hned nieco kratko nato ako boli OH a ona mala zapalenu pätičku...

Sk je to posledne naco myslia...ak vobec.....cibulkovu mam v inej kolonke....mozno by uplne nebola keby som sa s nou nestretla.....
Na OH naco.....pre inych cest....
Sagan...skoda,ze nema sebareflexiu co sa tyka reklam...lebo pomoc.....

Lui...zaujímavé je, že obaja píšeme na rovnakej vlnovej hladine. No môj príspevok bol patrične "ohodnotený" a Tvoj nie.
Ale aby sa mohli realizovať, tak pokračovanie.

Nasrať na takéto vlastenectvo športovcov....od futbalistov cez hokejistov a končiac zjazdárkami....
Nestoja ani len za močku tabaku...

P.S.:
Hodnotitelia, dajte si ružové okuliare...a nástup hodnotiť !!!
lujza.j
31.10.16,09:33
Buchi...ved uz mam:D.....mne to nevadi....lebo ked 100 ludi bude hotovych.....z demitru... ano o mrtvych len v dobrom......mala som asi smolu .....ja mam na neho inu spomienku......
taiko
31.10.16,09:42
Hanbit nie....
Tu pre decko na sport musis mat v prvom rade prachy....talent a chtíč decka nestaci:( aj ked vela krat si rodic cez decko plni svoj nesplneny sportovy sen....
Sport je jeden velky bizňis.....alebo jedna velka reklama....niekedy uz mak pocit...ze keby mohli nafukli by dresy....aby sa viac reklamy mescilo....
To,ze nesla na OH....ma vzdy napadne...ked hlasia...ze nieco vyhrala.....a vyhrala hned nieco kratko nato ako boli OH a ona mala zapalenu pätičku...
lui, ved ale nemozeme furt na vsetko dudrat. Myslis, ze len prachy rodicov z nej urobili sampionku ? Jasne ze vsetko ma muchy, ze na sport treba peniaze a ze sport je business, ale to fakt na tom nevidis nic pozitivne, ze vyhrala a v Singapure tam chodila s tym poharom a slovenskou vlajkou? :(
lujza.j
31.10.16,10:05
Tai pisem..niekde,ze si to neodmakaju?!....navydru....ze to maju kupene.....
Mam nato proste svoje "oko"....prepac,ale bola som prekvapena....ze mala sk vlajku....no co tak ma "zabite" ked mam iny pohlad na to:D
Nehovoriac,ze pre mna robit urcite druhy....sportov.....je uchylka:)....
buchač
31.10.16,10:06
Buchi...ved uz mam:D.....mne to nevadi.....

Veď mne ani tiež.
Mne vadia tie pokrytecké "osoby" (zvoliť si výraz teda silno expresívny).

Prirovnal by som katolíkovi, ktorý sa v nedeľu zúčastní omše, vyspovedá sa, dá si oplátku...po omši zbehne do krčmy a po príchode domov vytrieska famíliu miesto dobrého obeda.
Dáša_
31.10.16,10:06
Buchi...ved uz mam:D.....mne to nevadi....lebo ked 100 ludi bude hotovych.....z demitru... ano o mrtvych len v dobrom......mala som asi smolu .....ja mam na neho inu spomienku......

si mi pripomenula jednu známu. Jej mama učila na 1-4 a ona chudera nemohla mať žiadne frajera z okolia, lebo na každého si jeho mama pamätala niečo z školy. Zvyčajne nelichotivé :D Je jasné, že také príhody boli aj za inými, len tam o nich nevedela....:D
Dáša_
31.10.16,10:08
Buchi...ved uz mam:D.....mne to nevadi.....

Veď mne ani tiež.
Mne vadia tie pokrytecké "osoby" (zvoliť si výraz teda silno expresívny).

Prirovnal by som katolíkovi, ktorý sa v nedeľu zúčastní omše, vyspovedá sa, dá si oplátku...po omši zbehne do krčmy a po príchode domov vytrieska famíliu miesto dobrého obeda.

celkom by ma zaujímalo, prečo riešiš zrovná katolíkov. Prečo neriešiš aj iné vierovyznania :D
buchač
31.10.16,10:12
celkom by ma zaujímalo, prečo riešiš zrovná katolíkov. Prečo neriešiš aj iné vierovyznania :D
Pfúúúúúú...dobrá otázka.
ALE ja ich neriešim. No na druhej strane katolíctvo je u nás predsa najviac rozšírené, takže je to aj jasné.
Ak by som riešil iné viery, tak by to bolo len a len sprostredkované.
lujza.j
31.10.16,10:14
Buchi...ved uz mam:D.....mne to nevadi....lebo ked 100 ludi bude hotovych.....z demitru... ano o mrtvych len v dobrom......mala som asi smolu .....ja mam na neho inu spomienku......

si mi pripomenula jednu známu. Jej mama učila na 1-4 a ona chudera nemohla mať žiadne frajera z okolia, lebo na každého si jeho mama pamätala niečo z školy. Zvyčajne nelichotivé :D Je jasné, že také príhody boli aj za inými, len tam o nich nevedela....:D
Co mam robit:Daj na cibulu mam taku:D.....mne sa paci ked je clovek normalny......aj ked je niecim " iny"...
Nandrolon
31.10.16,10:16
alaya1
31.10.16,10:22
Buchi...ved uz mam:D.....mne to nevadi....lebo ked 100 ludi bude hotovych.....z demitru... ano o mrtvych len v dobrom......mala som asi smolu .....ja mam na neho inu spomienku......

si mi pripomenula jednu známu. Jej mama učila na 1-4 a ona chudera nemohla mať žiadne frajera z okolia, lebo na každého si jeho mama pamätala niečo z školy. Zvyčajne nelichotivé :D Je jasné, že také príhody boli aj za inými, len tam o nich nevedela....:D
Co mam robit:Daj na cibulu mam taku:D.....mne sa paci ked je clovek normalny......aj ked je niecim " iny"...



A aky je to normalny clovek? To si dobre napisala, ze podla teba. Co je pre teba normalne, pre ineho nemusi. To "ego" co ma, ved to je zamerne pestovane, ale osobne by som s nou nemenila. Zaraba, lebo moze, ale neokrada, zarobi svojim usilim. To jej nikto vziat nemoze, ostatnym tiez.
lujza.j
31.10.16,10:41
Ja pisala ....ked je clovek normalny...cize jeho chovanie nepreskakuje jeho ego....ziadne maniere.....
To co robi je jej volba....

https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Vladimír_Krčméry
Napriklad.....tento pan doktor.....
alaya1
31.10.16,10:48
Ja pisala ....ked je clovek normalny...cize jeho chovanie nepreskakuje jeho ego....ziadne maniere.....
To co robi je jej volba....

https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Vladimír_Krčméry
Napriklad.....tento pan doktor.....

Toho poznam osobne, tiez by som mohla napisat :)
Dáša_
31.10.16,10:53
celkom by ma zaujímalo, prečo riešiš zrovná katolíkov. Prečo neriešiš aj iné vierovyznania :D
Pfúúúúúú...dobrá otázka.
ALE ja ich neriešim. No na druhej strane katolíctvo je u nás predsa najviac rozšírené, takže je to aj jasné.
Ak by som riešil iné viery, tak by to bolo len a len sprostredkované.
np, ja by som povedala, že na tú nedeľnú omšu určite nechodí väčšina tohto národa. Tá je skôr doma a potom v krčme. Len to ti nejak oči nekole. Tam je to v poriadku, že príde z krčmy a zbije ženu? To je skôr pokrytectvo od teba, že si rovno katolíkov vytasil.
afrikánka
31.10.16,10:57
Lebo je jeden z tých katolíkov...:D:D:D
lujza.j
31.10.16,10:59
Nepredbiehalo ho jeho. ego....mozno ked je medzi "svojimi"....
alaya1
31.10.16,11:05
Nepredbiehalo ho jeho. ego....mozno ked je medzi "svojimi"....

Lujza, ak pises o profesorovi, myslim, ze ano, urobil vela pre 3 svet..a jeho katolizaciu.....a ver, ze EGO ma, ale vie ho "ustrazit" tam, kde treba .

ak to nebolo o profesorovi, tak pardon. :)
buchač
31.10.16,11:19
celkom by ma zaujímalo, prečo riešiš zrovná katolíkov. Prečo neriešiš aj iné vierovyznania :D
Pfúúúúúú...dobrá otázka.
ALE ja ich neriešim. No na druhej strane katolíctvo je u nás predsa najviac rozšírené, takže je to aj jasné.
Ak by som riešil iné viery, tak by to bolo len a len sprostredkované.
np, ja by som povedala, že na tú nedeľnú omšu určite nechodí väčšina tohto národa. Tá je skôr doma a potom v krčme. Len to ti nejak oči nekole. Tam je to v poriadku, že príde z krčmy a zbije ženu? To je skôr pokrytectvo od teba, že si rovno katolíkov vytasil.

Nepochopila si ma asi. Vysvetľovať nemienim.

Zastávam však názor, že v diskusii sa diskutuje a nie hodnotí (pokrytecky a spoza bučka jak partizán).
Ale ono je oveľa jednoduchšie akože "ohodnotiť" ako dôvodiť a argumentovať opačný názor.


P.S.:
Katolíkov vytasil ?
Hm...sorry, katolícka láska blížneho k blížnemu svojmu ?
Tak tá ma prešla na hodine náboženstva, kde mi farárko takú vypálil, že som zo dve lavice vzal so sebou.
terezamaria
31.10.16,11:21
Ako vidím, dnes je deň súdenia iných....keby sme sa každý z nás najprv pozreli na seba a potom na druhých, tak by možno ani moc slov nezostalo.....nikto z nás nie sme ideálny a nemáme ani samé fantastické vlastnosti, krásu, správanie a pod. Medzi každou skupinou ľudí /katolíci, evanjelici,ateisti/ sú dobrí, prajní, ale aj útoční ľudia so zlými návykmi a životnými postupmi. Za všetky skutky a celý svoj život si zodpovedáme každý sám, i keď mi nedá povedať, že karma je zdarma. Ja osobne verím, že všetko zlé, čo prajeme druhým, sa nám vráti, tým som nechcela dávať nejaké kázanie, ale iba konštatovať, že tí čo zlo majú radi pre druhých, navštívi aj ich. Neverím, že niektorí ľudia sú len zlí, určite majú v sebe aj kopu dobrých vlastností, ktoré museli možno plynutím života v sebe potlačiť. Dajme im možnosť, aby to dobro u nich vyšlo napovrch,možno spravíme dobrý skutok aj pre seba.
afrikánka
31.10.16,12:04
celkom by ma zaujímalo, prečo riešiš zrovná katolíkov. Prečo neriešiš aj iné vierovyznania :D
Pfúúúúúú...dobrá otázka.
ALE ja ich neriešim. No na druhej strane katolíctvo je u nás predsa najviac rozšírené, takže je to aj jasné.
Ak by som riešil iné viery, tak by to bolo len a len sprostredkované.
np, ja by som povedala, že na tú nedeľnú omšu určite nechodí väčšina tohto národa. Tá je skôr doma a potom v krčme. Len to ti nejak oči nekole. Tam je to v poriadku, že príde z krčmy a zbije ženu? To je skôr pokrytectvo od teba, že si rovno katolíkov vytasil.

Nepochopila si ma asi. Vysvetľovať nemienim.

Zastávam však názor, že v diskusii sa diskutuje a nie hodnotí (pokrytecky a spoza bučka jak partizán).
Ale ono je oveľa jednoduchšie akože "ohodnotiť" ako dôvodiť a argumentovať opačný názor.


P.S.:
Katolíkov vytasil ?
Hm...sorry, katolícka láska blížneho k blížnemu svojmu ?
Tak tá ma prešla na hodine náboženstva, kde mi farárko takú vypálil, že som zo dve lavice vzal so sebou.
Môj ded bol prvý luterán v katolíckej dedine. Počas prestávky na školskom dvore medzi deťmi sa prechádzal i "farárko". Všetky deti mu úctivo bozkávali ruku. Keď chcela aj moja mam, tak vždy opovržlivo odtiahol ruku. Akokoľvek sa snažila na hodinách náboženstva, vždy to bolo iba za 3. Ale nikdy na katolícku vieru nezanevrela. To, že ty si dostal facku (ktovie čo si vystrájal), nie je určite dôvodom, aby si celoživotne zavrhol katolícku vieru.
pavol54
31.10.16,12:20
celkom by ma zaujímalo, prečo riešiš zrovná katolíkov. Prečo neriešiš aj iné vierovyznania :D
Pfúúúúúú...dobrá otázka.
ALE ja ich neriešim. No na druhej strane katolíctvo je u nás predsa najviac rozšírené, takže je to aj jasné.
Ak by som riešil iné viery, tak by to bolo len a len sprostredkované.
np, ja by som povedala, že na tú nedeľnú omšu určite nechodí väčšina tohto národa. Tá je skôr doma a potom v krčme. Len to ti nejak oči nekole. Tam je to v poriadku, že príde z krčmy a zbije ženu? To je skôr pokrytectvo od teba, že si rovno katolíkov vytasil.

Nepochopila si ma asi. Vysvetľovať nemienim.

Zastávam však názor, že v diskusii sa diskutuje a nie hodnotí (pokrytecky a spoza bučka jak partizán).
Ale ono je oveľa jednoduchšie akože "ohodnotiť" ako dôvodiť a argumentovať opačný názor.


P.S.:
Katolíkov vytasil ?
Hm...sorry, katolícka láska blížneho k blížnemu svojmu ?
Tak tá ma prešla na hodine náboženstva, kde mi farárko takú vypálil, že som zo dve lavice vzal so sebou.
inak niektoré dnešné deti by si za svoje správanie k učiteľom zaslúžili takú päť lavicovú, ale najprv ich rodičia za zanedbanú výchovu.
buchač
31.10.16,12:27
Ale nikdy na katolícku vieru nezanevrela. To, že ty si dostal facku (ktovie čo si vystrájal), nie je určite dôvodom, aby si celoživotne zavrhol katolícku vieru.

Schopnosť porozumenia čítaneho textu je základným predpokladom akejkoľvek debaty.
http://www.porada.sk/member.php?u=105474
afrikánka
31.10.16,12:27
Buchi...ved uz mam:D.....mne to nevadi....lebo ked 100 ludi bude hotovych.....z demitru... ano o mrtvych len v dobrom......mala som asi smolu .....ja mam na neho inu spomienku......
Dnešné príspevky ma "nútia" reagovať a siahnuť po vlastnom poznaní....Rodokmeň Demitra poznám počnúc jeho starými rodičmi, rodičmi a detstvom Palina. Chlapec nadaný na akýkoľvek šport, skromný, vytrvalý, pochádzajúci z bežnej rodiny...takže ani prachy rodičov ho neposunuli tam, kam to dotiahol. Len a len vlastná húževnatosť v zdokonaľovaní svojho talentu! Cibulkovej sa tiež dačo vyčíta....Saganovi reklama. Nikto z menovaných sa neocitol na špičke bez úsilia daného do výsledkov.
afrikánka
31.10.16,12:37
Ale nikdy na katolícku vieru nezanevrela. To, že ty si dostal facku (ktovie čo si vystrájal), nie je určite dôvodom, aby si celoživotne zavrhol katolícku vieru.

Schopnosť porozumenia čítaneho textu je základným predpokladom akejkoľvek debaty.
http://www.porada.sk/member.php?u=105474
Hm....,lenže to porozumenie sa týka iba teba samotného podľa tvojich pravidiel. Akákoľvek reakcia, ktorá sa nestotožňuje s tvojím názorom je vopred odsúdená, zamietnutá s doprovodným, tebe vlastným textom, ktorý sa už stal "značkou" duševného vlastníctva.
Žabinka
31.10.16,12:43
Hm....,lenže to porozumenie sa týka iba teba samotného podľa tvojich pravidiel. Akákoľvek reakcia, ktorá sa nestotožňuje s tvojím názorom je vopred odsúdená, zamietnutá s doprovodným, tebe vlastným textom, ktorý sa už stal "značkou" duševného vlastníctva.
toto je tak zaujímavo odborne poňaté..:D:D keď som si to prečítala, podčiarknuté ma nesmierne pobavilo.. k podstate napísaného textu sa teraz nevyjadrujem, len k podčiarknutému.. ako z odborného výkladu.. bez urážky, naozaj si mi urobila dobrú náladu.. aj hádať sa dá civilizovane, bez urážok..
afrikánka
31.10.16,12:50
Ja pisala ....ked je clovek normalny...cize jeho chovanie nepreskakuje jeho ego....ziadne maniere.....
To co robi je jej volba....

https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Vladimír_Krčméry
Napriklad.....tento pan doktor.....
Skvelý človek, vedec, ktorý nesie skúmaním vo svojom obore výsledky boja vedeckého sveta "cirkev verzus veda", kde je v skupine vedcov zastávajúcich názor božieho zásahu pri stvorení sveta a života.
taiko
31.10.16,13:46
Kokso, aku debatu spustil neuveritelny uspech slovenskej tenistky. Nechapem :eek::mee::confused:
misoft
31.10.16,15:28
ˇAko sa správa Sagan, Cibulka a iní MIMO šport - to je ich vec (i keď sa niekedy riadne zhovädia). Ako dosiahli tieto úspechy - tu sa dá polemizovať - nedosiahli ich podplácaním, známosťami, "titulmi" z rôznych "inštitúcií" - dosiahli ich tréningom, prácou na sebe.
Že Cibulka nešla na OH? A) buď sa na to necítila a zvolila "výhovorku", alebo B) naozaj jej achilovka povedala STOP. Nevieme. Sagan šiel na OH, nie na cestné preteky (pretože vedel, že na tejto trati má minimálne šance), vybral si inú disciplínu, no tam mal smolu (dva defekty - to položí aj Sagana :D).
Podstatné je však ten koniec - keď sa vyhlasujú výsledky a zaznie "from SLOVAKIA", ak v telke, v novinách, na internete na celom svete svieti meno a "from SLOVAKIA". Ak keď tí víťazi ešte ukážu slovenskú vlajku - svet vidí i náš symbol, keď príde turista niekam a povie, že je zo Slovenska - asociácia je Sagan, Cibulková (lebo VEDIA kto to je!) a nebudú sa pýtať, či máme čisté a teplé more (lebo si pomýlia Slovensko so Slovinskom).
taiko
31.10.16,16:09
ˇAko sa správa Sagan, Cibulka a iní MIMO šport - to je ich vec (i keď sa niekedy riadne zhovädia). Ako dosiahli tieto úspechy - tu sa dá polemizovať - nedosiahli ich podplácaním, známosťami, "titulmi" z rôznych "inštitúcií" - dosiahli ich tréningom, prácou na sebe.
Že Cibulka nešla na OH? A) buď sa na to necítila a zvolila "výhovorku", alebo B) naozaj jej achilovka povedala STOP. Nevieme. Sagan šiel na OH, nie na cestné preteky (pretože vedel, že na tejto trati má minimálne šance), vybral si inú disciplínu, no tam mal smolu (dva defekty - to položí aj Sagana :D).
Podstatné je však ten koniec - keď sa vyhlasujú výsledky a zaznie "from SLOVAKIA", ak v telke, v novinách, na internete na celom svete svieti meno a "from SLOVAKIA". Ak keď tí víťazi ešte ukážu slovenskú vlajku - svet vidí i náš symbol, keď príde turista niekam a povie, že je zo Slovenska - asociácia je Sagan, Cibulková (lebo VEDIA kto to je!) a nebudú sa pýtať, či máme čisté a teplé more (lebo si pomýlia Slovensko so Slovinskom).
presne tak, ako ked mi casnik v Singapure zacal o Hamzikovi a Skrtelovi rozpravat. Pocit na nezaplatenie
buchač
31.10.16,16:16
Ale nikdy na katolícku vieru nezanevrela. To, že ty si dostal facku (ktovie čo si vystrájal), nie je určite dôvodom, aby si celoživotne zavrhol katolícku vieru.

Schopnosť porozumenia čítaneho textu je základným predpokladom akejkoľvek debaty.
http://www.porada.sk/member.php?u=105474
Hm....,lenže to porozumenie sa týka iba teba samotného podľa tvojich pravidiel. Akákoľvek reakcia, ktorá sa nestotožňuje s tvojím názorom je vopred odsúdená, zamietnutá s doprovodným, tebe vlastným textom, ktorý sa už stal "značkou" duševného vlastníctva.

Nejde o môj názor...ten mením málokedy a aj to pod tlakom pádnych argumentov.
Každý máme svoj spôsob vyjadrovania. Niekedy je text jasný, niekedy náznakový, niekedy nabádajúci k nejakému zamysleniu.

Dáša sa pozastavila nad tým, že som vraj do katolíkov zabrdol. Povedzme, že mám svoje skúsenosti iného razenia, ich zverejnenie nie je na net.
Tvoja mama na vieru nezanevrela aj napriek príkoriu...
ALE v kontexte mojich viacerých príspevkov mi láskovo, zo všetkou zodpovednosťou zacituj nejaký text, kde by si sa dočítala niečo v tom význame, že som zanevrel na vieru ako takú...a je úplne jedno, o akú sa jedná. Ja mám totiž svoju vlastnú vieru.

Že som fásol od farára ? Za to, že som nejak nevystrájal, ale nebol pripravený na hodinu ? To by som bol (a nie iba ja) na normálnom vyučovaní viac bitý ako sýty.
Veď to si nedovolil ani normálny pedagóg...a to bolo za socíku.
afrikánka
31.10.16,16:35
Poznám zopár tvojich textov, kde naopak potvrdzuješ vieru. Verím, že veríš....a to je pre teba to najdôležitejšie. K tomu ostatnému sa nebudem vyjadrovať, pretože v tejto súvislosti je to nepodstatné.
kopretinka
31.10.16,21:32
...Rodokmeň Demitra poznám počnúc jeho starými rodičmi, rodičmi a detstvom Palina. Chlapec nadaný na akýkoľvek šport, skromný, vytrvalý, pochádzajúci z bežnej rodiny...
...aj on je z toho malebného mestečka pri Trenčíne...?
afrikánka
01.11.16,07:32
...Rodokmeň Demitra poznám počnúc jeho starými rodičmi, rodičmi a detstvom Palina. Chlapec nadaný na akýkoľvek šport, skromný, vytrvalý, pochádzajúci z bežnej rodiny...
...aj on je z toho malebného mestečka pri Trenčíne...?Jeho rodné mesto je Dubnica. n/Vahom...., ktoré by som nenazvala až tak malebným:cool:
kopretinka
01.11.16,08:50
Dubnica. n/Vahom...., ktoré by som nenazvala až tak malebným:cool:
no veď preto sa pýtam,že čo považuješ za malebné :D
a socialistické mesto? to je podľa teba malebné?:rolleyes:
afrikánka
01.11.16,10:14
Dubnica. n/Vahom...., ktoré by som nenazvala až tak malebným:cool:
no veď preto sa pýtam,že čo považuješ za malebné :D
a socialistické mesto? to je podľa teba malebné?:rolleyes:
Neviem, čo chceš. Ale ak ti odpoviem, že DCA výstavbou zbrojárskych podnikov a nasledne vybudovaním početných panelopribytkov pre pracujúcich, z rôznych kútov Slovenska ,zmenila svoj výzor, na nie príliš malebné mesto.....bude to pre teba, tá správna odpoveď??? Ja žijem úplne v inom mestečku...menšom a malebnom.
kopretinka
01.11.16,10:35
Neviem, čo chceš. Ale ak ti odpoviem, že DCA výstavbou zbrojárskych podnikov a nasledne vybudovaním početných panelopribytkov pre pracujúcich, z rôznych kútov Slovenska ,zmenila svoj výzor, na nie príliš malebné mesto.....bude to pre teba, tá správna odpoveď??? Ja žijem úplne v inom mestečku...menšom a malebnom.
nepýtala som sa na DCA.myslela som si,že keď poznáš DCA,poznáš aj okolie.Nepochopila si otázku.Či naozaj,alebo akože,neriešim.
afrikánka
01.11.16,10:47
Neviem, čo chceš. Ale ak ti odpoviem, že DCA výstavbou zbrojárskych podnikov a nasledne vybudovaním početných panelopribytkov pre pracujúcich, z rôznych kútov Slovenska ,zmenila svoj výzor, na nie príliš malebné mesto.....bude to pre teba, tá správna odpoveď??? Ja žijem úplne v inom mestečku...menšom a malebnom.
nepýtala som sa na DCA.myslela som si,že keď poznáš DCA,poznáš aj okolie.Nepochopila si otázku.Či naozaj,alebo akože,neriešim.
Počuj kvetina, k čomu potrebujes tieto údaje? Žeby si si dopĺňala vedomosti zo zemepisu??? Okolie Dubnice poznám dobre, čo potrebujes vedieť???
korela
01.11.16,15:07
Pôvodne som chcela napísať k Dubnici úplne iný príspevok, ale prebila ho informácia o Kolonke. Nevedela som o nej.
http://www.asb.sk/architektura/stavby/nadcasova-architektura/obytny-subor-kolonka-vdubnici-nad-vahom

Prečo sa vždy nájde nejaký myslivec, a hlavne mu to prejde, ktorý jedným amatérskym ťahom znehodnotí aj to málo, čo sa tu ešte za pozornosť z minulosti vyskytuje. Foto 2/5.
Rovnako ako v Baťových domoch v Zlíne svieti jediný biely dom v mori domov s pôvodnou alebo zrekonštruovanou fasádou.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/83/fc/5e/83fc5eb351b8afe5412758e1ab90d46b.jpg (https://www.pinterest.com/pin/295408056786433234/)
taiko
01.11.16,16:10
Pôvodne som chcela napísať k Dubnici úplne iný príspevok, ale prebila ho informácia o Kolonke. Nevedela som o nej.
http://www.asb.sk/architektura/stavby/nadcasova-architektura/obytny-subor-kolonka-vdubnici-nad-vahom

Prečo sa vždy nájde nejaký myslivec, a hlavne mu to prejde, ktorý jedným amatérskym ťahom znehodnotí aj to málo, čo sa tu ešte za pozornosť z minulosti vyskytuje. Foto 2/5.
Rovnako ako v Baťových domoch v Zlíne svieti jediný biely dom v mori domov s pôvodnou alebo zrekonštruovanou fasádou.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/83/fc/5e/83fc5eb351b8afe5412758e1ab90d46b.jpg (https://www.pinterest.com/pin/295408056786433234/)
ja sa asi nevyznam, ale preco je ten biely dom problemom ?
bjuty smis
01.11.16,16:14
Pôvodne som chcela napísať k Dubnici úplne iný príspevok, ale prebila ho informácia o Kolonke. Nevedela som o nej.
http://www.asb.sk/architektura/stavby/nadcasova-architektura/obytny-subor-kolonka-vdubnici-nad-vahom

Prečo sa vždy nájde nejaký myslivec, a hlavne mu to prejde, ktorý jedným amatérskym ťahom znehodnotí aj to málo, čo sa tu ešte za pozornosť z minulosti vyskytuje. Foto 2/5.
Rovnako ako v Baťových domoch v Zlíne svieti jediný biely dom v mori domov s pôvodnou alebo zrekonštruovanou fasádou.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/83/fc/5e/83fc5eb351b8afe5412758e1ab90d46b.jpg (https://www.pinterest.com/pin/295408056786433234/)
ja sa asi nevyznam, ale preco je ten biely dom problemom ?
iste si si aj na aute premaloval jedny dvere na bielo.....ked teda nemáš biele auto :))
korela
01.11.16,16:48
Votrelec, päsť na oko, a predovšetkým nerešpektovanie tvorby autora.
korela
01.11.16,16:55
Aj človek neznalý problematiky s min. citom pre estetiku musí cítiť, že ten biely baťovský dom pôsobí vo svojom autentickom okolí ako "votrelec", päsť na oko.
Je zaujímavé, že takmer nikde sa v takej veľkej miere nezasahuje do tvorby autora, ako práve pri architektúre.
Možno v tomto prípade pomyslene znižuje hodnotu Baťových domkov povedomie, že ide o tzv. robotnícke domy pre zamestnancov. Nie je to celkom tak.
Požičala som si z wiki, najmä kvôli iným Baťovým aktivitám a ich kvalite.
"Po roku 1926 (https://sk.wikipedia.org/wiki/1926) sa Zlín stal moderným mestským centrom. Tomáš Baťa pozval do Zlína mnoho renomovaných architektov (napríklad Le Corbusiera (https://sk.wikipedia.org/wiki/Le_Corbusier)), a tak sa mesto zmenilo na aglomeráciu plnú funkcionalistickej architektúry. Rástli kolónie typických "baťovských" stavieb - rodinných domov, ale aj výškových domov. Najznámejšou stavbou z tej doby je 77,5 m vysoký Baťův mrakodrap (mrakodrap "Dvadsaťjednotka") - vtedajšie sídlo riaditeľstva firmy Baťa (https://sk.wikipedia.org/wiki/Ba%C5%A5a). Táto budova bola postavená v rokoch 1937-38 podľa projektu Vladimíra Karfíka a okrem mnohých pokrokových technických riešení je známa hlavne "pojazdnou" riaditeľskou kanceláriou v jednom z výťahov (s telefónom a tečúcou vodou). V čase vzniku to bola druhá najvyššia necirkevná stavba v Európe.
Tomáš Baťa zastával od roku 1923 (https://sk.wikipedia.org/wiki/1923) až do svojej smrti v roku 1932 (https://sk.wikipedia.org/wiki/1932) úrad starostu Zlína a cieľavedome budoval moderné mesto "pre 50 000 obyvateľov". Neorientoval sa len na svoju továreň a bývanie pre robotníkov, ale aj na obchodnú a dopravnú sieť, služby, kultúrne a športové vyžitie obyvateľov. Mnohé budovy vtedy postavené sa pýšili prívlastkom "naj": napr. najväčší obchodný dom, najväčší hotel, najväčšie kino (pre 2 500 sediacich divákov), všetko brané "na východ od Frankfurtu". Je obdivuhodné, že takéto budovy vznikali v relatívne malom meste a nie v metropolách ako Viedeň či Berlín. Zlín tridsiatych rokov (https://sk.wikipedia.org/wiki/30._roky_20._storo%C4%8Dia) je dodnes považovaný za "architektonický zázrak" a živú učebnicu funkcionalizmu. Bohužiaľ, rad ďalších plánov prekazila vojna (napr. dostavbu centrálneho zlínskeho námestia, železnicu Praha-Zlín-Košice alebo diaľnicu Praha-Zlín, ku ktorej na Zlínsku existuje niekoľko torz mostov). ...
korela
01.11.16,17:05
korela
01.11.16,17:06
korela
01.11.16,17:15
Uvažovala som o založení témy "na pranieri", venovanú výstavbe najmä RD a Slovensku, mohli by sa tam pridávať autentické zábery ľudovej tvorivosti. Nejde totiž vždy o zníženie rozpočtu stavby, pretože nezmyselné špecifické riešenia vychádzajú mnohokrát drahšie. Ale v každom prípade dokážu upútať.
Potom som si to rozmyslela, kvôli možnej žalobe.
buchač
01.11.16,17:18
......
korela
01.11.16,17:21
Aspoň, že tak. Každé normálne mesto má svojho hlavného architekta. Je to na zamyslenie.
taiko
01.11.16,17:47
Pôvodne som chcela napísať k Dubnici úplne iný príspevok, ale prebila ho informácia o Kolonke. Nevedela som o nej.
http://www.asb.sk/architektura/stavby/nadcasova-architektura/obytny-subor-kolonka-vdubnici-nad-vahom

Prečo sa vždy nájde nejaký myslivec, a hlavne mu to prejde, ktorý jedným amatérskym ťahom znehodnotí aj to málo, čo sa tu ešte za pozornosť z minulosti vyskytuje. Foto 2/5.
Rovnako ako v Baťových domoch v Zlíne svieti jediný biely dom v mori domov s pôvodnou alebo zrekonštruovanou fasádou.


ja sa asi nevyznam, ale preco je ten biely dom problemom ?
iste si si aj na aute premaloval jedny dvere na bielo.....ked teda nemáš biele auto :))
Hmm, to prirovnanie sa mi vidi nejake nestastne.
taiko
01.11.16,17:56
Votrelec, päsť na oko, a predovšetkým nerešpektovanie tvorby autora.
nuz asi mas pravdu. Takto som sa na to nepozrel, ze to ma hodnotu, iba ak je to zachovane ako celok, tak ako to autor vymyslel. Problem je v tom, ze pre mna, ako neznaleho, bola ta hodnota, ako celku, netusena. Ale carnica mi to vysvetlila :).
bjuty smis
01.11.16,18:05
Pôvodne som chcela napísať k Dubnici úplne iný príspevok, ale prebila ho informácia o Kolonke. Nevedela som o nej.
http://www.asb.sk/architektura/stavby/nadcasova-architektura/obytny-subor-kolonka-vdubnici-nad-vahom

Prečo sa vždy nájde nejaký myslivec, a hlavne mu to prejde, ktorý jedným amatérskym ťahom znehodnotí aj to málo, čo sa tu ešte za pozornosť z minulosti vyskytuje. Foto 2/5.
Rovnako ako v Baťových domoch v Zlíne svieti jediný biely dom v mori domov s pôvodnou alebo zrekonštruovanou fasádou.


ja sa asi nevyznam, ale preco je ten biely dom problemom ?
iste si si aj na aute premaloval jedny dvere na bielo.....ked teda nemáš biele auto :))
Hmm, to prirovnanie sa mi vidi nejake nestastne.


a prečo ? biele dvere sú pekné...aj červené, aj strieborná metalíza :)).

dielo nie je ten dom, ale celá kolonia....
taiko
01.11.16,18:15
Pôvodne som chcela napísať k Dubnici úplne iný príspevok, ale prebila ho informácia o Kolonke. Nevedela som o nej.
http://www.asb.sk/architektura/stavby/nadcasova-architektura/obytny-subor-kolonka-vdubnici-nad-vahom

Prečo sa vždy nájde nejaký myslivec, a hlavne mu to prejde, ktorý jedným amatérskym ťahom znehodnotí aj to málo, čo sa tu ešte za pozornosť z minulosti vyskytuje. Foto 2/5.
Rovnako ako v Baťových domoch v Zlíne svieti jediný biely dom v mori domov s pôvodnou alebo zrekonštruovanou fasádou.


ja sa asi nevyznam, ale preco je ten biely dom problemom ?
iste si si aj na aute premaloval jedny dvere na bielo.....ked teda nemáš biele auto :))
Hmm, to prirovnanie sa mi vidi nejake nestastne.


a prečo ? biele dvere sú pekné...aj červené, aj strieborná metalíza :)).

dielo nie je ten dom, ale celá kolonia....
vazne ? To by ma nenapadlo, ze cela kolonia.... Dakujem, ze si mi otvoril oci.
bjuty smis
01.11.16,18:20
to som podla tej blbej otázky vedel hned

a podla týchto blbých komentov vidím, že stále nič......
taiko
01.11.16,19:11
to som podla tej blbej otázky vedel hned

a podla týchto blbých komentov vidím, že stále nič......
Aj Ty brutus ?
korela
01.11.16,19:42
To som teda nechcela spôsobiť, ale dnes sa kreuje aj nekreovateľné, tak sa krajina nezveľaďuje. Deti v školách niektorých krajín nasávajú svoje dejiny a kultúru národa od prvého stupňa, ak nie už materským mliekom, je fakt, že majú viac pamiatok ako my, ale to neznamená, že by sa to málo do osnov napr. hoci i obč. výchovy, vlastivedy či čoho nezmestilo.
Nielen o tom čítajú, ale navštevujú. A vidno, ako sa k tomu stavajú. Keď si potom prečítajú nápis na trenčianskej skale, tak sa správajú akoby išlo o prítomnosť. Lebo údiv ... až sem sme sa dostali?
kukučka
01.11.16,21:14
Už ako dieťa som z vlaku obdivovala baťovské domčeky vo Svite.
Mária27
02.11.16,02:02
bettylou
02.11.16,05:36
Pane na nebi. ved v SLSP ma kazdy klient svojho pracovnika, ktory "dba" o jeho ucet, sleduje ho, ponuka produkty atd. aj studenti :) . Ved z kazdej uskutocnenej transakcie ma proviziu, tak sa snazi. To je terno :) :)
Alláhu akbar. Ak toto myslíš vážne, tak už neviem, čo si mám myslieť...

...a áno, pre mňa sú tie dve "bankárky" fakt terno...(rozpisovať nemá význam a ani nejak nemienim).

ať se líbíí jedna banka: andre rieu

https://www.youtube.com/watch?v=6XRkx1kRyJQ
Janiela
02.11.16,05:43
bettylou
02.11.16,05:55
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
Tak toto by chcelo video.....ale v podstate - dobre si urobil......
Obdobnú situáciu zažili moji v Slovenskom raji, mali prestávku niekde dolu na plytčine, pri nich skupina turistov spoza našich južných hraníc. Tie dve mladé fajčiace ženy neboli pointou, ale ich skutok. Keď pustila jedna z nich opalok na zem, syn sa zdvihol, podišiel a počkal, kým ho mladá zdvihne a odloží v svojej batožinke. Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.
Niekedy sa človeku fakt zastavuje mozog nad niektorými ľuďmi.

my máme ešte lepše, fajčiari v činžiakoch so špaky dávajú do sáčkov a potom do konvy. a stačí jedna sprostá cigánka, čo koše vyberá a celé je to vysypané pri lesnom chodníku, kde sa ľudia chodia prejsť.
bettylou
02.11.16,05:59
[QUOTE="korela"]A takýto poznáte?

"Pôvodne zdieľal(a) Jiří Maxon – 29 komentárov
NEUVĚŘITELNÝ ZÁKON ZE SLOVENSKA. OBSLOUŽÍTE VE SVÉM PODNIKU SANKCIOVANOU OSOBU? ZAPLATÍTE POKUTU 132 TISÍC EUR!
.................................................. .....
Predstavte si, že máte malú reštauráciu. Predáte bryndzové halušky hosťovi, on ich doje, zaplatí a v zápätí nabehne NAKA (Národná kriminálna agentúra) a dá vám pokutu 50 tisíc až 132 800 eur. Tak toto sa vám oddnes môže stať.

Napriek mojej kritike dnes prijala vládna väčšina zákon o uplatňovaní medzinárodných sankcií na území Slovenskej republiky. Každý občan je povinný sledovať zoznam osôb, ktoré sú na nejakom medzinárodnom sankčnom zozname. Ak im totiž poskytne akúkoľvek službu, bude mu udelená spomínaná pokuta.

Pýtal som sa ministra hospodárstva, ako má slovenský občan zistiť, či jeho zahraničný alebo domáci hosť nie je na zozname? Má si od každého človeka pýtať občianku alebo pas a ísť sa vždy pozrieť na zoznam medzinárodne sankcionovaných osôb?

Minister mi povedal, že takto to od nás EÚ chce. Tak to teda odhlasovali, píše na svém profilu slovenský politik Milan Krajniak.

to mohol len dement odhlasovať, a tí u nás hlasovacie právo NEMAJÚ
buchač
02.11.16,06:05
lujza.j
02.11.16,06:08
:D:---
bettylou
02.11.16,06:14
Pche.... popol rozsypať..... ajajaj.... klerici sú proti! Nie sú radi, že si pozostalí berú popol nebožtíka domov, ba navyše, že ho rozsypú niekde ....
Včera, alebo pred včerom to v telke dávali... začul som len na pol ucha (toho, čo ešte počuje :D).

chudáci červy, zase budú hladní, aj tie rastliny výživu mohli mať. možno na benzín prerobiť, aby bola sranda:D
Janiela
02.11.16,06:59
jar88
02.11.16,07:14
buchač
02.11.16,07:17
....

Ešte má trvalý pobyt na Slovensku? ? ?

Už dávno veru nie.
https://www.google.sk/search?client=opera&q=cibulkov%C3%A1+monaco&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl

...a nie je sama...
https://www.google.sk/search?q=sagan+peter+monaco&client=opera&hs=bdC&channel=suggest&oq=sagan+monaco&gs_l=heirloom-serp.1.0.0i7i30j0j0i8i30j0i7i30l2.64743.66900.0.69 790.6.6.0.0.0.0.496.690.0j1j4-1.2.0....0...1ac.1.34.heirloom-serp..4.2.690.5KlDnLQTUKg
Pýtam sa hlúpo, ak chcem vedieť, koho potom zviditeľňuje? Aj Monako????
Mňa sa nepýtaj...;)
Opýtaj sa tých, čo mi v príslušných príspevkoch nadrbali nesúhlasné...

Ešte by sa mohol okrem Kisku (ten sa rád zviditeľňuje prijatím takýchto) zrealizovať aj Fico nejakou tou odmenou z rezervy vlády.
Dáša_
02.11.16,07:21
kopretinka
02.11.16,07:32
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14915447_1160758150680215_2229031880840184345_n.jp g?oh=df17a6f154c99dca8b11e7b6edd6a152&oe=588B6B17
tej netreba pripomínať,že bude platiť dane,ona to vie (aj Sagan)
takí dane neplatia.....ľahko sa im máva slovenskou vlajkou........keď dane idú inam.......
Dáša_
02.11.16,07:40
tej netreba pripomínať,že bude platiť dane,ona to vie (aj Sagan)
takí dane neplatia.....ľahko sa im máva slovenskou vlajkou........keď dane idú inam.......

skús si prečítať článok, ktoý som linkovala nad tebou, aby si videla, kde dominika platí dane
buchač
02.11.16,07:42
možno by si mal hľadať čerstvé články a nie tie, ktoré v roku 2014 hovoria o tom, že to zvažuje :D
Dáši...ale šak mne je jedno jak lanský sneh.
Cibulková je teraz jak supernova, ktorá sa náhle rozsvietila...no aj tie časom zhasnú, viď Hantuchová. Z tej sa svojho času šiel národ posrať (teda okrem mňa a iných normálnych).

Ja na rozdiel od iných (zadriem ;) :D ) poraďákov kľudne priznám, že by som šiel kľudne do nejakého daňového raja, ak by som bol ten vrcholový športovec.
Mne vadí na tých (poniektorých) športovcoch niečo iné.
Doma plačú, nariekajú, lamentujú nad nedostatkom peňazí pre svoju prípravu. Žiadajú od štátu všeliaké príspevky, sponzorstvo a podobne. No príjmy zdaňujú niekde inde a všetko zostáva im.
ALE veď ten šport je ich zamestnanie....či ?
Janiela
02.11.16,07:50
Potom už ničomu nerozumiem, biedna slovač sa teší niekomu, kto zarába na tom, že je fyzicky zdatnejší???

Biedna slovač - otcovia a matky opúšťajú rodiny za cestou na chlieb, hypotéky a tak, platia dane, ktoré idú do štátneho rozpočtu, odtiaľ časť do EÚ rozpočtu a odtiaľ idú na podporu športu a biedna slovač im fandí? Ani sponzorské neobstojí, ak si pomyslím, že možno pol a viac sveta umiera od hladu a všelijakých chorôb. Zdravotníctvo v kely, školstvo tiež. Ekonomika? Nezamestnanosť? A Slovensko je hneď zviditeľnené.
Niekedy si ľud dovolil šport, alebo inú kultúru (divadlo, cirkus, atď.) až keď mali všetkého dosť.
Poprekrúcané hodnoty.
Veľmi mi to pripomína športové hry v Ríme - viď Quo vadis - Vypálenému Rímu dali hry a rozhádzali chlieb do publika, nech sa trochu zabudne na biedu.

Mínuskári keby ste mi - mne, čo nie som nadšená, vysvetlili a pomohli pochopiť, prečo by som mala byť hrdá na Sagana, Cibulkovú a spol?
lujza.j
02.11.16,07:53
Cista davova psychóza....
Mama sa jej s nejakou panou stara o peniazky......mama "dzurindova a miklosova "poslankyna...:D
afrikánka
02.11.16,08:01
možno by si mal hľadať čerstvé články a nie tie, ktoré v roku 2014 hovoria o tom, že to zvažuje :D
Dáši...ale šak mne je jedno jak lanský sneh.
Cibulková je teraz jak supernova, ktorá sa náhle rozsvietila...no aj tie časom zhasnú, viď Hantuchová. Z tej sa svojho času šiel národ posrať (teda okrem mňa a iných normálnych).

Ja na rozdiel od iných (zadriem ;) :D ) poraďákov kľudne priznám, že by som šiel kľudne do nejakého daňového raja, ak by som bol ten vrcholový športovec.
Mne vadí na tých (poniektorých) športovcoch niečo iné.
Doma plačú, nariekajú, lamentujú nad nedostatkom peňazí pre svoju prípravu. Žiadajú od štátu všeliaké príspevky, sponzorstvo a podobne. No príjmy zdaňujú niekde inde a všetko zostáva im.
ALE veď ten šport je ich zamestnanie....či ?
A čo ak Cibulková v čase voľna zájde na Poradu a objaví tvoje komentáre:eek::D? Kľudne ťa môže zažalovať za ohováranie:D:D:D! A to ti chlapče potom nepomôžu ani tvoji známi právnici:mad::D!!!
Dáša_
02.11.16,08:07
Potom už ničomu nerozumiem, biedna slovač sa teší niekomu, kto zarába na tom, že je fyzicky zdatnejší???



Možno keby si nám povedala, na čo máme byť hrdí, bolo by nám to jasnejšie? Teda ak vôbec môžeme byť hrdí na niekoho alebo na niečo..... :D
alaya1
02.11.16,08:17
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
alaya1
02.11.16,08:21
Kazda matka by mala byt hrda na taku dceru, vydrela si to sama, ten svetovy uspech, ako aj Sagan-. Vlastnou pracou a ze je to zaplatene? Je, mam byt aj co. Kazdy ma moznost, len chyba chut a vola.

Ale vykecavanie pri klavesnici je asi prijemnejsie :).
Janiela
02.11.16,08:22
Potom už ničomu nerozumiem, biedna slovač sa teší niekomu, kto zarába na tom, že je fyzicky zdatnejší???



Možno keby si nám povedala, na čo máme byť hrdí, bolo by nám to jasnejšie? Teda ak vôbec môžeme byť hrdí na niekoho alebo na niečo..... :D
Tak to teda nemôžem, lebo neviem, na čo máme byť hrdí. Už ani na tú prekrásnu krajinu, lebo si ju sami ničíme. :(
afrikánka
02.11.16,08:26
Potom už ničomu nerozumiem, biedna slovač sa teší niekomu, kto zarába na tom, že je fyzicky zdatnejší???



Možno keby si nám povedala, na čo máme byť hrdí, bolo by nám to jasnejšie? Teda ak vôbec môžeme byť hrdí na niekoho alebo na niečo..... :D
Tak to teda nemôžem, lebo neviem, na čo máme byť hrdí. Už ani na tú prekrásnu krajinu, lebo si ju sami ničíme. :(
Možno, že by stačil mesačný pobyt v "naozaj chudobnej" krajine, aby si SLOVÁK uvedomil, ako sa mu žije v rodnej zemi:)
lujza.j
02.11.16,08:27
Kazda matka by mala byt hrda na taku dceru, vydrela si to sama, ten svetovy uspech, ako aj Sagan-. Vlastnou pracou a ze je to zaplatene? Je, mam byt aj co. Kazdy ma moznost, len chyba chut a vola.

Ale vykecavanie pri klavesnici je asi prijemnejsie :).
Ona si to vydrela v prvom rade sama pre seba!a to jej nik neberie....
Janiela
02.11.16,08:28
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
Iba mám iný názor. Myslela som, že porada je aj o názoroch a môžu byť aj odlišné.

Závisť, zakomplexovanosť?
Neviem, čo je to závisť a ani zakomplexovanosť, ak si narážala na mňa.
No, ale, rešpektujem tvoj prípsevok, každý súdi podľa seba :)

Dala som ti mínusku.
Krásny dníček prajem
afrikánka
02.11.16,08:33
Kazda matka by mala byt hrda na taku dceru, vydrela si to sama, ten svetovy uspech, ako aj Sagan-. Vlastnou pracou a ze je to zaplatene? Je, mam byt aj co. Kazdy ma moznost, len chyba chut a vola.

Ale vykecavanie pri klavesnici je asi prijemnejsie :).
Ona si to vydrela v prvom rade sama pre seba!a to jej nik neberie....
A čo sa jej potom vyčíta....každý drie pre seba:), aj dane na Slovensku:), aj slovenskou vlajkou máva:)......:confused:
lujza.j
02.11.16,08:34
Tu treba v urcitych veciach s davom...inak ..masáker:D
lujza.j
02.11.16,08:36
Ja jej nic nevycitam....len som sa z nej - jej vitazstva nepokakala!
afrikánka
02.11.16,08:46
Ja jej nic nevycitam....len som sa z nej - jej vitazstva nepokakala!
Veď ani ja som sa ...ale potešilo:):o:) Tenis sledovaný celým športovým svetom.
alaya1
02.11.16,09:02
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
Iba mám iný názor. Myslela som, že porada je aj o názoroch a môžu byť aj odlišné.

Závisť, zakomplexovanosť?
Neviem, čo je to závisť a ani zakomplexovanosť, ak si narážala na mňa.
No, ale, rešpektujem tvoj prípsevok, každý súdi podľa seba :)

Dala som ti mínusku.
Krásny dníček prajem

ja som ti minusku nedava a tvoj nazor ti nikto neberie, tiez som vyslovila iba svoj. Nenarazala som na nikoho, ani na teba,naco ta paranoja.
Janiela
02.11.16,09:07
Poznám pani, ktorá má všetky tri deti na vozíčku. Jedno je už nebohé, manžel nebohý.
Poznám pána, ktorý má obidve deti (dvojičky) na vozíčku, a to osobne.
To sú u mňa víťazstva, nevzdávajú sa, bojujú, drú, žijú.
A takých ľudí je viac.
Mňa by potešilo, kedy sa našli lieky na ich nemoc. A keby ešte tak na Slovensku!!! Vtedy by som povedala, to je ono, na Slovensku sa dobre žije, lebo podporujeme múdrych ľudí. Taká by som bola pyšná, že som Slovenka. :)

Nie som v dave - oslavujme športovcov.
Som v dave - pomáhajme tým, ktorí to potrebujú viac.
Popletené hodnoty.

Vykecávam len tak od klávesnice a dobre mi to padne - počas pracovnej prestávky. Lebo ja odvádzam dane tu na Slovensku a riadne mastné, tak mám prestávku, kedy chcem.
Pozn:
Nevšimla som si, že by niekto, kto má opačný názor na športovcov, im tu niečo závidel. Alebo sa o tom čo i len zmienil. Len sme vyjadrili svoj názor.
Pomenili sme si názory a dostali mínusky aj plusky.
alaya1
02.11.16,09:07
Tu treba v urcitych veciach s davom...inak ..masáker:D


Jeminku, Lujza, ja a s davom? Tu ci inde? Nehrozi :)

Len viem, co obnasa sport, kolko odriekania a aky zivot. Tie prachy tazko vydrela, taky zivot, ako ma ona by som ja nikdy nezila.

Ze jej prachy padnu vhod, komu by nepadli. Neviem, ci je narodovec, ci nie, vlajku vytasila.

Sagan zaraba na reklamach kde sa da. ved len vyuziva situaciu, kym jeho meno vynasa. Svet bol, je a bude o prachoch.
Janiela
02.11.16,09:08
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
Iba mám iný názor. Myslela som, že porada je aj o názoroch a môžu byť aj odlišné.

Závisť, zakomplexovanosť?
Neviem, čo je to závisť a ani zakomplexovanosť, ak si narážala na mňa.
No, ale, rešpektujem tvoj prípsevok, každý súdi podľa seba :)

Dala som ti mínusku.
Krásny dníček prajem

ja som ti minusku nedava a tvoj nazor ti nikto neberie, tiez som vyslovila iba svoj. Nenarazala som na nikoho, ani na teba,naco ta paranoja.

Kde som ťa obvinila, že si mi dala mínusku???
Nie som bábovka, aby ma to rozčúlilo :)
afrikánka
02.11.16,09:08
Janiele som ja dala mínusku.....pesimizmus a negativizmus si to zaslúži:mad:....teda to je môj osobný názor:)
alaya1
02.11.16,09:14
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
Iba mám iný názor. Myslela som, že porada je aj o názoroch a môžu byť aj odlišné.

Závisť, zakomplexovanosť?
Neviem, čo je to závisť a ani zakomplexovanosť, ak si narážala na mňa.
No, ale, rešpektujem tvoj prípsevok, každý súdi podľa seba :)

Dala som ti mínusku.
Krásny dníček prajem

ja som ti minusku nedava a tvoj nazor ti nikto neberie, tiez som vyslovila iba svoj. Nenarazala som na nikoho, ani na teba,naco ta paranoja.

Kde som ťa obvinila, že si mi dala mínusku???
Nie som bábovka, aby ma to rozčúlilo :)

Mas zly den? Napisala si, ze si mi dala minusku, ja som len odpisala , ze ja tebe nie, lebo si ju tam mala!!.
alaya1
02.11.16,09:18
Zavst je tiez ludska vlastnost a je jedno, co sa zavidi .....a o zakomplexovanosti uz ani nepisem.
Iba mám iný názor. Myslela som, že porada je aj o názoroch a môžu byť aj odlišné.

Závisť, zakomplexovanosť?
Neviem, čo je to závisť a ani zakomplexovanosť, ak si narážala na mňa.
No, ale, rešpektujem tvoj prípsevok, každý súdi podľa seba :)

Dala som ti mínusku.
Krásny dníček prajem

Tato tema je "
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo" - napisala som prispevok, necitovala, nikomu nepatril, len to bolo konstatovanie. Ako si prisla na to, ze ten moj prispevok bol reakciou na teba, alebo niekoho ineho? Ty mas velmi smutne nazeranie na ludi a zivot. Ale to je uz tvoja vec. O tej paranoji uz pisat nebudem.
misoft
02.11.16,09:34
Nepotešilo, priam nas*alo....
Prišla moja fazuľka "Poviem ti novinu.....dostala som výpoveď z roboty" - robila na zmluvu jeden mesiac.... i takto pracujú podnikatelia.....nechajú robiť mesiac a potom vyrazia... a ešte bude otázne, či jej vôbec za ten mesiac zaplatia....
Takže (aspoň si myslím) bude musieť znova cupitať na úrad.....
Nandrolon
02.11.16,09:57
Potešilo ma, že som sa dokopal umyť a urobiť drobné opravy na svojej štvorkolke. V piatok mi príde batéria /nemali ju na predajni/ a môžem ísť opäť "na to". Lesy traste sa :-))))))))))))))))))))))))))))))))
misoft
02.11.16,10:00
Náááá... hádam nechceš aj tu urobiť pozemný harmatanec....:D
kopretinka
02.11.16,10:00
budem nadšená zo športovcov,dostanem mínusku,nebudem nadšená,dostanem mínusku,som z davom,som proti davu,furt dostanem mínusku...niekdo má taký istý názor ako ja a on dostane plusku.....asi červené pred očami u niekoho,len keď moj nick vidí.
misoft
02.11.16,10:02
kopretinka
02.11.16,10:03
Potešilo ma, že som sa dokopal umyť a urobiť drobné opravy na svojej štvorkolke. V piatok mi príde batéria /nemali ju na predajni/ a môžem ísť opäť "na to". Lesy traste sa :-))))))))))))))))))))))))))))))))
u nás takí ako ty rozjazdili všetky chodníčky,človek už nemôže ísť ani zrelaxovať do hory,lebo nevie,spoza ktorej zákruty sa na neho niečo vyrúti.
kopretinka
02.11.16,10:04
misoft
02.11.16,10:05
Kvietoček - nema boja.... karma je svyna jenna.... i na neho dopadne (možno práve tá štvorkolka v lese na rozrytej cestičke a spoza bučka sa bude jeleň uchchtávať).
misoft
02.11.16,10:06
Ja vidím toto
http://mistoprozivot.cz/images/ep/rostliny/nizsi/kopretina-bila/full/kopretina3.jpg
šak já netvrdím,že ty :)
Šak ja viem, že vieš, že viem, že vieš........:D:D:D
Nandrolon
02.11.16,10:07
Takí ako ja si vychutnávajú jazdu rýchlosťou 5-15 km/h po poľných, úžitkových cestách /často úplne strmo do kopca/ a pri strete s človekom spomalia, prípadne aj pozdravia. Nemajú ladené výfuky, ale sériové, teda nevrčia viac ako bežná sériová moto na ceste, prípadne auto.
To, čo píšeš sú k*k*ti, ktorí chodia bežne okolo 100 km/h a robia nám ostatným hanbu. Bohužiaľ je ich zrejme väčšina...
Jazdím zásadne aj preto sólo, s foťákom v kapse...
kopretinka
02.11.16,10:10
Takí ako ja si vychutnávajú jazdu rýchlosťou 5-15 km/h po poľných, úžitkových cestách /často úplne strmo do kopca/ a pri strete s človekom spomalia, prípadne aj pozdravia. Nemajú ladené výfuky, ale sériové, teda nevrčia viac ako bežná sériová moto na ceste, prípadne auto.
To, čo píšeš sú k*k*ti, ktorí chodia bežne okolo 100 km/h a robia nám ostatným hanbu. Bohužiaľ je ich zrejme väčšina...
Jazdím zásadne aj preto sólo, s foťákom v kapse...
takého ako ty som ešte nestretla....existuješ vôbec?
misoft
02.11.16,10:10
A bohužiaľ (aj pre teba) - po lese je ZAKÁZANÉ jazdiť. No neviem, neviem - až by ťa chytila lesná stráž, ako sa pomaly šinieš na štvorkolke po lese.... pokutičku schytáš (mimochodom - od 2008 je to už tr. činom) ak povolenie nebudeš mať.
A len tak na okraj - takýchto ako ty, zatvárať treba - les nie je pretekárska dráha, nie je to terénny polygón, les patrí všetkým, teda aj zveri, ktorú rámus od tých strojov plaší.
A radšej šlapať v lese a vychutnávať pohodičku a čerstvý vzduch, ako sedieť na tom čude, rámusiť a čuchať smrad z výfuku.
Nandrolon
02.11.16,10:14
Misoft, ja ale nemyslím les ako les, ale zväčša tie úžitkové asfaltky k chatám, prípadne vysypané cesty pre džípy lesákov.
Stretol som už viackrát poľovníka, lesáka, aj policajtov /na panelovej ceste/. Inštinktívne som zastavil, nakoľko na kolke zásadne nenosím prilbu /ani ak niekto vezie drevo na fréze alebo malotraktore, nemá prilbu/ ani doklady /občiansky áno/. Ako som zastavil, tak sa mi normálne uhli s autom /v ktorom mali aj psa/ a pustili ma.
Moja skúsenosť je taká, že keď človek jedná slušne, väčšinou sa mu to aj vráti... Sem-tam prejdem dovrchu aj po lyžiarskom svahu, ale neostane po mne žiadna stopa. Nemám 100 kg a po gumách nahustených na 0,2 baru, neostane takmer nič. Sú to také relaxačné prechádzky.
Jazdím aj v SR, aj v ČR. Síce za posledných 5 rokov to bolo možno 10 motohodín, ale prv som jazdieval častejšie...
misoft
02.11.16,10:15
No to je potom iné - miestna komunikácia.
kopretinka
02.11.16,10:15
A bohužiaľ (aj pre teba) - po lese je ZAKÁZANÉ jazdiť. No neviem, neviem - až by ťa chytila lesná stráž, ako sa pomaly šinieš na štvorkolke po lese.... pokutičku schytáš (mimochodom - od 2008 je to už tr. činom) ak povolenie nebudeš mať.
nemboj,tí čo tak jazdia,to povolenie majú,si ho vybavia,alebo zaplatia bezproblémov pokutu,alebo,sa ich boja zastaviť a pokutovať..../trestný čin...priestupok...... sa nestal./
kopretinka
02.11.16,10:17
Kvietoček - nema boja.... karma je svyna jenna....
....lebo tu dostaneš mínusku aj za to,že si pesimista :D :D a za to človek fakt nemôže
Nandrolon
02.11.16,10:20
kopretinka, načo dávať prachy za pokuty, úplatky za vybavenie, keď stačí iba na pravej ruke viac pohnúť plynovou páčkou :-))))))))))))))))))
Nandrolon
02.11.16,10:21
No to je potom iné - miestna komunikácia.
+ sem-tam zvážnice na drevo, chcel by som vidieť akú škodu tam narobím, nech mi ju vyčíslia :-)

edit: no a ja osobne najradšej jazdím v zime so spolujazdkyňou, ak je tak okolo 30 cm snehu, všade čisto, štvorkolka sa podľa môjho názoru menej namáha, gumy keď sa im nepáči brzdenie tak prešmyknú, rovnako ako pri akcelerácii, oveľa menej sa derú, nie je problém s prehrievaním. Je to romantika ísť po ceste, kde ešte nie je od ničoho okrem zvery žiadna stopa a iba ty vieš, kade tá cesta vedie a kde je už "jarok" :-))
misoft
02.11.16,10:22
Ale aj na takých raz tá svyna jenna karma karmovitá príde.....:D
Ako u nás.... frajer sa preháňal po štvorprúdovej ulici, bez ohľadu na to, že sú tam priechody - jednoducho 1,5km širokej a rovnej cesty bolo veľké lákadlo. A tak sa v lete preháňal až 150km/hod. Ale potom sa uprostred urobil retardér s priechodom a karma zapracovala - keď vyštartoval, pri to retardéri už mal skoro 120-ku a nasledoval voľný let s tvrdým pádom - skoro 50 m vzduchom letel (a mal šťastie, pár odrenín) - no motorka bola na odpis - a odrazu bol pokoj :D
misoft
02.11.16,10:25
nemboj,tí čo tak jazdia,to povolenie majú,si ho vybavia,alebo zaplatia bezproblémov pokutu,alebo,sa ich boja zastaviť a pokutovať..../trestný čin...priestupok...... sa nestal./

Toto mi je nejaké známe.... jááááj, už viem..... Bonaparte, Bašternák.....firmy sa premenovali, zmenili majiteľov kdesi do Tramtárie, doklady havo spapal....
kopretinka
02.11.16,10:28
u nás spravili retardér pred škôlkou,dúfam,že v tom budú pokračovať,lebo cesty u nás sú dlhé,rovné,debili jazdia ako na diaľnici,vôbec neregistrujú,že sú v meste...70% vodičov prekračuje rýchlosť,ale čo z toho,že im je rýchlosť odmeraná,keď nenasleduje žiadna pokuta.
Nandrolon
02.11.16,10:30
Na štvorkolke by ten retardér ani necítil

ps: aj u nás ráno niekedy dvaja retardéri riadia križovatku. Už 5 km pred ňou sa to dá poznať, nakoľko sa tvoria kolóny
Tweety
02.11.16,10:35
Nandy, retard a retardér, to nie je to isté. Mýliš si to. Takže križovatku isto nemôžu riadiť dvaja ani traja retardéri, dokonca ani jeden.
Nandrolon
02.11.16,10:37
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))

Ojoj, ty si chápavá :-))) asi som to mal rozdeliť na 2 príspevky :-)

ps: že by kopretinka vo svojom príspevku písala, že u nich spravili policajta rovno pred škôlkou?

kua ešte nie je po 22.00 hod...
Tweety
02.11.16,10:38
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))

Ojoj, ty si chápavá :-))) asi som to mal rozdeliť na 2 príspevky :-)
ja len k tomu dvaja retardéri......
Ani to rozdelenie ti v tom prípade nepomôže.
Kedže si doplni l- kopretinka to napísala dobre.
Dáša_
02.11.16,10:56
budem nadšená zo športovcov,dostanem mínusku,nebudem nadšená,dostanem mínusku,som z davom,som proti davu,furt dostanem mínusku...niekdo má taký istý názor ako ja a on dostane plusku.....asi červené pred očami u niekoho,len keď moj nick vidí.

Ono nie je problém v tom, či si z niekoho nadšená, alebo nenadšená. Skôr je problém v tom, keď napíšeš , že dane idú inam, bez overenia



tej netreba pripomínať,že bude platiť dane,ona to vie (aj Sagan)
takí dane neplatia.....ľahko sa im máva slovenskou vlajkou........keď dane idú inam.......
Nandrolon
02.11.16,11:01
Tweety - ja myslím, že každý nad 15 rokov vie čo je retardér a retard :-)
- ale nevadí, keď sme sa aj tak nepochopili.
buchač
02.11.16,12:10
budem nadšená zo športovcov,dostanem mínusku,nebudem nadšená,dostanem mínusku,som z davom,som proti davu,furt dostanem mínusku...niekdo má taký istý názor ako ja a on dostane plusku.....asi červené pred očami u niekoho,len keď moj nick vidí.
Vitaj v klube...;)
buchač
02.11.16,12:27
Tiež sa "páči" , že niekto použil výrazy určitého významu...takpovediac odsudzujúce.

Ale ak sa jedná o opačné garde, tak dochádza k urazeniu sa a iným skutočnostiam.
afrikánka
02.11.16,12:28
budem nadšená zo športovcov,dostanem mínusku,nebudem nadšená,dostanem mínusku,som z davom,som proti davu,furt dostanem mínusku...niekdo má taký istý názor ako ja a on dostane plusku.....asi červené pred očami u niekoho,len keď moj nick vidí.
Vitaj v klube...;)
Prosím teba, v akom klube:eek:???,Veď ty si tak ojedinelý jedinec:mad:, že akékoľvek spolučlenstvo s tebou nie je možné:D:D:D!
terezamaria
02.11.16,12:46
Prišiel mi teraz takýto email / nie je to prvý krát / :
Ahoj drahý,
Viem, že tento list príde k vám ako prekvapenie, volám sa
Pani Faith Matthew, je mi ľúto prísť do vášho súkromia, mojej súčasnej dilemu
robili ma k napísaniu tohto listu dúfate prijímať svoje
pomoc. Som bol diagnostikovaný s rakovinou pažeráka. bolo vzoprel
všetky formy lekárske ošetrenie, mám len o pár mesiacov života a
Chcem, aby ste využiť vložiť peniaze môjho zosnulého manžela v hodnote päť miliónov Americký dolár len (US $ 5 miliónov) pre nadáciu charitu
Zriadenie. Práve teraz som na nemocničnom lôžku vzhľadom k mojej nedostatočnému zdravie a nemôže robiť oveľa aktivity v dôsledku únavy, píšem vám prostredníctvom help osirelého chlapca, Maxwell, kontaktujte nás pre viac
Informácie o tom, ako si môžete byť pomôcť.
(faithmatthew38@gmail.com)
S úctou
Pani Faith Matthew

Čo už všetko títo podvodníci použijú, aby sa votreli do pozornosti človeka?
Žabinka
02.11.16,12:49
budem nadšená zo športovcov,dostanem mínusku,nebudem nadšená,dostanem mínusku,som z davom,som proti davu,furt dostanem mínusku...niekdo má taký istý názor ako ja a on dostane plusku.....asi červené pred očami u niekoho,len keď moj nick vidí.
Vitaj v klube...;)
Prosím teba, v akom klube:eek:???,Veď ty si tak ojedinelý jedinec:mad:, že akékoľvek spolučlenstvo s tebou nie je možné:D:D:D!
:D:D:D:D:D tomu sa hovorí vzácny druh..:---
alaya1
02.11.16,13:39
budem nadšená zo športovcov,dostanem mínusku,nebudem nadšená,dostanem mínusku,som z davom,som proti davu,furt dostanem mínusku...niekdo má taký istý názor ako ja a on dostane plusku.....asi červené pred očami u niekoho,len keď moj nick vidí.
Vitaj v klube...;)
Prosím teba, v akom klube:eek:???,Veď ty si tak ojedinelý jedinec:mad:, že akékoľvek spolučlenstvo s tebou nie je možné:D:D:D!

Nechapem, preco ma niekto potrebu riesit to, ze s nim niekto nesuhlasi, lebo v debatach je to o nesuhlaseni, A trebalo by sa zamysliet ci aj on/ona, poza bucka nenadeluje. :).
misoft
02.11.16,13:44
Tweety - ja myslím, že každý nad 15 rokov vie čo je retardér a retard :-)
- ale nevadí, keď sme sa aj tak nepochopili.
Inými slovami - dvaja - traja retardi na križovatke tvoria retardér.... :D:D:D
Ale k predošlému - spomínal si, že na štvorkolke by si to ani nepocítil.... omyl, chlape, omyl. Pokiaľ je to vyvýšené o 10cm nad úroveň vozovky (samozrejme s patričným nábehom, aby bol prechod) - tak by ťa i tá 4-kolka zo sedla vyhodila aj pri 60-tke. A ten mnou spomínaný retardér - vodiči tam pekne-kársne spomalia na 20km/h - tlmiče sú predsa len drahý náhradný diel.....