LudoF
01.11.16,12:35
Dobry den, pred casom mi koncila fixacia na hypouvere, rozhodol som sa refinancovat v inej banke a poziadal o vycislenie/vyplatenie zostatku. O par dni mi z mojej banky volali a ponukli mi lepsie podmienky ako predtym (nie vsak lepsie ako v inej banke), s ktorymi som nakoniec suhlasil a ziadost stornoval. Suhlas s pomienkami prebehol telefonicky, slo o oficialny telefonat, nahravany a archivovany v banke.

O par tyzdnov mi prislo z banky vyrozumenie o novych podmienkach uveru, kde vsak neboli podmienky, ktore sme dohodli a ktore som odsuhlasil. Vec som reklamoval cez infolinku, s tym ze to presetria. Po niekolkych dnoch mi volala pracovnicka banky, ze bohuzial slubene podmienky nevedia splnit. Toto sa vsak uz udialo po obnoveni fixacie, takze som uz nemohol dat opat ziadost na vyplatenie uveru.

Ako odskodnenie nasledovala ponuka nejakych "benefitov", ktore vsak ani zdaleka neboli relevantne, a teda som ich neakceptoval, a ani po niekolkych dalsich telefonatoch mi neboli schopni poskytnut relevantnu kompenzaciu.
Perlicka - ako kompenzaciu mi ponukli moznost refinancovat uver so zlavou z poplatku za predcasne splatenie z 1% na 0.5%... Co je v mojom pripade vyse 200e.. Za ich chybu...????
Nehovoriac o tom, ze aktualne nie som v trvalom pracovnom pomere, takze uver uz refinancovat ani nemozem....

K financnej ujme v zasade nedoslo, kedze nesplnena podmienka bola predlzenie doby splacania uveru (slo mi o minimalizovanie mesacnych nakladov).
Kazdopadne z obchodno-pravneho hladiska je toto konanie jednoznacne nekorektne, nebojim sa povedat ze podvodnym sposobom ma banka donutila byt nou nadalej viazany, a chcel by som sa s Vami poradit, co by som v tejto veci vedel urobit.
Zvazujem podat na banku zalobu, neviem vsak na kolko by som bol uspesny (a ci by som z nej nieco mal), kedze ako som uviedol, k realnej financnej skode nedoslo.

Dakujem.
buchač
01.11.16,11:41
Hm...
Sorry....ALE mal si zvažovať pred tým súhlasom "zmluvy na diaľku". Teraz je už neskoro plakať nad rozliatým mliekom.
Soory...ALE zváž žalobu na súd...tam veru nejak (určite) nepochodíš. Sme totiž na Slovensku a nie v Emerike, kde sa dá súdiť za každú prkotinu.
misoft
01.11.16,15:31
Ikeď si hovory nahrávajú, nie je zaručené, že sa takýto záznam "záhadne" stratí resp. vymaže. Pokiaľ by si to však mal pekne na papieri a oni by to nedodržali, na súde by to bolo tak 50/50, ale bola by ešte možnosť podať podnet NBS, aby prešetrila postup banky -NBS totiž vykonáva dohľad na bankovým sektorom a teda má právo kontrolovať i takéto prípady - úvery a problémy s nimi.
jelalim
01.11.16,15:39
Moc sanci uspet pri reklamacii nemas. Pri vyroci fixacii je to tvoja starost jednat razne a rychlo. Sam vies, ze cas na vyplatenie tam je, ale je obmedzeny. Evidente si ta aj sucastna banka preverila a zistila, ze nemas moc moznosti na prenos do inej banky, tak Ti nedorovnala ponuku.

Momentalne ponuku od inej banky pri vyroci dorovnava snad uplne kazda banka, ak ide o klienta ktory plati na cas.
Oliwa
01.11.16,18:05
Skús sa obrátiť max. na bankového ombudsmana - Evu Černú.
http://www.bankovyombudsman.sk/o-nas/dokumenty/
Nájdeš tam aj formulár na vyplnenie Tvojho bankobôľu...
Tam budú určite vedieť, ako je to s Tvojou šancou na úspech. Ja to vidím reálne - nijako. Ako chceš dokázať, čo Ti pracovník banky telefonicky ponúkol? Myslíš, že by dali k dispozícii súdu nahrávku, ktorá by svedčila proti nim /ak by aj reálne existovala a bola archivovaná/?

Ak píšeš, že "k finančnej ujme v zásade neprišlo", tak ide o čo? O princíp?
Zrejme nemáš peniaze navyše, ak si chcel dosiahnuť refinancovaním úsporu... Chceš radu zadara? Zažen myšlienky na súd, lebo ak by sa aj jednalo o žalovateľnú čiastku, čo sa v Tvojom prípade nejedná, pre Teba by to v princípe zrejme znamenalo len jedno - úver predražený o súdne trovy...

mimotemy BTW, občas si položím otázku, keď sa v telefóne ozve, že "tento hovor je nahrávaný z dôvodu skvalitnenia našich služieb" - že kto tie skvalitnené služby poskytuje...? Plynárne, elektrárne, vodárne, pošta, banky...?
"Príde mi to" ako taká zaklínacia formulka... každý každého všade pomaly v tomto štáte nahráva, všetko sa monitoruje, len na skvalitnení služieb a života to akosi - nevidieť... :cool:

PS: Doba na vyjadrenie sa k zmene úrokovej sadzby pred končiacou fixáciou býva 6 týždňov /v zmysle VOP/ - čas, kedy treba konať - osobne, písomne... Nič nepodceniť ani nechávať na poslednú chvíľu a už vôbec nie na telefonický "dohovor"...
Ešte detail z Tvojho prvého odseku: máme tomu rozumieť tak, že z banky Ťa kontaktovali a povedali Ti, že hovor je nahrávaný? Tomu neverím... Lebo to býva v opačnom garde - ak Ty voláš niekam, tak sa Ti ozve z automatu, že hovor je nahrávaný...
bubkoch
01.11.16,19:20
a si si isty ze si rozumel ponuke banky spravne ?
t.j. ze ti pri refixe okrem novej (lepsej) urokovej sadzby slubili aj predlzenie doby splacania ?
lebo ja tomu neverim
LudoF
03.11.16,10:51
Urcite ano, to bola jedna z mojich podmienok, koli ktorej som aj chcel prejst do inej banky...
LudoF
03.11.16,10:54
ohladne nahravania hovoru - predmetom tejto "zmluvy na dialku" boli dalsie podmienky, ktore splnili. Ziadny iny doklad k tomu okrem tohto telefonatu nemaju, cize v zasade to musia mat archivovane a vedene ako "dokazovy material", inak nemaju podklad ani k tym ostatnym zmenam ktore mi s uverom spravili, a nemohli to predsa spravit svojvolne...
LudoF
03.11.16,10:55
navyse banka svoju chybu priznala, preto zacala vyjednavat o odskodneni, ale to bolo skor na smiech (vid ta uzasna ponuka za predcasne vyplatenie)