Ailise
03.11.16,17:51
Ahoj,
chcem sa spýtať, ako je možné, že niektoré nadpisy na fóre sú boldom? Veď nadpisy sa nedajú formátovať, iba samotný text. Už dlhší čas nad tým rozmýšľam a stále tomu nerozumiem.
misoft
03.11.16,16:55
Veď aj teraz ho máš BOLDom.... Každý Nadpis na Porade je písaný BOLDom.
Okrem toho - formátovanie.... niekedy sa dá použiť tzv TAG. Ale nie všade - v komentároch nie.
Ailise
03.11.16,16:58
Je boldom, ale iba keď otázku rozkliknem. Vo všeobecnom výpise je nadpis "tenký": http://www.porada.sk/ Tagy som skúšala tiež a nefungovalo to.
avalik
03.11.16,17:10
Ak mas na mysli hlavnu stranku, tak to je nastavene systemom ... mozno su boldom tie, kde je nejaka zmena od tvojho posledneho citania
ivka70
03.11.16,17:24
Boldom su zobrazene tie prispevky, ktore si este necital - teda necital si podlednu zmenu, ktora v nich je. Insk di ho uz predtym citat mohol.
Ked si prispevok otvoris a das refresh stranky, tak bol zmizne.
misoft
03.11.16,17:33
Je to dané scriptom stránky, že pri zadávaní otázky je nadpis nastavený na BOLD.
Ak však myslíš v celkovom prehľade otázok - BOLD značí novú otázku, ktorá u teba ešte nebola otvorená. Ak sa otvorí a znova sa prejde do celkového zoznamu - už bude normálna - to je len pre určenie, ktorú otázku si ešte nenavštívila. Tie je to dané scriptom. Je to len pre rozlíšenie aktuálnosti.
Ailise
03.11.16,17:51
Ďakujem, máš pravdu. Síce to mi napadlo ako prvé, no po rozkliknutí tých diskusií sa nič nezmenilo. Ale teraz som zistila, že to bude tým, že som nemala rozkliknuté všetky stránky z diskusie, iba tú poslednú a to zjavne nestačí.

EDIT: Ale zase teraz pozerám, že množstvo diskusií je bez boldu napriek tomu, že som ich ešte nikdy nečítala ani nemala rozkliknuté. Ako je to možné?

Napr. tieto sú všetky bez boldu a určite som ich ešte nikdy nemala rozkliknuté: http://www.porada.sk/feed.php?type=allnew&time=7&page=4
avalik
03.11.16,18:44
no uz si ich mala asi zobrazene ... mna zaujima, preco ti to neda spavat :)
Ailise
03.11.16,18:58
Určite nemala, takmer vôbec sem nechodím, tie témy ma ani nezaujímajú a určite by som si to pamätala.. ...Tak spávať mi to dá, len ma to zaujíma :D

EDIT: Hm, práve som zistila, že od 4. strany sú úplne všetky nadpisy bez boldu :D
misoft
03.11.16,18:59
Ak niektoré aj napriek tomu, že si ich neotvorila sú tenkým napísané - je možné, že sú to staršie témy, ktoré zostali v zozname.
Ailise
03.11.16,19:01
Hej hej, akurát som na to prišla. Ďakujem!
avalik
03.11.16,19:42
no a teraz tato tema nebola boldom aj ked ste tu pridali komentare :)
Ailise
03.11.16,19:52
Asi sa to vzťahuje len na odpovede, nie komentáre :D