Annamaria135
06.11.16,23:21
Dobrý deň stala sa mi taká vec 15teho septembra som odchádzala zo Slovenska za prácou v zahraničí . V práci som bola 2 týždne cca a dala som vypoved . Našla som si novú pracu ktorá bola ale len 20 hodín týždenne tam som bola mesiac . Naskytla sa mi príležitosť o pracu kde by som pracovala 40 hodín týždenne tak som sla tam . Lenze odrobila som tri dni a prišla mi SMS ze je nedostatok prace a ze ma zavolajú neskôr . Som uz dva týždne doma a zháňam novú pracu ale neúspešne . Letenku na SVK mam objednanú až na 4 decembra . Budem tu v podstate mesiac bez príjmu . Ale ide o to ze , zo všetkých prác mam len vyplatené pásky ( z tej prvej aj zmluvu ) . Keď prídem na SVK ako to riešiť čo požadujú na úrade prace a čo bude s tým mesiacom čo som tu nepracovala ? Vraj budú chciet doložiť zmluvy atd ale mesiac som tu bez prace ako sa to bude riešiť ? Nič podobne som na internete nenašla a neviem ako pokračovať ďakujem za odpovede .
taiko
07.11.16,07:30
.
1. co presne chces riesit ?
2. mesacne naklady na zivot v UK su urcite vacsie ako cena letenky. Takze ja by som sa co najskor vratil
Čaj
10.02.17,10:36
Dnes už to v anglicku nie je tak dobré pracovni.