matiti
30.06.06,12:14
Stalo sa uz niekomu, ze ste mailom zaslali prihlasku do Socialnej poistovne a ona sa vam po troch dnoch vratila ako nedorucena? Obvolavam Socialnu poistovnu a nikto mi tam nevie povedat, preco sa mi to stalo (nie prvy krat). Zaujimalo by ma, ci je mi daju pokutu, ze som nenahlasila zamestnanca, aj ked som prihlasku poslal na dobru adresu.

:confused:
Tweety
30.06.06,10:17
Stalo sa uz niekomu, ze ste mailom zaslali prihlasku do Socialnej poistovne a ona sa vam po troch dnoch vratila ako nedorucena? Obvolavam Socialnu poistovnu a nikto mi tam nevie povedat, preco sa mi to stalo (nie prvy krat). Zaujimalo by ma, ci je mi daju pokutu, ze som nenahlasila zamestnanca, aj ked som prihlasku poslal na dobru adresu.

:confused:
Do troch dní od poslania prihlášky mailom, alebo SMS, je povinnosťou zaslať originál RLFO.
ZuzanaP
30.06.06,10:17
Áno stalo, niekedy minulý rok. Tiež sa mi vrátili mailové prihlášky. Nechala som to tak, inak som zamestnancov nenahlasovala (fax, SMS), len som poslala RL do Soc. poisťovne a nič sa nedialo.
matiti
30.06.06,10:22
To je typicke pre takuto instituciu. Uz tam volam kadekomu dve hodiny a nikto to nema na starosti, nikto tomu nerozumie a vela vyhovoriek tohto typu. Niekolko zien je vycvicenych prerusit ma v polovici vety a odporucit ma niekomu, kto s tym zase nechce mat nic spolocne.

Ale ja sa nedam!!!!!