Ninna
30.06.06,14:59
Prosím Vás máte niekto skúsenosti s užívaním prír.preparátu Mumio?
Ninna
30.06.06,13:57
Som netrpezlivá fakt nikto?
Zita5
30.06.06,14:02
Ivana Š
30.06.06,15:01
prepáčte, nedá mi mimotemy mumio mi je známe iba z Angelikymimotemy
Eulalia
01.07.06,18:28
prepáčte, nedá mi mimotemy mumio mi je známe iba z Angelikymimotemy

Sú to také čierne, guľaté tabletky, mali by očisťovať organizmus a posilňovať imunitu. Sú vyrobené vraj na základe prírodných látok.
Viac neviem... Tiež len tá Angelika:p
Elena Navrátilová
02.07.06,06:19
Mali by posilňovať aj pamäť.
alternativa
02.07.06,07:02
Pred asi 4 rokmi sme s manzelom vybrali kuru. Ziadne vyrazne zmeny na zdrav. stave sme nezaznamenali. To neznamena ale, ze nezabrali. Urcite je to tak ako vlastne vsetky alternativne formy individualne. Mam viditelnejsi detoxikacny efekt s dlhodobym uzivanim sladkovodnej riasy chlorella spirinoisa.
Elena Navrátilová
02.07.06,07:29
To sú tie biele kraštáliky?
alternativa
02.07.06,20:21
To sú tie biele kraštáliky?
Neviem, ci otazka bola adresovana na chlorellu. Ak ano, tak su to zelene male "lentilky", maju vysoky obsah o.i. aj chlorofylu. Mumio bolo vysvetlene - tmave.
Elena Navrátilová
03.07.06,03:04
Áno, bolo tom myslené na chlorellu. Mumio poznám.
Ninna
03.07.06,05:28
Akurát som vybrala prvú dávku a môžem povedať že môj organizmus bol určite menej unavený /problém so štítnou žľazou/. Aj po vysadení /30 dňová prestávka medzi kúrou/ viem že ma to stimulovalo k väčšej činnosti. nasadila som mumio aj manželovi s I.typom cukrovky a môžem povedať že sú to prvé tabletky ktoré nezabudol sám brať./bez toho aby som mu pripomínala/. Aj on cítil menšiu únavu.Má niekto podobné skúsenosti?
janasv
03.07.06,05:35
Aj mne mumio vzdy pomohlo, nie len na unavu, ale aj na odolnost organizmu. Ked som ho brala, v tom roku som nemala chripku. A ked som si ho rano dala, mala som pocit, ze mi dobili baterky. :DLen to potom netreba kombinovat s dalsimi tabletkami s obsahom mineralov. Mumio ich ma dost. Ja som to tak raz urobila a mala som reakciu na tvari - vyrazky. :eek: Dala som si prestavku, a a potom to bolo OK.:p Dakujem za pripomenutie.:)
Teraz som si kupila Geriastim, je to dobre, niekedy aj miesto kavy - mineraly a vitaminy. Len velke na preglganie.:eek:
Ninna
03.07.06,05:41
Akého typu boli tie vyrážky?
Ozaj aj ja som mala z toho DURACELKY.Kávu som nepotrebovala určite.
tamara
03.07.06,06:43
mne raz jedna liečiteľka poradila aby som mumio rozpustila v horskom mede a tak užívala, vraj je to ovela účinnejšie...len si nepamatam pomer, ak budes chciet, pozriem sa doma na to....ja teraz najnovšie idem začať brať gél z aloe vera, prave som si ho dnes bola kúpiť, ak mate niekto skúsenosť, budem rada...
Ninna
03.07.06,08:15
Tak budem veľmi rada ak mito omrkneš a dáš vedieť
Ninna
03.07.06,08:16
Teraz som si kupila Geriastim, je to dobre, niekedy aj miesto kavy - mineraly a vitaminy. Len velke na preglganie.:eek:[/quote]

V akom balení sa predáva ten Geriastim a na čo všetko účinkuje
janasv
03.07.06,13:41
GS Geriastim. Znizuje unavu, posiluje vitalitu. Pri vycerpani, unave a poklese telesnej vykonnosti. Presne zlozenie nemam, uz nemam sktaulku a pribalovy letak. Je to nieco ako Geriavit ale lacnejsie a tiez dobre.:p
Ninna
03.07.06,13:55
Potrebujem niečo na povzbudenie som K.O.Skúsim kúpiť
alla66
18.10.09,19:55
mne raz jedna liečiteľka poradila aby som mumio rozpustila v horskom mede a tak užívala, vraj je to ovela účinnejšie...len si nepamatam pomer, ak budes chciet, pozriem sa doma na to....ja teraz najnovšie idem začať brať gél z aloe vera, prave som si ho dnes bola kúpiť, ak mate niekto skúsenosť, budem rada...

tamara, našla si pomer medu a Múmia ? ....alebo "Slzy hôr"...

nenašla som denné dávkovanie ...dozvedeli ste sa viac informácií o tomto výživovom doplnku za tri roky? ...pomáha zlepšiť zdravotný stav?
misomiso
18.10.09,20:20
Ja mam s mumiom dlhodobe skusenosti. Podla mna to nema nejaky velky vyznam, ak sa to uziva vnutorne, snad okrem pripadov, ked to tlmi zapal v hrdle.

Je ale uplne nenahraditelne do hnisajucich ran. V Afganistane Talibanci nepouzivaju v bojoch nic ine, k penicilinu moc pristup nemaju.

Ja som si s tym napriklad vyliecil chronicky zapal oka. Riskol som to napriek tomu, ze aplikacia do oka nebola ani v obsirnom navode k produktu uvedena. Antibioticke kvapky bez ucinku, mumio po dvoch dnoch zabralo, potom som si to kvapkal este tyzden ako prevenciu, zapal sa nikdy nevratil.

Do oka to treba rozmiesat s prevarenou vodou a solou. Do rany staci jednoducho namrvit, rozpusti sa samo. Rana sa zahoji ovela skor a nezacne hnisat.

Na tieto aplikacie ale samozrejme treba zohnat to ciste mumio, ktore distribuje Salviafarm, co je dost problem. Vacsinou dostat to druhe, ktore od isteho casu vyrobca miesta s tym bielym praskom, pretoze dodnes nezvladli technologiu vzduchotesneho balenia. Mumio totiz prijma vzdusnu vlhkost a to nevedeli inak vyriesit ako s tym pridavkom.
alla66
19.10.09,04:30
dočítala som sa, že kvalitné Múmio musí byť čierne. lacnejšie dostať kúpiť biele, ktoré nie je až tak kvalitné. Teraz som na pochybách
práve som sa informovala v lekárni, nemajú na sklade.., môžu mi Múmio objednať... tabletky, alebo prášok nevedeli mi odpovedať.
buchač
19.10.09,06:37
GS Geriastim. Znizuje unavu, posiluje vitalitu. Pri vycerpani, unave a poklese telesnej vykonnosti. Presne zlozenie nemam, uz nemam sktaulku a pribalovy letak. Je to nieco ako Geriavit ale lacnejsie a tiez dobre.:p

http://www.magister.sk/-p-752.html?cPath=35_92
osky
19.10.09,08:43
mne raz jedna liečiteľka poradila aby som mumio rozpustila v horskom mede a tak užívala, vraj je to ovela účinnejšie...len si nepamatam pomer, ak budes chciet, pozriem sa doma na to....ja teraz najnovšie idem začať brať gél z aloe vera, prave som si ho dnes bola kúpiť, ak mate niekto skúsenosť, budem rada...

ja poznam aloe vera-gel,uzivala som ho a iste je super.ale je drahy a po jednej flasi ucinky nezbadate.musite to brat dlhodobejsie,aby sa to prejavilo,takze nebudte sklamani ,ak nezbadate ucinky okamzite.:)
brunca1
29.01.14,11:26
Ahojte, predám originál Mumio, 56 tabliet za 10 E + poštovné mimo KE.
- kúpené 25.7.2013 , 60 tabliet - 17,82 €. Brala som ho na zlomeninu, kedze ma museli ešte raz operovať, nedobrala som, z 60 tabliet som vybrala 4 a nemohla som ho kombinovať s inými liekmi. Expirácia je 31.12.2017.
Tatiana
brunca1@gmail.com
0903905488 - sms
techtlemechtle
09.01.17,11:20
Ja mám skúsenosť s mumiom v mastičke. Jediná vec čo mi pomohla keď som bola pubertálna a mala som vážny problém s akné. Mama si to dávala ako nočný krém a veľmi si to chválila na citlivú pleť a vrásky. Dnes to používam v lete po silnejšom opálení na tvár. Najlepšia vec po prehnanom opálení a ani panthenol sa nechytá. Volá sa to Dr.Dudek Mumio masť, google pomôže pohladať.