emily
27.04.09,15:11
Vidíš Dani aké sú tie baby zlaté a hneď mi vysvetľujú, že sa tešíš :);)
DanielaSL
28.04.09,05:55
Ešte dnes a zajtra a už štartujeme ...... smer BJ ...:)
EMILY04
28.04.09,07:50
Miestnosť už je rezervovaná, stačí len prísť.
Na všetkých sa teším.
Emily04
Zita5
28.04.09,07:58
Dievčatá a chlapec/ci , želám Vám krásne stretko a príjemnú zábavu . :);)
azla
28.04.09,08:03
Zitka,
radi Ťa medzi nami privítame.:)
Pred nami je taký dllhy víkend, tak to by si sa stihla aj otočiť.:D:rolleyes:
cactus
28.04.09,08:08
Dievčatá a chlapec/ci , želám Vám krásne stretko a príjemnú zábavu . :);)

ďakujeme, určite si to užijeme...
Monitka
28.04.09,09:19
Rada by som odpovedala na SS od Tiniki..nemôžem ešte odosielať súkromné správy, tak preto odpisujem verejne :-) Tinika, ja som z BJ, nie z PO..ale to predsa nevadí..
cactus
28.04.09,09:22
Rada by som odpovedala na SS od Tiniki..nemôžem ešte odosielať súkromné správy, tak preto odpisujem verejne :-) Tinika, ja som z BJ, nie z PO..ale to predsa nevadí..

Tinika, tak skús emily, tá je určite z PO.
Tinika
28.04.09,11:25
Rada by som odpovedala na SS od Tiniki..nemôžem ešte odosielať súkromné správy, tak preto odpisujem verejne :-) Tinika, ja som z BJ, nie z PO..ale to predsa nevadí..

Ahoj, no nevadí, len zatiaľ nemam s kým príst, lebo emily sa ešte nerozhodla, ideme na školenie vo štvrtok, tak ju možno presvedčím, hoci neviem či to stihneme
DanielaSL
28.04.09,12:39
Ahoj, no nevadí, len zatiaľ nemam s kým príst, lebo emily sa ešte nerozhodla, ideme na školenie vo štvrtok, tak ju možno presvedčím, hoci neviem či to stihneme

Miluš...tak sa nechaj presvedčiť... ;):)
emily
28.04.09,19:07
Ahoj, no nevadí, len zatiaľ nemam s kým príst, lebo emily sa ešte nerozhodla, ideme na školenie vo štvrtok, tak ju možno presvedčím, hoci neviem či to stihneme

Joooooj halóóóó...... veď ja som sa rozhodla, len som to asi Tinike zabudla dať vedieť:rolleyes:
Týmto verejne sľubujem , že doobedu som na školení a poobede fachčíme do BJ Tinika.... nič neboj :D
Tinika
28.04.09,19:33
Joooooj halóóóó...... veď ja som sa rozhodla, len som to asi Tinike zabudla dať vedieť:rolleyes:
Týmto verejne sľubujem , že doobedu som na školení a poobede fachčíme do BJ Tinika.... nič neboj :D

Emily fakt???? Ta ja ze uz neidem. A ako pojdeme? A potom mame bus aj naspať? Ja som uz ani nezistovala, ze neideme ;)

A budeme bludiť po bardejove? Ci vies kde je to cafe?
Milan Benka
28.04.09,19:36
Tak to sa nás ale zíde neúrekom ... ;)
Tinika
28.04.09,19:36
Tak to sa nás ale zíde neúrekom ... ;)

Dufam, ze bude super, ked uz ideme az do BJ ;) ale tesim sa na svoje prve stretko s poradakmi :)

Len kto si bude potom tolko mien a nickov pamatat hihi
Milan Benka
28.04.09,19:39
Dufam, ze bude super, ked uz ideme az do BJ ;) ale tesim sa na svoje prve stretko s poradakmi :)

Len kto si bude potom tolko mien a nickov pamatat hihi

U mňa to máš jednoduché .. :D
Tinika
28.04.09,19:40
U mňa to máš jednoduché .. :D

len este potom priradiť meno aj k tvari :---
azla
29.04.09,06:11
Emily fakt???? Ta ja ze uz neidem. A ako pojdeme? A potom mame bus aj naspať? Ja som uz ani nezistovala, ze neideme ;)

A budeme bludiť po bardejove? Ci vies kde je to cafe?

Žiadne obavy, nenecháme Vás blúdiť.
Pošlem navigáciu cez SS.:)
emily
29.04.09,09:50
Emily fakt???? Ta ja ze uz neidem. A ako pojdeme? A potom mame bus aj naspať? Ja som uz ani nezistovala, ze neideme ;)

A budeme bludiť po bardejove? Ci vies kde je to cafe?

autičkom Tinika pôjdeme, zajtra sa dohodneme na školeni:)
Tinika
29.04.09,11:23
autičkom Tinika pôjdeme, zajtra sa dohodneme na školeni:)

Emily nemam dobre spravy, neidem ani na školenie ani na stretko, musim doma oddychovat, lebo ma chcel doktor poslat na pozorovanie do nemocnice.
cactus
29.04.09,12:26
Emily nemam dobre spravy, neidem ani na školenie ani na stretko, musim doma oddychovat, lebo ma chcel doktor poslat na pozorovanie do nemocnice.


Tinika, dúfam, že to nebude nič vážne a že to v pohode prejde. Jasné, že prednejšie je zdravie a dieťatko musí byť v kľude. Tak nech sa vám darí. Možno nabudúce už aj s maličkým....
Tinika
29.04.09,13:41
Tinika, dúfam, že to nebude nič vážne a že to v pohode prejde. Jasné, že prednejšie je zdravie a dieťatko musí byť v kľude. Tak nech sa vám darí. Možno nabudúce už aj s maličkým....

Cactus dakujem pekne, dúfam, ze to bude v poriadku
emily
29.04.09,15:13
Emily nemam dobre spravy, neidem ani na školenie ani na stretko, musim doma oddychovat, lebo ma chcel doktor poslat na pozorovanie do nemocnice.

Tak nič...škoda :mee:
Držím Vám obom palce
cactus
29.04.09,15:35
Tak nič...škoda :mee:
Držím Vám obom palce

emily, ale teba čakáme...
Tinika
29.04.09,16:45
Tak nič...škoda :mee:
Držím Vám obom palce

emy slubujem, že ked bude lepsie, prídem ak bude dalsie stretko. ako často mate tie stretka?
cactus
30.04.09,04:24
emy slubujem, že ked bude lepsie, prídem ak bude dalsie stretko. ako často mate tie stretka?
Tinika, zvykneme ešte tak v auguste alebo septembri... alebo aj hocikedy, komu sa zažiada.
DanielaSL
30.04.09,04:39
Ale to zbehlo....stretko máme už dnes..... teším sa na vás všetkých....u nás všetko po starom, ideme tri.:)
Emily...dúfam, že ty si to nevzdala a prídeš.;):)
Tinika
30.04.09,06:14
Tinika, zvykneme ešte tak v auguste alebo septembri... alebo aj hocikedy, komu sa zažiada.

Tak potom sa mozno uvidime v lete ;)
prajem Vám peknú zábavu, budem na Vás myslieť
azla
30.04.09,12:36
.... o chvíľu.:)

Napoludnie som to bola "skontrolovať".:rolleyes::D
Reštauracia stojí na mieste,vzduch čistý, čašníci upravení .....:):)

Ešte stále sa môžu nerozhodnutí rozhodnúť.
DanielaSL
30.04.09,18:44
Stretko naplnilo očakávania...hlásim šťastný príchod domov.....:);)
azla
30.04.09,18:50
Myslím, že sme sa bavili výborne, svedčí o tom aj to, že sme sa zdržali dlhšie ....:):):rolleyes:

Gabike ďakujeme za výýýýýborne koláčiky - aj sladké aj slané ....veľmi chutné.

Moja osobná taxikárka ma bezpečne dopravila do cieľa .....ďakujem.:):):)

Prezenčná listina:
:):):):):):):):):):):):D
cactus
01.05.09,04:43
Vydarené stretkohttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif veľmi.

Spoznali sme nové poraďáčky - nové tváre.

Bolo fakt super...
Tinika
01.05.09,07:01
Ahojte, tesim sa s vami. Bola aj emily?
cactus
01.05.09,07:11
Ahojte, tesim sa s vami. Bola aj emily?

veru bola a je zábavná, sympatická, spoločenská, etc.
Tinika
01.05.09,07:17
veru bola a je zábavná, sympatická, spoločenská, etc.

Tak som rada, že sa aspon ona zabavila. Tak snad nabuduce dojdem aj ja :---
DanielaSL
01.05.09,07:20
veru bola a je zábavná, sympatická, spoločenská, etc.

A to ste ju ešte nevideli tancovať.....aká to je tanečnica....:rolleyes:;):cool:
Tinika
01.05.09,07:21
A to ste ju ešte nevideli tancovať.....aká to je tanečnica....:rolleyes:;):cool:

vy ste mali aj disku? hmm tak to bola zabava teda ;)
DanielaSL
01.05.09,07:29
vy ste mali aj disku? hmm tak to bola zabava teda ;)

Nemali....ale bolo raz jedno celoslovenské stretnutie ,kde nám Miluš ukázala aká je tanečnica....;)
Na tých to býva aj s tancom.....
Tinika
01.05.09,07:33
Nemali....ale bolo raz jedno celoslovenské stretnutie ,kde nám Miluš ukázala aká je tanečnica....;)
Na tých to býva aj s tancom.....

celoslovenske???? vazne? o tom som ešte nepočula. ja som chcela ist na ten seminar do kaskad ale nemam s kym a bola som v septembri ale vela poradakov som tam nespoznala, len asi 2
DanielaSL
01.05.09,07:41
Kukni tu....http://www.porada.sk/t80083-4-superstretko-porady.html
A v septembri si bola kde? V Tatrách alebo Kaskádach?
Tinika
01.05.09,07:45
Kukni tu....http://www.porada.sk/t80083-4-superstretko-porady.html
A v septembri si bola kde? V Tatrách alebo Kaskádach?

V tatrach bolo to bližšie ale tento rok je len v kaskadach a to je daleko ani neviem či by mi doky dovolil cestovat, musim sa opytat
jarecko
01.05.09,07:52
Mate aj nejaku foto prezentaciu z toho ,, Koťogó party ,, v BJ ?
Tinika
01.05.09,07:53
Mate aj nejaku foto prezentaciu z toho ,, Koťogó party ,, v BJ ?

nech si vas aspon na foto pokukame, hihi, mali by ste urobit album, foto - meno, nick, mesto hihi datum narodenia si mozne nechat pre seba :D:D
DanielaSL
01.05.09,07:54
V tatrach bolo to bližšie ale tento rok je len v kaskadach a to je daleko ani neviem či by mi doky dovolil cestovat, musim sa opytat

Tinika...šak tam som bola aj ja..a mňa si nespoznala ? :eek:
DanielaSL
01.05.09,07:58
Mate aj nejaku foto prezentaciu z toho ,, Koťogó party ,, v BJ ?

Nemáme.... nabudúce keď budeš chcieť vidieť...príď ....chystáme ho pre zmenu u nás. ;):)
Tinika
01.05.09,07:58
Tinika...šak tam som bola aj ja..a mňa si nespoznala ? :eek:

Dani a ako som ťa mala spoznať? Fotku som nemala aby som ťa hľadala a všetci boli pre mna cudzi, akurat spolubyvajucu som spoznala a ešte jednu mladu kočku, skoda, ze v ten večer pri prasiatku nebola aj zoznamovačka nickov. hihi pockaj dačo ti napisem do IP
DanielaSL
01.05.09,08:15
Tinika...že ako? Veď tu mám foto...vlastné...a ešte som sa stále motala okolo Richarda, Jožka Mihála a Ruženky..toť znak..že som poraďák. :)
Tinika
01.05.09,08:24
Tinika...že ako? Veď tu mám foto...vlastné...a ešte som sa stále motala okolo Richarda, Jožka Mihála a Ruženky..toť znak..že som poraďák. :)

no sak hej, ale predtym som nevedela, ze ty budes v tatrach tak som nekukala na fotky dopredu hihi
DanielaSL
01.05.09,08:29
Ale vždy dávam súhlas, že sa školenia zúčastním....tak treba hľadať...ale mimochodom robíme tu dobrý mrník...že bardejovčania?
Tinika
01.05.09,08:31
Ale vždy dávam súhlas, že sa školenia zúčastním....tak treba hľadať...ale mimochodom robíme tu dobrý mrník...že bardejovčania?

zvykla som aj pozerat na suhlasy, ze kto odkial ide, ale asi som to presvihla hihi. ok tak uz nemrnikujme
cactus
01.05.09,08:50
len si podebatujte, dievčatá.

Tinka, nie všetky nicky majú uvedené odkiaľ sú. Viď aj tvoj vlastný...
Nevyčítam, len konštatujem...
Niektorí proste nechcú, aby iní vedeli odkiaľ sú.
Tinika
01.05.09,09:15
len si podebatujte, dievčatá.

Tinka, nie všetky nicky majú uvedené odkiaľ sú. Viď aj tvoj vlastný...
Nevyčítam, len konštatujem...
Niektorí proste nechcú, aby iní vedeli odkiaľ sú.

ja som mala aj mesto, ale som ho vymazala kvoli jednej osobe. ale uz by som to mohla asi dat spat ;)
emily
01.05.09,14:29
Myslím, že sme sa bavili výborne, svedčí o tom aj to, že sme sa zdržali dlhšie ....:):):rolleyes:

Gabike ďakujeme za výýýýýborne koláčiky - aj sladké aj slané ....veľmi chutné.

Moja osobná taxikárka ma bezpečne dopravila do cieľa .....ďakujem.:):):)



Rado sa stalo ;)
emily
01.05.09,14:31
A to ste ju ešte nevideli tancovať.....aká to je tanečnica....:rolleyes:;):cool:
Dani a Ty čo tu na mňa bonzuješ??? :D:D:D
DanielaSL
02.05.09,04:13
Dani a Ty čo tu na mňa bonzuješ??? :D:D:D

A šak len pravdu hovorím......:rolleyes:;)
Tinika
09.07.09,14:20
ahote všetci ako sa mate?
som natrafila na take dačo?
http://www.porada.sk/t112157-piate-superstretko-porady.html
ide tam niekto?
DanielaSL
12.07.09,17:44
ahote všetci ako sa mate?
som natrafila na take dačo?
http://www.porada.sk/t112157-piate-superstretko-porady.html
ide tam niekto?

Napríklad ja..... dúfam....;):)
Tinika
14.07.09,10:13
Napríklad ja..... dúfam....;):)

Hmm zavidim trocha a aj prajem, ja neviem, lebo prerabame byt a neviem ako budeme stihať. Dnes som bola na utz a čakame chlapčeka sa musim pochvalit hihi
cactus
14.07.09,10:41
Hmm zavidim trocha a aj prajem, ja neviem, lebo prerabame byt a neviem ako budeme stihať. Dnes som bola na utz a čakame chlapčeka sa musim pochvalit hihi

a kedyže to čakáš? Pretože som si aj myslela, že tehotná a chceš ísť na superstretko...
DanielaSL
14.07.09,10:41
Tinika gratulujem...a keby si stíhala, tak príď medzi nás..aj keď len na jeden deň. :)
DanielaSL
14.07.09,10:43
a kedyže to čakáš? Pretože som si aj myslela, že tehotná a chceš ísť na superstretko...
Gabi a veď tehotenstvo a superstretko..veď to hádam nie je prekážka,pokiaľ je v poriadku.... Ja pamätám ako kedysi dávno bola na poslednej husacine Dadika , ktorá vtedy už mala tiež pekné bruško....:);)
cactus
14.07.09,10:47
Gabi a veď tehotenstvo a superstretko..veď to hádam nie je prekážka,pokiaľ je v poriadku.... Ja pamätám ako kedysi dávno bola na poslednej husacine Dadika , ktorá vtedy už mala tiež pekné bruško....:);)
šak hej, ja viem, len som myslela, či už nebude mať termín, pretože je to nejaký čas, čo Tinika spomínala, že je tehotná...
Veď aj k nám mala prísť do BJ na stretko a potom jej nevyšlo, že mala nejaké problémy? alebo nemala s kým prísť? už ti ani neviem. Veď nám to objasní, si myslím...
Tinika
14.07.09,11:17
šak hej, ja viem, len som myslela, či už nebude mať termín, pretože je to nejaký čas, čo Tinika spomínala, že je tehotná...
Veď aj k nám mala prísť do BJ na stretko a potom jej nevyšlo, že mala nejaké problémy? alebo nemala s kým prísť? už ti ani neviem. Veď nám to objasní, si myslím...

ano na začiatku boli nejake problemy, ale teraz je vsetko ok, čakame 3.12. takze este stiham hihi len neviem ako sa budem cítiť a ako vravím ,prerábame byt a neviem kedy dokončime. Ved dufam ze aspon foto potom hodite
Lenka1979
07.08.09,08:11
Všetkým poraďákom/čkám z Bardejova, blízkeho i ďalekého okolia, navrhujem:

ďalšie STRETNUTIE - spojenie príjemné s užitočným :--- v reštaurácii "El Café", Stocklova ulica , Bardejov.

dátum nechám na spoločné návrhy. Osobne navrhujem september 2009, (čakám na presnejší dátum).
drobeceva
07.08.09,08:23
V septembri nás čaká Piate superstretko na Liptove, žeby potom BJ?
cactus
07.08.09,08:34
25. 09 2009 by bolo fajn?;):rolleyes::confused:
Tinika
07.08.09,11:50
Super, len aby mne zase dačo do toho neprislo :-)
cactus
08.08.09,05:04
Takže 25.9.2009 ? Nech sa ešte aj ďalší vyjadria...
Lenka1979
09.08.09,08:09
... posúvam stretnutie v Bardejove.
... či ešte dovolenkujete???:---
Lenka1979
13.08.09,05:23
... POSÚVAM.... STRETNUTIE v BARDEJOVE... nezabudnite ;)
Lenka1979
25.08.09,06:38
BARDEJOV.... budííííček....

STRETNUTIE!!!
drobeceva
25.08.09,06:54
Lenka,.....to je ešte času... najprv nás čaká LIPTOV.
Lenka1979
25.08.09,06:58
Lenka,.....to je ešte času... najprv nás čaká LIPTOV.


Evi, to je hlavne pre tých, ktorí na Liptov nepôjdu... (lebo ja viem, že vy už myslíte len na Liptov,dúfam,že si to tam aj riadne užijete) a je nás dosť :---... aby sa nezabudli a prišli na stretnutie... a samozrejme, robím si radosť sama pre seba lebo sa tešííííím na všetkých.:---:---:---
drobeceva
25.08.09,07:08
Viem, Leni, ale ja som práve tak nenápadne chcela Vás bardejovčanky poštuchnúť, aby ste sa aj Vy k nám pridali
Lenka1979
25.08.09,07:21
Viem, Leni, ale ja som práve tak nenápadne chcela Vás bardejovčanky poštuchnúť, aby ste sa aj Vy k nám pridali

... no čo už... keď máme poniektoré žiarlivých mužíčkov??? :---:---:---
DanielaSL
25.08.09,08:23
... no čo už... keď máme poniektoré žiarlivých mužíčkov??? :---:---:---

Zavčasu ich preškoliť... ;):rolleyes: ....Jézuš..čo majú potom ženy našich dvoch chlapov hovoriť.... dvaja a toľko žien? :rolleyes::D
Lenka1979
25.08.09,08:28
Zavčasu ich preškoliť... ;):rolleyes: ....Jézuš..čo majú potom ženy našich dvoch chlapov hovoriť.... dvaja a toľko žien? :rolleyes::D


... no, co už? Už asi majú preškolené manželky...:---
tuta
03.09.09,07:12
..už len 22 dní, prosím nezabudni čas sa kráti...
Lenka1979
07.09.09,11:09
Rada by som posunula aj tému stretnutie v BARDEJOVE...:):):)

... takže nezabudnúť "dovolenkári a dovolenkárky":---
azla
07.09.09,11:30
:)
cactus
08.09.09,04:50
aj ja už hlásim, že termín....
Tinika
08.09.09,06:23
A ja zase nedojdem, som PN :)
Budem na Vás myslieť
Lenka1979
14.09.09,05:57
Propomínam... stretnutie v Bardejove

25.09.2009- El Café, Stocklova ulica...

prosím o súhlasy pod tento príspevok kto sa zúčastní stretnutia... tešíííííím sa:D:D:D
DanielaSL
14.09.09,06:09
Propomínam... stretnutie v Bardejove

25.09.2009- El Café, Stocklova ulica...

prosím o súhlasy pod tento príspevok kto sa zúčastní stretnutia... tešíííííím sa:D:D:D

No síce tma už býva skoro...ale tento termín je pre mňa maximálne nevhodný z iných dôvodov ...a tak rada by som išla. :);)

P.S. Fčul sa cítim asi tak, ako Emily s Lenkou..keď nemohli ísť na superstretko.... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Lenka1979
14.09.09,08:07
No síce tma už býva skoro...ale tento termín je pre mňa maximálne nevhodný z iných dôvodov ...a tak rada by som išla. :);)

P.S. Fčul sa cítim asi tak, ako Emily s Lenkou..keď nemohli ísť na superstretko.... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Dani, strašne veľkááá škoda, že nemôžeš prísť.:mee::mee::mee:
... tak som sa tešila na TEBA. Tak snáď na budúce....
Tinika
14.09.09,09:47
Aj ja som sa tešila, aj na super stretko, aj seminar a sedim doma na riti :confused:
Lenka1979
14.09.09,11:03
... no ta što? žiadne súhlasy???

http://mojazabava.wbl.sk/moje_pokusy/333.jpg
tuta
14.09.09,11:11
... no ta što? žiadne súhlasy???




... ale hej ;):D
Lenka1979
14.09.09,11:12
... ale hej ;):D

... no konečne...

Marti, žeby len my dve?:eek::---:---:--- Opijeme sa?
tuta
14.09.09,11:14
Leni, tíško, nikto nemusí o tom vedieť :D
cactus
14.09.09,11:15
Dúfam, že mne do toho nič nepríde...???
Lenka1979
14.09.09,11:16
Dúfam, že mne do toho nič nepríde...???

Gabi... ale my s TEBOU rátame... takže... sa nem opováž neprísť.. jasné???:---:---:---
cactus
14.09.09,11:33
Ja by som prijala aj možnosť nejakých nových tvári na našom stretku. Nezaškodilo by to rozmnožiť. Keby bola možnosť dať vysledovať v nickoch odkiaľ sú, aj by sme ich oslovili. Lenže nie každý si napíše z akého je mesta...
cactus
15.09.09,05:38
Keby náhodou dnes niekto nový .................
drobeceva
15.09.09,06:25
Ja by som prijala aj možnosť nejakých nových tvári na našom stretku. Nezaškodilo by to rozmnožiť. Keby bola možnosť dať vysledovať v nickoch odkiaľ sú, aj by sme ich oslovili. Lenže nie každý si napíše z akého je mesta...
Gabi, veľmi rada by som spoznala aj bardejovčanky /azlu už poznám-čo som veľmi rada/, ale keď tu je toľko stretkuchtivých, čo by som len po celom Slovensku behala. Teraz nás "ťahajú" do Pezinka, ale je to pre nás veľmi, veľmi ďaleko. Vám však prajem príjemnú zábavu:):):) a raz nám to snáď vyjde
Lenka1979
15.09.09,08:16
Gabi, veľmi rada by som spoznala aj bardejovčanky /azlu už poznám-čo som veľmi rada/, ale keď tu je toľko stretkuchtivých, čo by som len po celom Slovensku behala. Teraz nás "ťahajú" do Pezinka, ale je to pre nás veľmi, veľmi ďaleko. Vám však prajem príjemnú zábavu:):):) a raz nám to snáď vyjde

Veľká škoda Evi. Rada by som ŤA spoznala aj osobne. ;)
mzdarka renca
15.09.09,08:17
Gabi, veľmi rada by som spoznala aj bardejovčanky /azlu už poznám-čo som veľmi rada/, ale keď tu je toľko stretkuchtivých, čo by som len po celom Slovensku behala. Teraz nás "ťahajú" do Pezinka, ale je to pre nás veľmi, veľmi ďaleko. Vám však prajem príjemnú zábavu:):):) a raz nám to snáď vyjde

Evička, ty si šikulka, ty zvládaš aj Bardejov, aj Pezinok:D

PS: do PK musíš prísť, veď kto by potom prišiel v tangáčoch, ak nie ty a Valika?:D
Lenka1979
15.09.09,08:22
To mi chcete povedať, že sa stretneme len:

cactus, tuta, EMILY04, Milan Benka, Lenka1979 ???

Neveríííím. Alebo El Café je "otrepané".... treba vymyslieť niečo iné? Viď., napr. ako Pezinok?
mzdarka renca
15.09.09,08:28
Poraďáci, Bardejov je nádherné mesto:), šup, šup sa prihlásiť:D, verte všetci poraďáci sú úžasní:) a je mi ľúto, že nespoznám aj ja tých Bardejovských........:mee:
tuta
15.09.09,08:40
Reni, my Ťa radi u nás privítame.
drobeceva
15.09.09,08:40
Evička, ty si šikulka, ty zvládaš aj Bardejov, aj Pezinok:D

PS: do PK musíš prísť, veď kto by potom prišiel v tangáčoch, ak nie ty a Valika?:D
Renka, dohodneme sa. Ak Ty prídeš do Bardejova /prídem aj ja určite/ a potom skončíme v PK. O.K?:)
mzdarka renca
15.09.09,10:16
Renka, dohodneme sa. Ak Ty prídeš do Bardejova /prídem aj ja určite/ a potom skončíme v PK. O.K?:)
Evička, šak ty ma tlačíš k múru:D....
cactus
15.09.09,11:33
Evička, šak ty ma tlačíš k múru:D....
to nie je tlačenka, to je dobrý nápad...!!!!http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
mzdarka renca
15.09.09,11:44
to nie je tlačenka, to je dobrý nápad...!!!!http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
baby, ak budem furt stretkovať, robiť budem kedy?:eek::D
cactus
15.09.09,11:51
baby, ak budem furt stretkovať, robiť budem kedy?:eek::D
šak robota nie je zajac ;)
neutečie :D:D:D
drobeceva
15.09.09,11:52
Evička, šak ty ma tlačíš k múru:D....
Prečo to tak chápeš? Ak mám absolvovať PK, tak to Ty príď do Bj.
V zime bude dosť času na oddych.:)
cactus
15.09.09,12:00
To by bolo terno, keby ste sa obidve dohodli... a... prišli....
drobeceva
15.09.09,12:03
To by bolo terno, keby ste sa obidve dohodli... a... prišli....
Gabika, to už by bolo tretie stretko, kde by sme boli s Renkou spolu a to by už nemdopadlo dobre, že Reni?
mzdarka renca
15.09.09,12:38
Prečo to tak chápeš? Ak mám absolvovať PK, tak to Ty príď do Bj.
V zime bude dosť času na oddych.:)
Ono je to pravda, ale nie pre mňa, mám skúšky, víš?.......prvú už 26.9.:(
mzdarka renca
15.09.09,12:39
Gabika, to už by bolo tretie stretko, kde by sme boli s Renkou spolu a to by už nemdopadlo dobre, že Reni?

Evička súhlasím, lebo my dve sme besné:D:D:D
drobeceva
15.09.09,12:40
Evička súhlasím, lebo my dve sme besné:D:D:D
Reniiiiiiiiiiii, nerob mi hanbu na porade, lebo tí, čo ma nepoznajú, ešte aj uveria:D
Poraďáci, nebojte sa ma, nie je to až také zlé, ako Renča tvrdí.
cactus
15.09.09,13:16
Ja som taký človek, že netlačím...
Takže každý podľa svojich možností a chcenia...

A, Renča, aby som nezabudla, že tú skúšku urobíš!!!! Držím palcehttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif;)
Lenka1979
17.09.09,07:56
... posúvam, nech nezapadneme "prachom"...:(
hnedoočka
17.09.09,08:06
Reni, my Ťa radi u nás privítame.

a len tak medzi nami / opicami/ pošepkám: popros erzet-a ,nech vybaví lietadlo i pre teba , keď má také konexie v Žiline :rolleyes:. snáď lietadlá idú i opačným smerom.:D:D:D
drobeceva
17.09.09,08:08
a len tak medzi nami / opicami/ pošepkám: popros erzet-a ,nech vybaví lietadlo i pre teba , keď má také konexie v Žiline :rolleyes:. snáď lietadlá idú i opačným smerom.:D:D:D
veľká škoda, ak by sa to dalo oceniť, som prvá
Lenka1979
17.09.09,11:40
a len tak medzi nami / opicami/ pošepkám: popros erzet-a ,nech vybaví lietadlo i pre teba , keď má také konexie v Žiline :rolleyes:. snáď lietadlá idú i opačným smerom.:D:D:D

.. júúúúj suprííš, ale erzet už ide do Pezinka, nefiem ... nefiem.. čo by na to povedal...:---
hnedoočka
17.09.09,11:47
.. júúúúj suprííš, ale erzet už ide do Pezinka, nefiem ... nefiem.. čo by na to povedal...:---

erzet môže ísť do PEZINOKA:rolleyes:, nám stačí rýchly šíp pre Renču. tá , ako ju poznám ,stihne Bardejov ,skúšku ,Pezinok:---... a Reni môžeš ešte doplniť ,lebo predpokladám,že ešte véééľa vecí...darmo, šikulka!;)
mzdarka renca
17.09.09,12:02
erzet môže ísť do PEZINOKA:rolleyes:, nám stačí rýchly šíp pre Renču. tá , ako ju poznám ,stihne Bardejov ,skúšku ,Pezinok:---... a Reni môžeš ešte doplniť ,lebo predpokladám,že ešte véééľa vecí...darmo, šikulka!;)

a vieš, aká som nonstop unavená?:D:D:D ........ veď si ma videla :eek::confused:na superstretku;):):D .......... čistá opica, ale rýchla:D:D:D
Lenka1979
17.09.09,12:07
a vieš, aká som nonstop unavená?:D:D:D ........ veď si ma videla :eek::confused:na superstretku;):):D .......... čistá opica, ale rýchla:D:D:D

Renči... hlavne , že všetučko stíhaš... stretkárka ako sa patrí. Verím tomu,že do BJ by si tiež prišla... hm???:rolleyes::):D
hnedoočka
17.09.09,12:11
a vieš, aká som nonstop unavená?:D:D:D ........ veď si ma videla :eek::confused:na superstretku;):):D .......... čistá opica, ale rýchla:D:D:D

jasné, gibon šantivý! :--- nonstop unavená som i ja a nestíham ani polovicu z tvojich aktivít./ ale to bude asi vekom/ , no stretko v Bardejove by som brala s podmienkou,že doletíš....môžeš i na metle, budeš mať skúšobnú jazdu.:D:D:D
Lenka1979
17.09.09,12:14
jasné, gibon šantivý! :--- nonstop unavená som i ja a nestíham ani polovicu z tvojich aktivít./ ale to bude asi vekom/ , no stretko v Bardejove by som brala s podmienkou,že doletíš....môžeš i na metle, budeš mať skúšobnú jazdu.:D:D:D

... no babenky... začína sa mi to véééľmi páááčiť....:---:---:---
mzdarka renca
17.09.09,12:30
jasné, gibon šantivý! :--- nonstop unavená som i ja a nestíham ani polovicu z tvojich aktivít./ ale to bude asi vekom/ , no stretko v Bardejove by som brala s podmienkou,že doletíš....môžeš i na metle, budeš mať skúšobnú jazdu.:D:D:D

aký vek? šak si mladučká :---
Lenka1979
17.09.09,12:46
aký vek? šak si mladučká :---


... no vy dve krásky musíte byť riadne esá :--- (v dobrom samozrejme)... už len postretkovať s nami....:D:D:D
mzdarka renca
17.09.09,13:26
... no vy dve krásky musíte byť riadne esá :--- (v dobrom samozrejme)... už len postretkovať s nami....:D:D:D

to teda sme :D:D:D ...... šak opice, néééé?:D
hnedoočka
17.09.09,15:29
aký vek? šak si mladučká :---

jasné... onedlho budem mať 17. ;) keby si nebola kamarátka, tak ťa beriem za kamarátku. škoda!:mee:
kikoza
19.09.09,10:58
... no konečne...

Marti, žeby len my dve?:eek::---:---:--- Opijeme sa?
no iste, vy si len tak dve??????!!!!!!
kikoza
19.09.09,11:02
To mi chcete povedať, že sa stretneme len:

cactus, tuta, EMILY04, Milan Benka, Lenka1979 ???

Neveríííím. Alebo El Café je "otrepané".... treba vymyslieť niečo iné? Viď., napr. ako Pezinok?

:eek: a ja nem?dúfam že vyzdraviem, lebo už ma až kríže bolia z toho ležania...
Lenka1979
22.09.09,04:46
len tak mimotemy.... nezabudli ste na naše stretnutie??? dámy a páni???;););)
drobeceva
22.09.09,04:50
len tak mimotemy.... nezabudli ste na naše stretnutie??? dámy a páni???;););)

:)
azla
22.09.09,05:33
len tak mimotemy.... nezabudli ste na naše stretnutie??? dámy a páni???;););)
:):)
Lenka1979
23.09.09,07:18
Takže suma sumárum...

cactus, azla, EMILY04, Milan Benka, tuta, kikoza, Lenka1979

... všetko? Radi privítame viacerých... tak šup šup...
Lenka1979
23.09.09,07:33
Reni, zabudla som Ťa zapísať??? ;););) (dúfam,že áno)
Lenka1979
24.09.09,09:33
Takže zajtra???:)
mzdarka renca
24.09.09,11:21
bohužiaľ nie:mee:, lebo mám v sobotu prvú skúšku zo sociálneho zabezpečenia, ktoré sa rozdeľuje na soc. poistenie, štátnu soc. podporu a soc. pomoc a soc. služby:eek:;):):mee::confused::D, dúfam, že ju zvládnem, lebo som sa do toho ešte ani nepozrela, ale noc z piatku na sobotu to istí:D.
cactus
24.09.09,12:00
konštatujem, že tá naša debata okolo stretka je akási nemastná-neslaná...:mee::mee::mee:
nikto, okrem Lenky sa stretkovať nechce...??? Odložíme to? Pretože ešte aj ja k tomu dodám to, že, žiaľ, zajtra sa nezúčastním, hmmm, hmm, hm....prídu svatovci jední a aj druhí a ešte aj sestra z Čiech, takže nevyjde.
Nabudúce určite.
A ak sa stretnete, tak sa dobre zabavte. To vám prajem...http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
azla
24.09.09,12:37
Gabika si ospravedlnená.:)

Tí čo už majú na zajta vypísané "priepustky" - tí nech prídu.
Ja prídem, bez ohľadu na počet.
(Dúfam, že tam nebudem iba ja a čašník:D).

Kto ešte ? - nech dá súhlas pod príspevok
cactus
24.09.09,12:42
Gabika si ospravedlnená.:)

Tí čo už majú na zajta vypísané "priepustky" - tí nech prídu.
Ja prídem, bez ohľadu na počet.
(Dúfam, že tam nebudem iba ja a čašník:D).

Anka, http://i195.photobucket.com/albums/z298/cdump06/Images/Thank_You/images/21.jpg a budem na vás http://i195.photobucket.com/albums/z298/cdump06/Images/thinking-of-you/images/image2.jpg
Lenka1979
24.09.09,12:53
... ale Gabika má pravdu, tá debata je nemastná-neslaná... ale ja prídem!!!! A nech príde kto chce, každý je vítaný.... a kto nepríde... hm... hm...:confused:
Gabči budeme na Teba myslieť. cmuky.
vlado94
24.09.09,12:59
Ahoj,

bude,alebo nie. Ak ano o kolkej
tuta
24.09.09,13:58
Bude, zajtra o 16.00.
tuta
24.09.09,14:00
konštatujem, že tá naša debata okolo stretka je akási nemastná-neslaná...:mee::mee::mee:
nikto, okrem Lenky sa stretkovať nechce...??? Odložíme to? Pretože ešte aj ja k tomu dodám to, že, žiaľ, zajtra sa nezúčastním, hmmm, hmm, hm....prídu svatovci jední a aj druhí a ešte aj sestra z Čiech, takže nevyjde.
Nabudúce určite.
A ak sa stretnete, tak sa dobre zabavte. To vám prajem...http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif


Gabi, budeš nám chýbať. Ale prajem Ti príjemnú oslavu. ;)
Lenka1979
24.09.09,14:39
Ahoj,

bude,alebo nie. Ak ano o kolkej
Jasné, že bude. A teším sa na tých, ktorí prídu. Aj na Teba Vlado.;)
EMILY04
24.09.09,17:05
Anka neboj, nebudeš na stretku sama. Vyzdvihnem Lenku a my určite prídeme.
Teším sa.
azla
24.09.09,17:07
:)
Lenka1979
24.09.09,17:07
Anka neboj, nebudeš na stretku sama. Vyzdvihnem Lenku a my určite prídeme.
Teším sa.

Presne tak EMILY.;) My pricválame na "bielom koni"... a tešíme sa,však?
Rozalka
24.09.09,17:21
Lenka, nestraš, na sneh je ešte minimálne 3 mesiace čas!!!
Lenka1979
24.09.09,17:22
Lenka, nestraš, na sneh je ešte minimálne 3 mesiace čas!!!
:DDrahá, to je autíčko EMILY. Bielučičké biele...:)
Rozalka
24.09.09,17:23
Ahááááá, no zas som sa niečo dozvedela.
EMILY04
24.09.09,17:24
Rozalka, Lenka má pravdu. Môj tátoš je malý a biely. Deti mu hovoria snehuliak.
Takže ho zapriahnem a vyrazíme.
Rozalka
24.09.09,17:33
Aj ja som mala malé autíčko, otočila som sa s ním na vreckovke ...
Teraz mám väčšie a veru, občas mám obavy, či sa vopchám.
Už sa mi smiala rodina, že namiesto nákupu som dofrčala domov, lebo som si nenašla dosť veľké parkovisko ;)
EMILY04
24.09.09,17:36
Rozalka škoda, že bývaš tak ďaleko. Bolo by super, keby si mohla prísť na stretko.
Alebo ti pozháňame plášť od Rumburaka?
tuta
24.09.09,17:42
...možno by stačil aj Arabelin prsteň a došli by viacerí.
Rozalka
24.09.09,18:53
Rozalka škoda, že bývaš tak ďaleko. Bolo by super, keby si mohla prísť na stretko.
Alebo ti pozháňame plášť od Rumburaka?
To by bolo moc fajn, no ste strááááááášne ďaleko.
Možno by stačili sedemmíľové čižmy ...
atka4
24.09.09,19:04
Aj ja som mala malé autíčko, otočila som sa s ním na vreckovke ...
Teraz mám väčšie a veru, občas mám obavy, či sa vopchám.
Už sa mi smiala rodina, že namiesto nákupu som dofrčala domov, lebo som si nenašla dosť veľké parkovisko ;)
:D:D:D
Barbara
25.09.09,04:59
čaute stretkujúci, zdravím do BJ a prajem Vám
http://www.majka57.cz/images/pranicka/vikend_den/vikend/vikend27.gif
hnedoočka
25.09.09,05:58
http://image064.mylivepage.com/chunk64/4074297/2555/Wolterův%20zákon%20.jpg

to samozrejme neplatí u vás - na stretku bude čas, peniaze a hlavne dobrá nálada...!:D:---
Lenka1979
25.09.09,09:54
No vážení, vážené... dámy a páni,
pozbierať energiu a dobrú náladu a hor sa na stretko!!!!!!

papa o 16.00 -16.10:rolleyes: v El Cafééé.:):):)
kikoza
25.09.09,10:20
je mi veľmi ľúto, ale aj ja sa musím ospravedlniť. Včera som dostala nové antibiotiká a verte, len by som vás tam okašľávala. Prajem príjemné stretko, a niečo mi aj nechajte :-(
azla
25.09.09,10:22
je mi veľmi ľúto, ale aj ja sa musím ospravedlniť. Včera som dostala nové antibiotiká a verte, len by som vás tam okašľávala. Prajem príjemné stretko, a niečo mi aj nechajte :-(

Dala by si si dve slivovičky ;):D ...a hneď by Ťa to prešlo.:)
hnedoočka
25.09.09,10:22
No vážení, vážené... dámy a páni,
pozbierať energiu a dobrú náladu a hor sa na stretko!!!!!!

papa o 16.00 -16.10:rolleyes: v El Cafééé.:):):)

keby nám chladla káva ,tak nám ju prihrievajte - my sme už dosť pekné!
keď začne fúkať bočný vietor , možno nás na tých metlách doveje i k vám!
a vykašleme sa na prácu....http://mojazabava.wbl.sk/Smajlik_r__zne/workstation.gif
azla
25.09.09,10:25
....a viete, že vôôôôbec by sme neprotestovali, keby Ste dokvitli ?:rolleyes::)

Skúste sa poobzerať dookola, možno nájdete aj niečo iné ako metly. (nejaké kone pod kapotou).

To by Ste nás milo prekvapkali. Fakt.:):):rolleyes::rolleyes::rolleyes::):)
hnedoočka
25.09.09,10:40
[QUOTE=azla;1161011]....a viete, že vôôôôbec by sme neprotestovali, keby Ste dokvitli ?:rolleyes::)

Skúste sa poobzerať dookola, možno nájdete aj niečo iné ako metly. (nejaké kone pod kapotou).

To by Ste nás milo prekvapkali. Fakt.:):):

Anka, moja tanečná partnerka , strašne po tebe túžim, ale ako sa tak trikrát obzerám, našla som len vysávač!http://www.orava.info/oravask/img.asp?stiid=24149
aj som ho naštartovala...hučal, až to vyzeralo sľubne, ale má krátky kábel! som v koncoch!http://mojazabava.wbl.sk/Smajlik_r__zne/06.gif
azla
25.09.09,10:41
:mee::mee::mee::mee::mee:
Lenka1979
25.09.09,11:40
[QUOTE=azla;1161011]....a viete, že vôôôôbec by sme neprotestovali, keby Ste dokvitli ?:rolleyes::)

Skúste sa poobzerať dookola, možno nájdete aj niečo iné ako metly. (nejaké kone pod kapotou).

To by Ste nás milo prekvapkali. Fakt.:):):

Anka, moja tanečná partnerka , strašne po tebe túžim, ale ako sa tak trikrát obzerám, našla som len vysávač!http://www.orava.info/oravask/img.asp?stiid=24149
aj som ho naštartovala...hučal, až to vyzeralo sľubne, ale má krátky kábel! som v koncoch!http://mojazabava.wbl.sk/Smajlik_r__zne/06.gif


... žiadne výhovorky... ešte stále stíhate, nevadí že neprídete na čas... to Vám bude odpustené. :---
azla
26.09.09,05:21
Teším sa, že sme si príjemne posedeli a pokecali.
Prezenčná listina: :) :) :) :) ;).

O čo menej nás bolo ako inokedý,........... o to častejšie sme sa dostali k slovu.:D:rolleyes::D:):):):)
mzdarka renca
26.09.09,05:24
Teším sa, že sme si príjemne posedeli a pokecali.
Prezenčná listina: :) :) :) :) ;).

O čo menej nás bolo ako inokedý,........... o to častejšie sme sa dostali k slovu.:D:rolleyes::D:):):):)

no pekne, fčul sa chodí domov?:D:D:D

.......verím, že bolo super a že ste si pokecali:)
azla
26.09.09,10:06
no pekne, fčul sa chodí domov?:D:D:D

.......verím, že bolo super a že ste si pokecali:)


Reni, vždy je lepšie skoro ráno ako neskoro večer.:D:rolleyes:
vanilka
07.10.09,05:00
zasa som vas nestihla....dofrasa :-(((
tuta
07.10.09,05:51
Daj si tému sledovať.
Lenka1979
30.04.10,12:08
BARDEJOV - OKOLIE- A VŠETCI ČO SA CHCÚ STRETNÚŤ..

skromne navrhujem ďalšie stretko v Bardejove... prosím súhlasy pod príspevok... termín dohodneme dodatočne podľa návrhov.

DÍK...;););)
hnedoočka
30.04.10,12:12
BARDEJOV - OKOLIE- A VŠETCI ČO SA CHCÚ STRETNÚŤ..

skromne navrhujem ďalšie stretko v Bardejove... prosím súhlasy pod príspevok... termín dohodneme dodatočne podľa návrhov.

DÍK...;););)

aj pre ne -bardejovčanov? ;):D
Lenka1979
30.04.10,12:14
aj pre ne -bardejovčanov? ;):D

No samozréjme kočeny...moje... páčia sa mi Vaše súhlasy... CMUKY!!!;):)
hnedoočka
30.04.10,12:15
No samozréjme kočeny...moje... páčia sa mi Vaše súhlasy... CMUKY!!!;):)

čo je to oproti tomu, ako sa nám páči tvoja téma...:D
Lenka1979
30.04.10,12:23
čo je to oproti tomu, ako sa nám páči tvoja téma...:D


joj..ta som HAPPY... :---
Rozalka
30.04.10,12:24
Dala som súhlas zato, že vám to stretko doprajem ;)
Nie zato, že by som prišla, žiaľ, ste veľmi ďaleko ...........
hnedoočka
30.04.10,12:27
Rozálka, my sme blízko, to len ty si ďaleko. ale prekážky sú na to, aby sa prekonávali, či?
Lenka1979
30.04.10,12:30
Moja zlatá Rozalka, ako rada by som Ťa opäť videla. A ja som sa už tak vytešila,že prídeš...
Rozalka
30.04.10,12:35
Jaj, moje, teraz to fakt nejde, neviem, čo bude zajtra, nemôžem si plánovať také ďaleké miesta. No počkajte, raz vás prekvapkám ;) :)
tuta
30.04.10,12:44
už sa tešíme
Rozalka
30.04.10,12:47
:) ;)
drobeceva
30.04.10,16:23
Lenka, tému posúvam...aby nezapadla prachom;)
Lenka1979
30.04.10,16:24
Lenka, tému posúvam...aby nezapadla prachom;)

Evi, dík... dúfam,že si ju všimnú všetci stretkachtiví..;)
Lenka1979
01.05.10,12:35
Posúvam tému.... ANKA- azla , ozvi sa...:):):)
zsazsula
01.05.10,19:26
Ahojte všetci :) Lenka môžem aj ja na to stretko ???????
drobeceva
01.05.10,19:31
Ahojte všetci :) Lenka môžem aj ja na to stretko ???????
Zuzi, verím, že Lenka sa ti poteší.:)
P.S.: Lenočka, ktorý termín nakoniec? Vieš, som zvedavá, či idem aj ja;)
Lenka1979
02.05.10,04:53
Ahojte všetci :) Lenka môžem aj ja na to stretko ???????

Zuzka, samozrejme... budem rada keď prídeš. SUPER!!! :):):)
Lenka1979
02.05.10,04:56
Zuzi, verím, že Lenka sa ti poteší.:)
P.S.: Lenočka, ktorý termín nakoniec? Vieš, som zvedavá, či idem aj ja;)

Navrhujem dva termíny:
14.05.2010
28.5.2010

Môžete samozrejme navrhnúť aj iné termíny,prípadne začnime hlasovať za jeden z týchto dvoch..:)
Tinika
02.05.10,05:46
jeee dalsie stretko sa chysta :)
zsazsula
02.05.10,10:52
Navrhujem dva termíny:
14.05.2010
28.5.2010

Môžete samozrejme navrhnúť aj iné termíny,prípadne začnime hlasovať za jeden z týchto dvoch..:)

28.05 by som bola radšej
hnedoočka
02.05.10,10:58
Navrhujem dva termíny:
14.05.2010
28.5.2010

Môžete samozrejme navrhnúť aj iné termíny,prípadne začnime hlasovať za jeden z týchto dvoch..:)

ja prídem na obe, čiže na dve krát.....:D:D:D tak sa už na vás teším....

ale tuším Anke /Azla/ nevyhovoval druhý termín....či?:confused:

Ankáááá, bez teba nejdééém!;):)
tuta
02.05.10,11:24
Mne by tiež lepšie vyhovoval termín 28.05, ale taká dlhšia polhodinka ma nezabije ani 14.05. Veď si predsa nenechám ujsť príležitosť sa s Vami opäť stretnúť :D:)
tutiola
02.05.10,12:24
:mee:Ja si už radšej ani nič neplánujem, lebo mi to nevychádza:confused::mee:. Radšej počkám a podľa okolností sa zariadim:(. Rada by som išla, ale je tam veľa ...ale... uvidíme.:cool:
Lenka1979
02.05.10,16:13
No babenky a chlopenky..:D tak sa dohodnime teda na jednom termíne... zatiaľ "vedie" 28.5., tak ste "za" pre tento termín? Prosím súhlasy tu...:)
drobeceva
02.05.10,16:24
No babenky a chlopenky..:D tak sa dohodnime teda na jednom termíne... zatiaľ "vedie" 28.5., tak ste "za" pre tento termín? Prosím súhlasy tu...:)
:mee::mee::mee: Lenka, počuješ, ako plačem?
Ale Vám prajem príjemné stretkovanie;)
Lenka1979
03.05.10,04:52
:mee::mee::mee: Lenka, počuješ, ako plačem?
Ale Vám prajem príjemné stretkovanie;)

Evi, počujem až do BJ, aj mne je z toho do :mee::mee::mee:... ale čo narobíme? Možno ešte nič nie je stratené a nakoniec prídeš...:):):)
Lenka1979
03.05.10,08:08
... posúvam tému... :);)
Milan Benka
03.05.10,08:43
Vyhovuju obidva termíny .... :):):) .... teda zatiaľ, pokiaľ sa niečo npredvídané nestane.
DanielaSL
03.05.10,17:55
Tak tento rok asi do BJ neprídem...jedine ak koncom leta....ale čo už..nevychádza mi žiadne stretko..ani celoslovenské ani to vaše...
Lenka1979
04.05.10,05:34
Ak môžem, dovolím si "odklepnúť" druhý termín:

28.05.2010 o 16.00-16.30 -prezenčka :D:D:D

ešte by som bola rada,keby ste bardejovčania navrhli lokál..či zostáva
El Caffé alebo zmeníme miesto stretnutia...možné sú aj B.Kúpele.... tak rada si prečítam návrhy..
Lenka1979
04.05.10,10:55
... to sa mám stretnúť sama so sebou??? Nikto nič? Zbytočná moja snaha? :eek:
Timka1
04.05.10,17:27
... to sa mám stretnúť sama so sebou??? Nikto nič? Zbytočná moja snaha? :eek:

Ahoj Leni, čítam, čítam, tiež som sa chystala postretkovať s Vami východňarmi ešte raz ..... no žiaľ ten termín mi nevyhovuje, veď vieš som ti písala už dávnejšie, že máme iné stretko .... a keby si dala iný termín? týždeň skôr?

ozaj škoda, lebo griotka čaká na vypitie .... ale nevadí, príde na ďalšie stretko .... vy sa dobre zabavte, nasmejte, budem na vás myslieť, pááá ;)
tutiola
04.05.10,18:05
:mee:Ja si už radšej ani nič neplánujem, lebo mi to nevychádza:confused::mee:. Radšej počkám a podľa okolností sa zariadim:(. Rada by som išla, ale je tam veľa ...ale... uvidíme.:cool:

Tak je rozhodnuté - neprídem. V tomto termíme budem už 2. deň v Tunise, ale myšlienkami budem s Vami.
Lenka1979
05.05.10,08:24
Nepadol žiaden návrh na zmenu termínu (či môže zostať 28.5.?) ani miesto stretnutia... napíšem orientačný zoznam tých,čo sa chcú zúčastniť stretnutia, koho som nenapísala a má záujem, nech dá súhlas pod tento príspevok.;)

tuta, EMILY04, Milan Benka, Lenka1979, hnedoočka, drobeceva (?evi neviem, ešte upresníš, OK?), zsazsula (Zuzi, tiež potvrď,ok?:)), cactus
DanielaSL
06.05.10,06:33
Budem na vás myslieť....ak by sa náhodou pošťastilo to, čo minulý týždeň, že dcére preložia seminár o deň skôr..tak by som aj mohla...ale to je vo hviezdach...;):)
Lenka1979
06.05.10,07:01
Budem na vás myslieť....ak by sa náhodou pošťastilo to, čo minulý týždeň, že dcére preložia seminár o deň skôr..tak by som aj mohla...ale to je vo hviezdach...;):)

Dani, budeme len radi... Ty si už aj tak "naša" ;););)
buchač
06.05.10,07:17
Nepadol žiaden návrh na zmenu termínu (či môže zostať 28.5.?) ani miesto stretnutia... napíšem orientačný zoznam tých,čo sa chcú zúčastniť stretnutia, koho som nenapísala a má záujem, nech dá súhlas pod tento príspevok.;)

tuta, EMILY04, Milan Benka, Lenka1979, hnedoočka, drobeceva (?evi neviem, ešte upresníš, OK?), zsazsula (Zuzi, tiež potvrď,ok?:)), cactus

...nič nesľubujem ;)
azla
06.05.10,08:24
ja prídem na obe, čiže na dve krát.....:D:D:D tak sa už na vás teším....

ale tuším Anke /Azla/ nevyhovoval druhý termín....či?:confused:

Ankáááá, bez teba nejdééém!;):)


Sestra moja, druhý termín určite nebudem doma. (teraz už to viem:rolleyes: naisto) a všetký ostatné som už k dispozícii .... :)
Lenka1979
06.05.10,08:30
...nič nesľubujem ;)

Juraj, ale ja verím,že prídeš... ;););)
Lenka1979
06.05.10,08:31
Sestra moja, druhý termín určite nebudem doma. (teraz už to viem:rolleyes: naisto) a všetký ostatné som už k dispozícii .... :)


Anka, škoda. Bez Teba bude smutno. :mee: Budeš chýbať... Dala som hlasovať za termíny..nejak extra sa nikto nevyjadroval, ani na miesto stretnutia... možno iný termín by si došla :rolleyes::)
hnedoočka
06.05.10,12:14
Anka, škoda. Bez Teba bude smutno. :mee: Budeš chýbať... Dala som hlasovať za termíny..nejak extra sa nikto nevyjadroval, ani na miesto stretnutia... možno iný termín by si došla :rolleyes::)

Lenuška, ja by som kvôli Anke posunula termín stretka.....myslím, že až toľko nás nebude , žeby sme sa nedohodli, či?:confused:
čo tak týždeň skôr? aspoň by nám rýchlejšie ubehlo čakanie...;)

je to nefér voči nej,ale ja som už v úvode naznačovala, že jej ten termín nevyhovoval ani čo sa týkalo superstretka....a teraz to už , bohužiaľ definitívne potvrdila!:mee:

Anka, pozdravujem a cítim s tebou!:)
drobeceva
06.05.10,12:18
...nič nesľubujem ;)
...sľubovať nemusíš, stačí prísť;)
Lenka1979
06.05.10,12:19
Lenuška, ja by som kvôli Anke posunula termín stretka.....myslím, že až toľko nás nebude , žeby sme sa nedohodli, či?:confused:
čo tak týždeň skôr? aspoň by nám rýchlejšie ubehlo čakanie...;)

je to nefér voči nej,ale ja som už v úvode naznačovala, že jej ten termín nevyhovoval ani čo sa týkalo superstretka....a teraz to už , bohužiaľ definitívne potvrdila!:mee:

Anka, pozdravujem a cítim s tebou!:)


SÚHLASÍM. Posúvame stretko na termín: 21.05.2010 !!!
Ešte dievčatá...miesto.... dajte nejaké návrhy.
Či zostáva po starom El Caffé???
Lenka1979
06.05.10,12:37
Dávam návrhy na miesto stretnutia:

- reštaurácia ARKÁDA (hore pri mestskom cintoríne)
- pizzeria La Bello
- reštaurácia v hoteli BARDEJOV (bočný presvetlený salónik)
- BARDEJOVSKÉ KÚPELE (navrhnite reštiku)
- ostáva staré El Caffé

...čakám návrhy :)
cactus
06.05.10,12:43
Dávam návrhy na miesto stretnutia:

- reštaurácia ARKÁDA (hore pri mestskom cintoríne)
- pizzeria La Bello
- reštaurácia v hoteli BARDEJOV (bočný presvetlený salónik)
- BARDEJOVSKÉ KÚPELE (navrhnite reštiku)
- ostáva staré El Caffé

...čakám návrhy :)

ja sa prikláňam k Arkáde a tiež k Bardejovským Kúpeľom....
azla
06.05.10,12:51
Keď už príde aj návšteva "zo zahraničia" :) , tak ja som za B.Kúpele - určite sa nájde nejaké pekné miesto.
sito
06.05.10,13:08
Čím častejšie, tým ďalej. To, po tom to bude na Ukrajine?
sito
06.05.10,13:14
Dávam návrhy na miesto stretnutia:

- reštaurácia ARKÁDA (hore pri mestskom cintoríne)
- pizzeria La Bello
- reštaurácia v hoteli BARDEJOV (bočný presvetlený salónik)
- BARDEJOVSKÉ KÚPELE (navrhnite reštiku)
- ostáva staré El Caffé

...čakám návrhy :)

Len otázočku. Pri ARKÁDE bude aj nocľah???
Lenka1979
06.05.10,14:46
Len otázočku. Pri ARKÁDE bude aj nocľah???

...to by si sa čudoval... :D
buchač
06.05.10,17:12
...nič nesľubujem ;)


Juraj, ale ja verím,že prídeš... ;););)


...sľubovať nemusíš, stačí prísť;)


SÚHLASÍM. Posúvame stretko na termín: 21.05.2010 !!!
Ešte dievčatá...miesto.... dajte nejaké návrhy.
Či zostáva po starom El Caffé???

Ak by bol tento termín ...tak moja prítomnosť dostáva jasnejšie kontúry ....;)
m.hladka
06.05.10,17:17
Tak to by som konečne mala dôvod si pozrieť aj ten Bardejov, lenže bude v KE SaS a to by som tiež nechcela prepásť. Hm?
hnedoočka
06.05.10,17:42
Dávam návrhy na miesto stretnutia:

- reštaurácia ARKÁDA (hore pri mestskom cintoríne)
- pizzeria La Bello
- reštaurácia v hoteli BARDEJOV (bočný presvetlený salónik)
- BARDEJOVSKÉ KÚPELE (navrhnite reštiku)
- ostáva staré El Caffé

...čakám návrhy :)


Lenka, teším sa , že si to tak poriešila, na stretnutie ešte viac!:)

Bardejov až tak nepoznám,ale v Bardejovských kúpeľoch som bola raz vo veľmi útulnej Slovenskej reštaurácii.;)

a to prostredie je na nezaplatenie,okrem toho je tam jediné parkovisko, na ktoré v tomto kraji trafím....:D
EMILY04
06.05.10,17:50
...to by si sa čudoval... :D

Sito tento nocľah pri Arkade by som ti neodporučala. Tam je nocľah natrvalo. :D. Od tiaľ sa už nikam neodchádza.

Skús hádať na čo som myslela.
sito
06.05.10,18:45
Presne.
Lenka1979
07.05.10,08:31
Ahoj Leni, čítam, čítam, tiež som sa chystala postretkovať s Vami východňarmi ešte raz ..... no žiaľ ten termín mi nevyhovuje, veď vieš som ti písala už dávnejšie, že máme iné stretko .... a keby si dala iný termín? týždeň skôr?

ozaj škoda, lebo griotka čaká na vypitie .... ale nevadí, príde na ďalšie stretko .... vy sa dobre zabavte, nasmejte, budem na vás myslieť, pááá ;)


Timi, stretko bude týždeň skôr, čiže 21.05.2010... čakám,že sa prihlásiš... ozvi sa..;)
hnedoočka
07.05.10,09:43
Len otázočku. Pri ARKÁDE bude aj nocľah???

mám to chápať len ako otázočku,ale prísľub stretnutia?;)
ubytovanie vybavíme i na cintoríne, ak budeš mať špeciálnu požiadavku...:D


Ak by bol tento termín ...tak moja prítomnosť dostáva jasnejšie kontúry ....;)

jasnejšie, či celkom ostré?:confused: v každom prípade sa tešíme na "vstreču" s tebou!:)
Lenka1979
07.05.10,09:49
Takže vážení a milí...;), už by som rada takmer na 100%, ak budete s tým súhlasiť napísala konečný termín a miesto nášho stretnutia:

Termín: 21.05.2010

Miesto: BARDEJOVSKÉ KÚPELE - reštaurácia/bar "KRYŠTÁL" (to je
môj návrh, volala som tam ohľadom info...dokedy môžme byť a či
bude k dispozícii kuchyňa... tak môžme byť dokedy chceme-časovo nebmedzene, kuchyňa bude k dispozícii tiež-výber jedál- každý podľa vlastného gusta a chuti, dokonca bude možno aj hudba :D:--- a trindi lindi-... dancing..ale tanečky môžu byť aj v inom lokáli.. :D atď... ) . Keby ste chceli niekto zmeniť inú reštiku, že poznáte niečo lepšie, kľudne navrhnite... ešte som to nerezervovala na 100% . chcem počuť Vaše názory a samozrejme vidieť Vaše súhlasy pod týmto príspevkom...;)

Účastníci: tuta, EMILY04, Milan Benka, Lenka1979, hnedoočka, drobeceva, zsazsula (Zuzi, tiež potvrď,ok?:)), cactus, azla, buchač

Nehnevajte sa ak som niekoho zabudla... prosím, odsúhlaste mi to a hlavne čakám na súhlasy pod príspevkom...
tuta
07.05.10,11:43
posúvam :):D
sito
07.05.10,13:41
mám to chápať len ako otázočku,ale prísľub stretnutia?;)
ubytovanie vybavíme i na cintoríne, ak budeš mať špeciálnu požiadavku...:D


No ja žasnem. Vy nemáte vedľa ARKÁDY súcejšú nocľaháreň???

Aspoň tu ARKÁDU premenujte, trebars POSLEDNÉ ZBOHOM!!!

Nie! Možno v Užhorode, alebo na východe.

Ale inak, známym aj neznámym východniarkam a východniarom, ktorí sa stretka zúčastnia prajem príjemnú zábavu.

Myslite si to, že sito je s Vami.
hnedoočka
07.05.10,18:41
No ja žasnem. Vy nemáte vedľa ARKÁDY súcejšú nocľaháreň???

Aspoň tu ARKÁDU premenujte, trebars POSLEDNÉ ZBOHOM!!!

Nie! Možno v Užhorode, alebo na východe.

Ale inak, známym aj neznámym východniarkam a východniarom, ktorí sa stretka zúčastnia prajem príjemnú zábavu.

Myslite si to, že sito je s Vami.

sitečko ,alias "pán deravý" ;)

my máme nocľaháreň, akú chceme...ale načo? :rolleyes::confused:
spať môžme i doma...:cool:

najbližšie zabezpečíme Užhorod...no problem...to je pre mňa skoro ako do Bardejova...ale ten je tiež na východe!:):D
sito
08.05.10,05:37
sitečko ,alias "pán deravý" ;)

my máme nocľaháreň, akú chceme...ale načo? :rolleyes::confused:
spať môžme i doma...:cool:

najbližšie zabezpečíme Užhorod...no problem...to je pre mňa skoro ako do Bardejova...ale ten je tiež na východe!:):D

Okerka,

áno, na čo? Doma?

Užhorod je na východe od Východu. Ale na východe vo Východnej je západne od Východu. Keby bolo v Poprade, bolo by na západe Východu. Kúsok od Východnej, ktorá je západne od Východu, aj Popradu. Ale je na východe od Žiliny. Preto je Východná, ktorá je na východe. Ale nie je na Východe! :) :D:D:D

Treba si to preosiať?
Lenka1979
09.05.10,16:55
Posúvam... vidím málo súhlasov... tak šikovne..:):---:---:---
Tamila
09.05.10,17:06
Sito, ospravedlňujem sa, v príspevku 972 som ti nechtiac dala mimo témy. Už ma tie tlačítka nebavia, ani neviem ako sa mi to klikne.:mee:
Ostatným prajem príjemné stretnutie.:):)
sito
09.05.10,17:18
To nič. Teraz je takých omylov až, až. Snáď to Richard nejako dorieši, aby sa to nestávalo? ;)
Lenka1979
10.05.10,06:28
... posúvam... :)
EMILY04
10.05.10,06:31
Sito, ja ani neviem ako a spadol mi mobil na klavesnicu a ty si mal hned bol mimo-temy. Idem hned písať Richardovi aby to zrušil. Ja už som z toho nešťastná.
Prepáč, veľmi ma to mrzí. Dá sa to nejako zrušiť?
EMILY04
10.05.10,06:43
Ja svoju účasť na stretku musím zrušiť. V sobotu máme rodinnú oslavu a kedže ja nie som rodáčka z Bj, tak cestujem k svojím rodičom už v piatok. Vám prajem fantastickú zabavu. Budem na vas myslieť.
sito
10.05.10,07:04
Sito, ja ani neviem ako a spadol mi mobil na klavesnicu a ty si mal hned bol mimo-temy. Idem hned písať Richardovi aby to zrušil. Ja už som z toho nešťastná.
Prepáč, veľmi ma to mrzí. Dá sa to nejako zrušiť?

Nie je čo, nemá čo, nedá sa to, netrápi ma to! ;) :)
Lenka1979
10.05.10,09:58
..neverím,že budeme stretkovať iba piati... :mee::mee::mee:
tuta
10.05.10,11:26
Lenka, 4 a pol, lebo ja tiež len na chvíľku. :D
Lenka1979
10.05.10,11:58
Myslím,že pre 4 a pol osoby sa stretko neoplatí organizovať ani rezervovať salónik... takže ak sa do 15.05.2010 neprihlási viac ľudí, stretko ruším...resp. sa ho nezúčastním...a z mojej iniciatívy už viac stretnutia organizovať nebudem. :mee::(
azla
11.05.10,07:57
Úvod :

Keďže je slabá odozvááá na neskoršie termíny a Lenka sa naozaj snažila, .......navrhujem (po viacstranných konzultácich) nový termín, ktorý je na dohodenie kameňom,

stačí sa iba 3 x vyspať .

(nepodceňovať - hlavne ženy - aby sme boli pekné :D:):rolleyes: )

Jadro :


Takže vážení a milí...;), už by som rada takmer na 100%, ak budete s tým súhlasiť napísala konečný termín a miesto nášho stretnutia:

Termín: :) . 14.05.2010 . :) - piatok

Miesto: BARDEJOVSKÉ KÚPELE - reštaurácia/bar "KRYŠTÁL"

Čas: 16.00


Záver :

Prosím všetkých, ktorí sa chcú stretnúť (a ja viem, že chcúúúúú :rolleyes::) ),
aby , vyjadrili svoj poraďacký súhlas pod týmto príspevkom.

------------------------------------------------------------------
Ta co vychodňare, šak še štretneme, ne ???? :):rolleyes::D:):eek::rolleyes:;):)
cactus
11.05.10,08:26
Úvod :

Keďže je slabá odozvááá na neskoršie termíny a Lenka sa naozaj snažila, .......navrhujem (po viacstranných konzultácich) nový termín, ktorý je na dohodenie kameňom,

stačí sa iba 3 x vyspať .

(nepodceňovať - hlavne ženy - aby sme boli pekné :D:):rolleyes: )

Jadro :



Záver :

Prosím všetkých, ktorí sa chcú stretnúť (a ja viem, že chcúúúúú :rolleyes::) ),
aby , vyjadrili svoj poraďacký súhlas pod týmto príspevkom.

------------------------------------------------------------------
Ta co vychodňare, šak še štretneme, ne ???? :):rolleyes::D:):eek::rolleyes:;):)

už je to tretí návrh tak by sa mohol ujať...???
azla
11.05.10,08:34
Najdôležitejšie Jadro vypadlo, tak to treba rýchlo napraviť :rolleyes::D:)


Úvod :

Keďže je slabá odozvááá na neskoršie termíny a Lenka sa naozaj snažila, .......navrhujem (po viacstranných konzultácich) nový termín, ktorý je na dohodenie kameňom,

stačí sa iba 3 x vyspať .

(nepodceňovať - hlavne ženy - aby sme boli pekné :D:):rolleyes: )

Jadro :

Citát:
Pôvodca textu príspevku: Lenka1979 http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/29072-stretko-bardejov-post1395699.html#post1395699)
Takže vážení a milí...;), už by som rada takmer na 100%, ak budete s tým súhlasiť napísala konečný termín a miesto nášho stretnutia:

Termín: :) . 14.05.2010 . :) - piatok

Miesto: BARDEJOVSKÉ KÚPELE - reštaurácia/bar "KRYŠTÁL"

Čas: 16.00



Záver :

Prosím všetkých, ktorí sa chcú stretnúť (a ja viem, že chcúúúúú :rolleyes::) ),
aby , vyjadrili svoj poraďacký súhlas pod týmto príspevkom.

------------------------------------------------------------------
Ta co vychodňare, šak še štretneme, ne ???? :):rolleyes::D:):eek::rolleyes:;):)
:) súhlasy na str. 99 - prispevok č. 990
Lenka1979
11.05.10,08:50
Neviem,či dať súhlas alebo nie,lebo o 16.00 má moja Bibka vystúpenie ku Dňu matiek, keď dorazím tak až okolo 19.00... :rolleyes: ale salónik Vám rezervovať môžem.
azla
11.05.10,09:04
Jasné, že dáš súhlas. :) Ešte si ho nedalaaaaaaaaala ??????????

Povedz Bibke, nech recituje, spieva a tancuje rýýýýýchlejšie, a budeš pri nás už o šiestej .
drobeceva
11.05.10,09:07
Jasné, že dáš súhlas. :) Ešte si ho nedalaaaaaaaaala ??????????

Povedz Bibke, nech recituje, spieva a tancuje rýýýýýchlejšie, a budeš pri nás už o šiestej .
mimotemyLenka, Emily, Tuta, Kikoza...a ďalší bardejovčania...rýchlo capte súhlasy, že to nakoniec nebude stretko vranovčaniek v Bj.;)
azla
11.05.10,09:11
Evička, oni sú asi na obede .....
Uisťujem Ťa (ja im verím :)), že sa Tvoje obavy nenaplnia.
sito
11.05.10,09:12
:eek: :mad: :confused:
Lenka1979
11.05.10,09:44
Salónik som dala preložiť na 14.05.2010 ;)...
azla
11.05.10,10:17
Už je nás -sex. Kto sa ešte pridá ????????

Pozitíva:

- B.Kúpele sú pekné
- rodinným príslušníkom donesiete liečivú vodu
- deťom a iným :rolleyes::) kúpeľné oplátky
- zažijete neopakovateľnú atmosféru
azla
11.05.10,11:37
Už je nás -sex. Kto sa ešte pridá ????????

Pozitíva:

-B.Kúpele sú pekné
- rodinným príslušníkom donesiete liečivú vodu
- deťom a iným :rolleyes::) kúpeľné oplátky
- zažijete neopakovateľnú atmosféru

Počet prihlasených stúúúpa .....už je nás osem (ešte to nie je všetko)

AdaG (http://www.porada.sk/member.php?u=309) ,
drobeceva (http://www.porada.sk/member.php?u=18469)
hnedoočka (http://www.porada.sk/member.php?u=131401)
EMILY04 (http://www.porada.sk/member.php?u=73944)
Lenka1979 (http://www.porada.sk/member.php?u=40133)
cactus (http://www.porada.sk/member.php?u=28057)
tuta (http://www.porada.sk/member.php?u=6322)
azla

ďalšie súhlasy umiestňujte TU :
http://www.porada.sk/1398683-post990.html