Lucinkajarosikova
10.11.16,18:13
Dobrý večer!
Už dlhší čas pracujem v jednej fabrike. Predtým som polrok chodila na nemenovanú vysokú školu. Nemali sme veľa peňazí, tak výber školy nebol jednoduchý. Pol rok som študovala na vysokej, bola som z toho úplne znechutená, dnes už tam zoberú hocikoho, aj so štvorkami... Úroveň bola katastrofálna, namiesto výučby sme pozerali filmy, chodili sme do čajovne. Po zimnom semestri som išla radšej pracovať, a už som si našetrila peniaze na školu. Zvolila som si odbor Pracovník riadenia letovej prevádzky
Druhý odbor, ktorý ma tiež baví je veterinárne lekárstvo.
Neviem si vybrať z tých odborovo, viem, že ešte mám cca 3, 5 mesice na výber, ale deadline sa blíži. Ktorý odbor má širšie uplatnenie?
arizona
10.11.16,17:29
Ak mas vztah k zvieratkam, ja odporucam veterinu. Ako majitel zverinca viem, ze najst dobreho veterinara je vzdy problem.
U veterinara kazdy majitel zvieratiek nech nemalu sumu...
Lucinkajarosikova
10.11.16,17:56
Mám veľmi dobrý vzťah k zvieratkám od škôlky, ale aj k letectve
arizona
10.11.16,18:01
Mám veľmi dobrý vzťah k zvieratkám od škôlky, ale aj k letectve
Rozhodnutie je na tebe...
Ako veterinarka mozes mat svoju vlastnu prax ,ambulanciu kde budes chciet,,budes si sama sebe panou v mieste svojho bydliska...
V leteckej sfere buds zamestnancom,budes zavisla s pracou na urcite miesto,lebo pracoviska nie su v kazdom meste...je na tebe, co ti viac vyhovuje