PD1
11.11.16,18:45
Dobrý deň prajem, viem, že uvedenú otázku by bolo vhodné smerovať k švajčiarskému advokátovi, avšak skúšam aj možnosť nájdenia odpovedí aj tu na tejto našej slovenskej stranke. Mám taký problém. V polovici augusta som podpísala vo Švajčiarsku trvalý pracovný pomer na 100%, na dobu neurčitú s trojmesačnou skúšobnou dobou. K uvedenému som získala povolenie na pobyt typ "B". Lenže môj zamesnávateľ sa rozhodol prevádzku na celý mesiac november, ako aj pol. decembra zatvoriť, s tým, že dnes mi dal výpoveď z organizačných dôvodov, a koniec práce je v podstate v posledný deň skúšobnej doby. A teraz neviem, na čo mám nárok. Hľadám niekoho kto by vedel poradiť, ako ďalej postupovať, pretože sa cítim dosť poškodená, minimálne tým, že pred mesiacom som si vo Švajčiarsku prenajala byt kedže to od mňa môj zamestnávateľ vyžadoval. Ďakujem za akékoľvek príspevky.
ivka70
12.11.16,04:30
V skusobnej dobe moze zamestnavatel aj zamestnanec ukoncit PP bez udania dovodu, na to SD presne je, aby di to mohli rozmysliet.
Ak nemas nahradu skody za prenajom alebo akukolvek inu nahradu skody dohodnutu priamo v zmluve, pri ukonceni PP zo strany zamestnavatela, nemas dovod, citit sa poskodena.
Ak to zamestnavatel od teba vyzadovsl, mala si chciet o tom zmluvu aj s podmienkami, co pri ukonceni PP bez tvojho zavinenia. Napr. ze ti uhradi najomne pocas vypovedneho casu najmu.