macejko33
13.11.16,21:34
Dobrý deň
Prosím o radu správny orgán PZ v mojom okresnom meste mi odobral vodičský preukaz na obdobie 1 roka a udelili mi pokutu vo výške 300€ s ktorou som súhlasil. Po mesiaci plynutia trestu som sa začal dozvedať o ľudí v okolí či blízkych alebo len mojích zákazníkov čo som urobil aké som spôsobil škody ja osobne som to nepovedal nikomu aby som si nepokazil obchodné meno preto by som chcel vedieť či existuje opatrenie aby sa nevynášali informácie z Policajného zboru a nekazili mi moje meno .
ďakujem
misoft
13.11.16,20:37
Ak máš podozrenie, že boli zverejnené informácie o tvojom dopr. priestupku, treste na verejnosť cestou niekoho z PZ SR - podaj podnet na Inšpekciu MV.
buchač
13.11.16,21:06
Ja by som chcel také opatrenia, aby sa na cestu nedostali takí vodiči, ktorí spôsobili svojím konaním niečo také, ako Ty.

Mimochodom...to zlé meno si si urobil sám a predsa nie policajti.
Tie škody si spôsobil, tak o čo ide ? Myslíš si, že poškodení držia ústa a nepindajú na Teba, kde sa len dá ???

Ale šak sa sťažuj....no hlavne dokáž to konanie kazenia mena !!!
ivka70
14.11.16,05:01
a su tie siriace sa reci pravdive? alebo si iba niekto vsimol, ze nemas vodicak a vymysla teorie, co sa mohlo stat?
ak su pravdive, neboli tam ine osoby, ktorym si skodu sposobil?
Derick333
14.11.16,18:06
este si aj vinu prizna ked suhlas s pokutou...ale dobre meno mu kazia policajti...to nie on tym skutkom...och hruza....