Gong
15.11.16,16:17
Sme sro/platca DPH, a dostali sme fa za službu (reklama - uverejnenie inzercie za obd. 22.9.-5.10.), ktorú refakturujeme inej sro/platca DPH (na základe zmluvy), na fa uvedený dát.dodania 5.10, vyst. 20.10., a nám doručená 7.11. Čítala som na porade veľa príspevok aj na nete som našla dosť, ale stratila som sa nejak v tom. Uvažujem správne ked pri refakturácii tejto služby my fakturujeme s dát. dodania 5.10.? Som pomýlená tým obdobím inzercie. Dakujem
Tweety
15.11.16,16:40
Nie. DP vzniká dnom vyhotovenia faktúry. Platí § 19 odst. 6.
Gong
15.11.16,17:20
Dakujem, DP vzniká dňom vyhotovenia faktúry ktorú my refakturujeme? čiže kedy my vyhotovíme tak taký je i DP? Správne