bumbibam
17.11.16,10:56
Dobrý deň,
už dlhší čas zamýšľam nad kúpou fotoaparádu s priamou tlačou. Bohužiaľ, nie som žiadny profík na kupovanie foťákov a podobne a neviem si žiadny vybrať. Páči sa mi niečo ako Fujifilm Instax Wide 300 alebo Fujifilm Instax Mini 8. Ak máte s tým niekto skúsenosť prosím poradťe mi, ktorý je lepší. Alebo aj nejaký iní, ktorý je podľa vás fajn. Sama si poradiť neviem:confused:.
Ďakujem:)
duves
17.11.16,10:43
No trochu zvlaštna otazka. Myslim, že fotografovia tlačia z PC. Lebo sa fotí do RAW formatu a to sa dalej upravuje v PC. Ale....viem, že Canony maju velmi dobru podporu pre tlačenie z foťaku.
kopretinka
17.11.16,10:50
ak chceš platiť za drahú fotku,tak v podstate to je úplne jedno,ktorý si kúpiš.......
kopretinka
17.11.16,10:52
No trochu zvlaštna otazka. Myslim, že fotografovia tlačia z PC. Lebo sa fotí do RAW formatu a to sa dalej upravuje v PC. Ale....viem, že Canony maju velmi dobru podporu pre tlačenie z foťaku.
to sú polaroidy..............by som povedala,že ona nie je fotograf....
duves
17.11.16,10:57
ak chceš platiť za drahú fotku,tak v podstate to je úplne jedno,ktorý si kúpiš.......
prečo by platila za drahu fotku? Treba kupit epsonL810 alebo L850, tam su naklady nízke-porovnatelne s fotolabom. http://www.digimanie.cz/nizkonakladove-fototiskarny-epson-l810-a-l850/5755
kopretinka
17.11.16,11:04
ona chce polaroid,nie tlačiareň.
upravila som otázku,keďže zadávateľka ani nevie,čo chce.
duves
17.11.16,12:59
ona chce polaroid,nie tlačiareň.
upravila som otázku,keďže zadávateľka ani nevie,čo chce.
aha, tak to je potom niečo uplne iné