beh
18.11.16,13:09
s.r.o. chce predať pozemok, musí odviesť Dph? A čo v prípade, ak to kúpila od fyzickej osoby -občana?
JankaO
18.11.16,13:11
§ 38 ZoDPH
(2) Oslobodené od dane je dodanie pozemku okrem dodania stavebného pozemku.
beh
18.11.16,13:27
čiže ak naša spoločnosť vlastní ornú pôdu a predá ju ako ornú pôdu, tak DPH neodvádzame? (ale čo v prípade, ak na tom pozemku nový majiteľ výrobnú halu? ) to už nieje náš problém?