DAMIANKO11
18.11.16,17:11
zdravim mam tv samsung ps51d550c1k a domace kino samsung ht-c460 mam kable hdmi a digital audio a zvuk mi nejde ,skusal som aj zvuk s ps4 cez domace kino a tiez nefunguje na tv vypinam tv repro
misoft
18.11.16,16:52
Na tej telke okrem Digital Audio Output a slúchadlový výstup nemá žiadny iný výstup - i to HDMI nie je obojstranné
Kino pre zmenu má 1 audio vstup (ale nie digitál), 1 optický audio vstup, 1 USB vstup, 1 mikrofónny vstup.
PS4 má pre zmenu len HDMI výstup
Takže PS4 na DK neprepojíš.
Telku s DK prepojíš (zvuk) tiež neprepojíš.
Potreboval by si potom D/A prevodník, aby si previedol digitál audio z telky na analog audio do kina.
Ešte by bola možnosť - SCART - majú oba telka i kino, len na telke by musel byť obojstranný In/Out SCART (a to neviem, aký je, v špecifikáciách nekonkretizujú - podľa mňa je však len In-vstup).
DAMIANKO11
18.11.16,18:10
ps4 ma aj digital out optical
misoft
18.11.16,20:16
Tak to potom máš PS4 PRO - to si nenapísal! Toto má optical. Potom už len skúšať nastavenia v DK.
DAMIANKO11
18.11.16,20:22
nie namam pro len klasicku ps4 nasiel som video asi bude vazne problem len v nastaveniach https://www.youtube.com/watch?v=_AvHMbCDIAU
misoft
18.11.16,20:28
Chobot
18.11.16,23:12
S PS4 ti neporadím, nepoznám parametre. Ale tá telka by mala ísť prepojiť s domacim kinom. TV má optical digital out a domáce kino má optical digital in.

Musíš mať ale zdroj, ktorý má 5.1 zvuk, aby si mohol naplno využiť možnosti domáceho kina pre priestorový zvuk. Pri bežno programe ti pôjde iba stereo - teda dvojkanál, nie 5.1.

Tu máš návod na telku, na str. 10 je písané o tom výstupe digital optical.

http://www.tv-manual.com/manuals/samsung/Samsung_PS-51D550_user_manual.pdf
DAMIANKO11
19.11.16,17:45
vacsinou pozeram filmy z usb len neviem ci mi to cez usb kluc prehra 5.1 zvuk
DAMIANKO11
15.12.16,18:32
co teda odporucac inu telku alebo domace kino?nedavno som skusil pustit film na tv z usb kluco.domace kino som prepojil optickym kablom s tv vsetko islo ok.potom som vybral kluc s tv na minutku vlozil som iny film na kluc zapojim do tv a zrazu ziaden zvuk ani ten film co predtym hral ok.to iste sa stalo ked som pozoical bratovi domace kino.prepojil domace kino s tv a ps4 vsetko islo ok potom vitiahol jedno hdmi pozrel film cez settopbox na markize ,potom dal naspat do ps4 a neslo mu uz nic....nechapem co za tym je